Hüppa postitusse

Toivoku

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    806
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    32

Kõik, mis Toivoku postitas

  1. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    Kes puujalad on, siis siit saab ka natukene õppust võtta, e30 küll seos puudub, küll aga tantsuga on seos olemas
  2. Seda peaks Eixi kontrollima saatma
  3. Toivoku

    Kes, kus ja keda nägi

    Musta touringut nägin täna sikupillis ja liivalaias, tagumik oli vastumaad nagu oleks just lätis käidud
  4. Toivoku

    müüdud

    hind on ju ka vastav,et mitte oodata ideaalselt pilli.
  5. Toivoku

    müüdud

    eks siin vist peletabki see mattmust värv.
  6. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    65.- euri on fl taga paneel
  7. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    ilmselt küll. nii nagu enamus tänapäeva varuosa tootjatest. ,
  8. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    klokerholmi asju pakun ise ja olen ka korduvalt kasutanud.
  9. Toivoku

    Ostan 1984a varuosasid

    uus hiina sidur 35.- NRf 45.- sachs 65.-
  10. tegelt vist manta millele bmw asjad kylge istutatud. ja mua rust päris äge ägedam kui mingite pandem bodykittidega e30
  11. Olen müünud neid samu mapco z3 latte 4-5tki, siiani kõik kiitnud
  12. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    üldiselt r6 kone 12v kaane taastamine on 200-300 euri
  13. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    noh kuna igapeävaslet paigaldan keskmisest rohkem vidinaid autode külge kui keskmine siinne kasutaja siis lemförder või trw ei ole ammu enam mingi näitaja, Toon minig 2-3 näidet. TRw õõts e38l, piisas rataste ühele ja teisele poole keeramisest kui sama õõtsa sarniiri oli lõtk, Lemföderi õõtsad e61, puksid läbi 3k km( ei ma ei keeranud lampi pukse kinni) trw paralleelvarras e39(v8) 5k km, audi ülemised õõtsad lemförder, 10k km. Kogemus näitab,et keskmine toprani sillaosa kestab 3-5k km, ehk siis tihtipeale pea samapalju kui 3 korda kallim varuosa. Aga sellekohta ütlen,et inimesed ärge kartke minna garantiisse oma pudinatega, eriti kui oled mingi umbluukalli lemförderi ostnud.
  14. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    ei näe põhjust miks ei peaks kestma.
  15. Ka minul Taneliga head kogemused koguaeg olnud. ja meguiarsi asjad hetkel eranditult kõik temalt võtnud.
  16. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    tohoh, et midagigi liigub?
  17. Toivoku

    O: Käsipiduri pudinaid

    nr 7 on 8.- kohapeal olemas nr 5 47.- kohapeal olemas Vedrudekomplekt 15.- kohapeal olemas nr 3 12.- kuni 2 nädalat tellimist.
  18. Toivoku

    O: Käsipiduri pudinaid

    ma võin kõikki neid pakkuda, iseasi kas muidugi hind meeldib, pinguti oli minig 60 ja see junn mis trossikülge käib oli teistsamapalju mu mäletamist mööda veel. vedru komplekt oli 25-30 euri
  19. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    ei pea midagi ise pingutama, poldid/mutrid saad minu käest kui soovid. Mitmel kliendil alla 5x112 veljed 5x114,3 autol ilma probleemideta.
  20. 10k euri eest peaks oleam tehase 325i manu/automaat, mitte samkompunn. Oleks selle auto hind 4-5k , siis ma isegi ei kobiseks vaid pigem kiidaks takka.
  21. ehk siis see 10k hind on umbluu
  22. Nii palju valesti olevaid asju leidisn enda jaoks ja ometigi ma pole pedant
  23. ma ei mõelnud keevitust , vaid meest ennast.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus