Hüppa postitusse

madis23

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    109
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis madis23 postitas

  1. olen proovinud teha kl neid kässari kotte, aga ei ole siiani veel välja tulnud Oleks vaja ¹ablooni siis läheks se kindlasti lihtsamini.
  2. Edit: Sai siis vahepeal üks mazda 626 käigukangi kott tehtud:
  3. Tegin oma E30'ele ka uue koti. Ja 91.a Passatile tegin ka uue.
  4. Ei kahjuks pole ni oskaja veel, kui kunagi hakkan oskama siis annan teada
  5. Kellel soovi oma autol käigukangi ümber olev katkine nahk või riie korraliku uue vastu vahetada siis see võimalus olemas, või kui kellegil soovi hoopis mingit teist värvi see nahk teha siis ka selline võimalus olemas. Asi toimiks ni, et toote oma vana naha või kasvõi koos selle plastikuga mille külge kinnitub, mu kätte ja hea juhul järgmisel päeval saate uue ja korraliku tagasi,(võib minna ka rohkem kui üks päev selle tegemisega) kogu se lõbu maksaks 200eek tk. Igast erinevaid värvi nahka saate kysida kh. . Lisa info siis esialgu PS, (kuna ise päris ei õmble vaid üks teine pereliige, pean vb nõu küsima) Asukoht minul on tartust 5km väljas. Näitan siis mõned pildid ka tehtud töödest: Algul oli selline Ja uus sai selline Siis sai sõbrale kahte värvi tehtud. Ja mu enda civicule sai tehtud siis selline Kui lisandub mõni uus, eks lisan siis ka pildi 8)
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus