Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

RaulA

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    219
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    4

Kõik, mis RaulA postitas

  1. hind lahjemaks. Õlivahetus tehtud mõnisada km tagasi. Üv aastaks olemas. Läbitud puhtalt.
  2. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Tagaklaasil klubi kleeps täitsa olemas...
  3. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Kes Elva vahel halli 324d sedaaniga ringi ajab? Päris rahuldavas korras paistab olevat...
  4. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    just indreku kirjeldatud halli müra pärast ma seda teksti ei pidanudki vajalikuks lisada. a24 kuulutuses tunduvalt lihtsam jälgida konkreetseid lisasid a la kliima v elektrilised lisa vms. Kopeerisin rahu ja vaikuse huvides kogu kuulutuse teksti ka teemasse. Minujaoks on lihtsalt arusaamatu uue tabi avamise raskus. Ise avan enamasti lingi teemas. Pole vahet enam. Teema vastab reeglitele igatahes nüüd.
  5. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Näita mulle neid reegleid kus on kirjas, et kogu kuulutuse info peab olema välja kirjutatud? Mingit haiget jonni ajad ju! Võta järjest kogu müügiteemad ette ja ütle uuesti et ma millegi vastu eksisin.
  6. Liik:sõiduauto Keretüüp: universaal Esmane reg: 11/1999 Mootor: 2.0 DTi (74 kW) Kütus: diisel Läbisõidumõõdiku näit: 307 150 km Vedav sild: esivedu Käigukast: manuaal Värvus: hõbedane met. Hind: 2100 EUR Soodushind: 1800 EUR http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1089005&rhash=28be Asukoht: ELVA! Telefon: 53 991 440 Mail: raul.aus@gmail.com Hind: 2149€ + Tingi!!! Vahetus: e30 või midagi muud huvitavat või 7+kohaga buss. Kogu info auto24.ee lingil. Küsimused võiks esitada meili teel, siis ei jää midagi arusaamatuks. Edit: Turva- ja ohutusvarustus roolivõimendi kesklukustus (puldiga) ABS pidurid 6x turvapadi lisapidurituli Mugavusvarustus kliimaautomaatik 4x elektrilised akende tõstukid elektrilised välispeeglid (soojendusega) püsikiiruse hoidja toonitud klaasid 2x peeglid päikesesirmides (valgustusega) kohtvalgustid Sisustus veluurpolster sportistmed tagaistme seljatugi allaklapitav multifunktsionaalne rool käetugi ees (laekaga) käetugi taga jalamatid (kummist) Audio, video, kommunikatsioon opel CD Box kompuuter nokia käed vabad süsteem Rehvid ja veljed 205/55 r16 suverehvid valuveljed (16, irmscher) Tuled udutuled (eesmised, tagumine) tulede korrektor Sportvarustus tagaspoiler spoileriring Muu varustus katusereelingud välistemperatuuri näidik tagaklaasi soojendus salongi ja pakiruumi eraldusvõrk pagasikate tagaklaasi puhasti veokonks Kere istekohti: 5 uste arv: 5 Mootor võimsus: 74 kW Kütus kütus: diisel kütusepaak: 60 l kütusekulu linnas: 7,.. l/100 km kütusekulu maanteel: 5,.. l/100 km kütusekulu keskmine: 6,.. l/100 km Ülevaatus kuni 08.20145, Eestis arvel Sõiduki asukoht: Tartumaa, Eesti Vahetuse võimalus: - Irmscher tagaspoiler - Steinmetz iluvõre - uued Depo esituled(sh udukad) - täiskompuuter - kliima - originaal sportistmed - uus aku - uued pirnid esituledes - mootor lekkevaba(peaaegu) - varuosad odavad - töö- ja lollikindel mootor - ideaalne auto inimesele, kes vajab korraliku tehnikaga mugavat sõiduriista - müügipõhjuseks on järelkasv peres ning hobi mille tarvis suuremat sõiduvahendit - auto EI OLE prillikivi, - äsja korrastatud ka pidurisüsteem(kettad-klotsid-torud -jutud) - Oma silm on kuningas. - Tingimisvõimalus! - Ära öösel helista! 1800+300€ eest kaasa rokkori coilid, talverattad, nahast istmekatted(tehasetoodang) Kirjutage või joonistage raul.aus@gmail.com või helista 53 991 440
  7. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Hei moded/adminnid! Kellele ja mis põhjusel mu automüügi/vahetuse teema ette jääb teised autod/vidinad rubriigis? Kui teema millegi pärast reeglitele ei vasta võiks sellest teada anda eksole! Esimene kord puudus teemas eraldi väljakirjutatuna tel.nr. kuid kogu info oli auto24 lingil. Mis teine kord ei meeldinud?
  8. RaulA

    Liikmete haridustase?

    10 aastat puupuhkpille ja isehakanud tisler Laias laastus 3 klassi koopakooli ema-isaga pooleks. Ja üleüldse ütle naisele: "Kool on lollidele, trenn nõrkadele ja töö vaestele."
  9. RaulA

    Uued klubiriided

    Nüüd siis järsku? Tra ma ootan poolteist kuud arvet juba ja siis ei saagi? Kõva mõte oli kikki ajada igatahes. Võtke küpsist.
  10. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Teinekord tuleb nalja tehes näpp püsti tõsta. Mind taheti siinsamas foorumis analoogse nalja eest ära skalpeerida aastad tagasi. Kohatu nali lihtsalt. Anna andeks kui Su tundeid riivasin. Eks ma järgmine kord katsun vähe suurema huumoriprisma võtta läbi mille vaatan.
  11. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    ma nagu oleks selle postituse järgi oma arvamuse kirjutanud aga paistab et meie maailmasuures foorumis on 4 sõna ilmselgelt kõige kaduva teed läinud... kas see foorum muutub ka ebk-ks, kus on moderaatori arvamus ja valearvamus(mis koheselt kustutamisele kuulub)??? Häbi Eix. Häbi.
  12. RaulA

    Uued klubiriided

    Lukuta pusa 10815, värv 352, suurus M 1tk Pol. särk. 29336, 99/00, M 1tk Kahev. särk 89314, 18/99, M 1tk
  13. RaulA

    Uued klubiriided

    Muidugi endiselt pakuks huvi ka tikandi teema, kui keegi tegeleda viitsib...
  14. RaulA

    Uued klubiriided

    A sel aastal saab ikka need värvid mida tellid? Llhtsalt eelmine aasta olid vist sinise toonid sassi läinud(mul vähemalt). Lihtsalt kontrollin. Ja kuidas hindadega lood? See progemise tasu või mis? Või mida?
  15. RaulA

    Uued klubiriided

    edit: Mul pole vahet kes-kus-kuidas riided vormistab. Tahan ikkagi. Ja et kellelegi liiga ei teeks, siis mõistliku hinna korral telliks mõlemalt.
  16. RaulA

    Uued klubiriided

    Võin õhtul pusa trükist pildi teha. Suht isuga kasutanud/pesnud ja viga pole suurt midagi. Paar õmblust on kahtlased lihtsalt.
  17. RaulA

    Uued klubiriided

    Samas miks mitte uuesti fifaast hinda uurida? Seal jääks progemise tasu väiksem ma arvan. Mingid tekstid/logo on neil olemas ju...
  18. RaulA

    Uued klubiriided

    Ise oleks ka pigem tikandist huvitatud. pusale vähemalt...
  19. RaulA

    Uued klubiriided

    mingi pusa võtaks küll(kui hind enam-vähem normaalne kujuneb) ja t-särgi kh. R
  20. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    kui ASC kombinatsioon, siis ma vist tean millisest masinast jutt...
  21. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    kellelgi töötavat vag-i 1.9 td mootorit pole pakkuda odavalt? caddyle oleks vaja midagi...
  22. RaulA

    M: E30 318is M50B25(Müüdud)

    Pane originaalmootor peale ja sõidukorda. Siis jääb auto Elvasse.
  23. Täpselt nagu paljudel teistel on minulgi selline plaan peast läbi käinud, aga kuna ma vaheta(si)n autosid tihedamini kui sokke, siis alustamata on projektike siiani. Au ja kiitus Sulle igatahes selle töö ettevõtmise eest! Tahaks ise ka kunagi niikaugele jõuda...
  24. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Hei. Mul peaks täitsa alles olema. Kui huvi veel, siis anna märku. Foorumis eriti tihti ei käi. Võid proovida ka 53 991 440
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus