Hüppa postitusse

oismets

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    135
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis oismets postitas

  1. oismets

    Ei jää seisma

    haiseb mingisuguse lühise järgi.......
  2. Teostuseks netis ka mingeid juhiseid leidub selliseks tööks?
  3. Okei. Tänud! Nüüd saan nv kohe treipingi käima panna ilma suure aretuseta ja tõstukipeal lihtsalt uued asjad külge keerata. Ja küsimuste vooru viimane küsimus ka, kas on palju käredam ka mootor, Kuidas liigelda ,minek võrreldes raske hoorakaga jne.
  4. No sealt ikka treiti sittaks maha Sa tundud targem mees. Kas m50 korv ja ketas lähevad külge ?panin alles uued asjad kahju oleks 120 taevasse lasta.
  5. Krt pean veel kergemaks laskma Aga keegi teab mis kaalust alates tühikäik ära kaob ?
  6. Mul hooratas juba treitud paar kilo Aga ilmselt proovin maapeal ära jah kuna üks mootor olemas ka koos kastiga kus hea proovida! Se hammasvöö tuleb ilusti maha hoorakapealt? 😐
  7. küsimus siis selline kas m20 sidur ja hoorakas lähevad m50b25le otsa või peab millegagi arvestama ka ? Mul on ka m50 zf kast otsas. Seega ketas peab jääma m50?
  8. oismets

    O: E30 sedaanile osi (muudetud)

    Istmesoojendustega istmed olemas maal. Saan vaadata reede õhtu.kundepoolne töötas aga juhioma enam krt ei mäleta. Riie oli korralik ja hall r6
  9. Äkki kellegil vedeleb siis katuseluugi mootorit.kuna ma ise pole ühelgi e30nel peale endaoma elektrilist näinud siis ei viitsi hakata ka iga teemaalt küsima. Või äkki sobib elektriakende mootor ?
  10. oismets

    M50 temp andur/näidik

    Okei suured tänud .sain just anduri nüüd hakkan juhtmestikku lappama
  11. oismets

    M50 temp andur/näidik

    Okei ,mäletad ka kas salongist tulev juhe oli samuti pruunlilla ?
  12. oismets

    M50 temp andur/näidik

    Kas ma nüüd saan õigesti aru et, ühe pinniga andurit vaja ? Täna hakkasin enda probleemiga ka tegelema nimelt andur ei liigu grammi ka .tõmbasin pistikud kõik lahti kus ümber jooted tegin ja seal läheb ilusti pruunlilla pruunlillaga kokku aga avastasin et ühendusi tehes ei mõelnudki sellele et anduril 2juhet ja seetõttu on pruunkollase ots lahtine.ehksiis küsin inimestelt kes on kokku puutunud .kuna ma tõesti ei leidnud mingeid adekvaatseid wiring diagramme. Tänud ette
  13. Tervist! Kas touringule pagassi seda katet pole mis tõmmates peale käib ?

  14. oismets

    M: varuosi

    Siduri ja piduri pedaal ja käigukasti tugitala ?
  15. Kas laepolster alles ?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus