Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Spazierstock

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    56
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis Spazierstock postitas

  1. Spazierstock

    O: Suunatule klaasi

    Otsisin ka pikalt, kuna uusi lihtsalt pole. Lõpuks sain saue lammutusest 20.- klaasi eraldi ei müünud. Tasub küsida sealt.
  2. Ai krat äkki ma tõstsin siis juhuslikult õigetpidi. Enne ei puhunud sooja üldse , nüüd tuleb tulist.. Või on M20 teisiti midagi? Ühesõnaga plokist tulev voolik läheb salongiradika alumisse otsa?
  3. M20 samamoodi. Mul vähemalt oli abiks!
  4. Spazierstock

    Lobamokkade rubriik

    Ma kahetsen siiani, et ostsin "hea hinnaga" rulli. Olen pannud juba arusaamatult suure summa erinevate juppide näol ja lõppu ei paista. Ja auto näeb ikka peldik välja oleks pidanud kohe 2-3 kilo rohkem maksma..
  5. Spazierstock

    Lobamokkade rubriik

    Käisin läbi. 5.50.- maksab 1mm( õhemad odavamad) kui kellegil veel peaks kiiresti vaja minema paras tükk, et saab kaks või isegi kolm tükki teha neid. Aitähh!
  6. Spazierstock

    Lobamokkade rubriik

    Lapsena ka tehtud papist tihendeid võrridele, kui meenutama hakata.. Ei tule kohe pähe legokarbist varuosi autole meisterdada aga ilmselt seda teed ma lähengi.
  7. Spazierstock

    Lobamokkade rubriik

    Tänan, härrased! Tellisin h2 st ära. Proovin praegu hermeetikuga, aga kui ta tilkuma hakkab, siis on vähemalt kohe võtta
  8. Spazierstock

    Lobamokkade rubriik

    Kuskohas? Olen igalt poolt küsinud ja min. tarne on kaks nädalat..
  9. Spazierstock

    Lobamokkade rubriik

    Kas diffri kaane võib ilma tihendita panna? Silikooniga? Või hakkab lekkima?
  10. Spazierstock

    Väljasuremine

    Mul oli väga sarnane asi. Viga oli aku pluss klemmis  igaksjuhuks mainin. Vahest lihtsalt ei tule nii lihtsa asjapeale..
  11. Spazierstock

    Lobamokkade rubriik

    Vale koht muidugi. Näpud ninna!
  12. Spazierstock

    Lobamokkade rubriik

    Kas need on pudelikorgid? Või mingi muu velg? Pole midagi ilusamat lihtsalt näinud
  13. Spazierstock

    O: Touringule lage

    Võib pakkuda ka kõike muud mis lae juurde kuulub. Valgustid jms. Käepidemed olemas.
  14. Spazierstock

    Lobamokkade rubriik

    Ukse tihendid lühikesed. kõik neli. Kas see on tavaline, et nad kuivad kokku või saanud niiskust või mis värk on?
  15. Nuppu pole. Tänan arvamuse eest. Soovid vahetada?
  16. Äkki keegi soovib vahetada. Võib pakkuda ainult kolme kodaraga. Rool muidu korralik, aga vahetüki üks polt on murdunud. Hind 30.- vahetusel võin natuke peale ka maksta Tel. 54612226 /ps. Tallinn. Või postiga
  17. Ostan turingu luugita laepolstrit. Sobib igas seisukorras! Korralik, ilma riideta, räbaldunud, pooleks murtud.. Tel. 54612226
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus