Hüppa postitusse

Anto

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    30
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    4

Kõik, mis Anto postitas

  1. Anto

    Kes, kus ja keda nägi

    Märgatud sellist Tallinnast väljas veidi
  2. Auto on minu käest läbi käinud, ütleme nii, et kere seisukord oli väga nukker kui ta minu käes oli ja ma ei näinud mingisugust pointi enam seda taastama hakata ja edasi omada. Praeguse seisuga ma tean seda, et praegune omanik tegi sellel kere täiesti korda, värvis üle, pani uue rooli ning pani uued veljed. Minu arvates oleks see väärt ost. 2016 mai oli ta veel selline
  3. Anto

    Auto ei lähe käima

    Tere! Pöörduks tagemate poole kuna ise ei jaga sellest asjast mõhkugi. Nimelt mitmeid kordi on juhtund, et suretan auto välja kogematta ja peale seda enam käima ei lähe.. mootor käib ilusti ringi. Iga kord on probleemile lahendus olnud nii, et lasen masinal minuti koha peal seista nii, et võtan võtme süütest välja (loe: süüte sisse jätan siis ei toimi see) peale minuti ootamist keeran uuesti poolest pöördest auto käima.
  4. Anto

    Kes, kus ja keda nägi

    Märgatud kasutajat @Rasmus Pärnus. Sai pöialt ka näidatud kui mööda päeval vurasid. Ja miks pidi neiu juhipoolsest uksest välja tulema?
  5. Anto

    Kes, kus ja keda nägi

    Täitsa olin mina jah Edit: Märkasin ka sinu rulli Stancesti-l
  6. Anto

    Kes, kus ja keda nägi

    @Paap Märkasin ka ühte prefl mis oli tagasihoidlikult pargitud teistest rullidest eemale
  7. Anto

    M: Azev A

    Müüdud!
  8. Anto

    M: Azev A

    TÄNA HIND VAID 200€!!! 56993685
  9. Anto

    M: Azev A

    Up!!! Hetkeseisuga turul kõige odavamad veljed.
  10. Anto

    M: Azev A

    Müüa 4x100 auguvalemiga Azev A 16x7,5 veljed. ET20. Sõidetavad rehvid suurusega 205/45/16 ja 205/50/16 tulevad kaasa. Telefon: 56993685 Hind 275€
  11. Anto

    müüdud

    Ma loodan, et teema algataja ei pane pahaks. Mul on ka samad veljed ja pilt kuidas all istuvad. @Varblane tahtis pilti kus veljed on auto all
  12. http://www.auto24.ee/used/2399268
  13. Anto

    O: Käsipagase lukusüsteemi

    Mul on terve kupatus puudu. Kardan, et kogu süsteemi tellimine sealt läheks üle mõistuse kalliks.
  14. Ostan tervet lukusüsteemi ja vastust. Eelistan ilma võtmeta varianti aga võib ka pakkuda võtmega süsteemi. Pakkumised PS'i
  15. Anto

    V: Kupee sportiste

    Tere. Vahetan ühe kõrval istuja sportistme juhi poolse sportistme vastu. Vahet ei ole mis seisus iste on peaasi, et poroloon oleks korras ja et mehhanismid töötaksid. Vahetuse põhjus: Autos on kaks kõrvalistuja istet sees.. sooviks, et oleks õige asi õiges kohas Sisu läheb ümber nahatamisse mingi hetk Üks hägune pilt istmest aga aru saab millega on tegu.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus