Hüppa postitusse

extreme327

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 376
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    47

Kõik, mis extreme327 postitas

  1. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    Raul.mis teed mägras??? Vaatad olümpiat???
  2. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    Pürri minek.tuled ise ka sinna?? Sa tulid selle 5 bemmiga vastu mulle??
  3. extreme327

    O: M20 käigukasti

    Samas mul tuli meelde see et kelle käest ostsin omale cabrio peale m20b25 mootori sellel on m20 kast alles.pean aint küsima palju tahab.kui mujalt ei saa vms.
  4. extreme327

    O: M20 käigukasti

    Ostsin drifti sõitja tomzi laiali lennanud m20b25 mootori ja seal oli se kast otsas. Igatahes võin mõne aja pärast üle vaadata.mõne pildi teha jne.
  5. extreme327

    O: M20 käigukasti

    Huvitav.mul oli m20b25 mootril otsas.
  6. extreme327

    O: M20 käigukasti

    Mul pakkuda m51d25 diisli kast. Asub tõrvas.võimalik tuua elvasse õhtuks. Paku ise hinda. 54623959
  7. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    Bronzitbeige Metallic. Seee kenam shampanja värv vms. :D
  8. Hetkel üle üks komplekt kahepoolse sidega ja kaug käivitus funktsiooniga signa.lisaks on ostetud juurde akuga signa pasun. Hind-130€ 54623959
  9. Vedeleb üle hetkel üks smoke klaasiga boosti kell.ja manual boost regull. Hinda sooviks 45 euri asub lõuna eestis. 54623959
  10. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    Ei ole.vana pruut ikka
  11. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    Ega ise ka tegin kerge linna ringi igav suht passida toas hetkel,peaks minema veel mõne ringi tegema
  12. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    Tean jh.se parem poolne.kus kimasid??? need ledid suht kaua ei taha töötada
  13. extreme327

    Piigid e30-le

    see kõik nii suhteline,mul enda 325ix all on madaldus,ja juba 15 tolliste velgedega,peal 195/65 talve rehvid ja käib keerates vahest aukude,künklikuma koha peal tiiva äärtesse.
  14. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    Võtaks isegi ühe jooksu uusi tuleklaase xenoni märgistusega :D
  15. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    kabriol on suvekad all ja hullan ringi aga mõte oleks jah et ix alla saada,mingi aeg.aga valmis pole veel.lihtalt pole aega tegeleda sellega hetkel
  16. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    Küsimus.kellegil 14 piike pole ülearu???vms kuskohast saaks odavalt???
  17. extreme327

    Head muusikat autosse :)

    miskit e30 teemalist siia samas ka tegemist norm musaga.
  18. extreme327

    O: m20b25 aju ja õhulugeja.

    mul üks õhulugeja on üle,vedeleb garages,paku hinda.
  19. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    pane rokla alla saad kuhuiganes veeretada ja kergem endal
  20. müüa m50b25 komplektne mootor koos käigukastiga. puudub juhtmestik ja aju. kelle on huvi siis PALUN HELISTADA 58033303 kuna vahendan sõbra kuulutust. asub valga linnas.
  21. extreme327

    Lobamokkade rubriik

    ma enda cabriol lakkisin samuti ühed tuled ära ja isiklikult meeldib niimoodi rohkem.
  22. müüa autostudio suppakas,koos originaal kastiga,10 tolline element+alpine mono võimendi. e30 autos mürtsub kenasti,ruumi võtab vähe.120 euri kogu kompott asub tõrvas ja 54623959
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus