Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

martin13

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    55
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    10

Kõik, mis martin13 postitas

  1. Mul muidu miskid sellised dezent pakkuda. Olid touringul all. Veljed korralikud sirged, mõni väike täke värvil sees. Et ei mäleta hetkel aga kui huvi siis saan pühapäev järgivaadata. Siin mõned pildid velgedest http://nagi.ee/photos/matuj/25267069/
  2. martin13

    E30 varuosadeks

    ega udutulesi pole?
  3. Mina olen aeromotorsist palju asju tellinud ja olen väga rahule jäänud. See nädal ja ka veel tulevikus on plaan sealt asju tellida. Nii et mina soovitan
  4. martin13

    320 1984 coupe

    Ei, juba AinP käest kuulsin ka et olid soovinud seda saada 😁
  5. martin13

    320 1984 coupe

    Auto kuuendast detsembrist minu käes. Pole seda vahepeal kuskile müünud ega isegi pakkunud.
  6. Touringut tervikuna ei müü? Kui müüd, palju hind? Martin.
  7. martin13

    o: e30

    Asun ise Haapsalus. Hind võiks jääda kuskile 600-700€ kanti
  8. martin13

    o: e30

    Tervist. Ega kellelgi ei ole pakkuda mingit poolikut projekti või mõnda bemmi mida oleks mõtekas taastada. Sooviks ka endale rullikat. Dokid peaksid korras olema ja kere taastamist väärt. Kui kellegil pakkuda siis paluks koos hinna ja piltidega mailile: martin.jaanus.001@mail.ee Ehk õnnestub endale bemm saada ja sellest siin klubis kajastada. Martin.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus