Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

MartinRoo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    371
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    10

Kõik, mis MartinRoo postitas

  1. ega see 2.0 just mingi eriti vaimustav mootor pole, pigem ehita mingi 2.5 üles... neid liigub ka siin piisavalt ja hinnad normaalsed
  2. korralik puitupanek, aga moded võiksid selle teema eemaldada siit
  3. nonii http://www.auto24.ee/used/999369 paistab piisavalt huvitav
  4. mjah, tänu oja autole sain ma omale õudsa Borbet T pisiku külge.... õudsalt meeldisid need veljed seal kogu kupatusega mis seal carratingus oli. vanas arvutis kõik pildidki sisse tõmmatud kunagi aga jah, kahju, nüüd siis autot tabanud paras põnts ja kunagisest iludusest paras jamps alles jäänud, kuigi nagu näha NAHK on salongis veel endiselt ilus, juhiiste nurk aind ära istutud
  5. nonii, astun ise ka nüüd minig hetk, vb siis pühapäev, esmaspäev tallinnasse rootsist, et võtaks sinuga ühendust siis aga ilmselt juhtub see kuskil minig 10 või 11 ajal hommikul kui laev saabub
  6. MartinRoo

    318is küsimusi

    kaitsme tähendused
  7. MartinRoo

    318is küsimusi

    1. võid vaadata nt eetriga kõik õhutorud üle, ehk on mõni õhuleke kui on siis peaks mootoripöörded tõusma jne teiseks pane mootor käima ja tühikäigul töödates tõmba ära tagant tühikäigumootori pistik. kui miskit ei muutu siis võib ka sealt kala otsida, et ehk on teine kinni või hoopistükis peetis(kui kinni siis olen kuulnud, et paljud on wd-40' ga läbi pesnud asja 2. el peeglitega võid kaitsmekarbist viga otsida, ehk mõni kaitse läbi läinud kui see ei aita siis võib viga ilmselt otsida juhtmestikust, peeglimootoritest, pistikutest 4. vaata oma anduri pistik üle, ehk leidub seal kala, mul oli eelmisel rulkul bensupumba juhtme otsad nadid ja ka ei toiminud asi korrektselt kui sa muidu ei tea seda mis kaitse on millele kaitsmekarbis siis siin foorumis on muidu kuskil abiks või mingi sellise teema alla kaitsmete amprid ja tähendused kirjas. võin ka mõninga toimungu puhul siin eksida aga ehk on abiks
  8. ma küsin lihtsalt korraks uuringu mõttes, et mis sul nende velgede ET on
  9. velje sees kodaral on ilmselt et kirjas ikka... nühi puhtaks ja näed mida pakud siin, ilmselt saad ka firma teada
  10. MartinRoo

    Lobamokkade rubriik

    mina nõustun ka, ammu olen mõelnud särkide ja asjade peale.... sõber on ka huvitatud vähemalt
  11. nii tulen siis ka oma listiga välja: neli tk - 10x10 VALGET kotkapoissi kaks tk - e30.ee kleepsu ka 10x10 üks tk - must kotkas 10x10
  12. ärge nüüd pead puruks lööge aga mis see reflektorkleeps vms endast veel kujutab ? mul pole nagu õrna aimugi kui suur on muidu pagasniku luugi serv(tulede peal)? pole rulli ligidal et mõõta ka siin rootsis, muidu oleks ka huvi
  13. Kas keegi võiks seletada lahti miks need käimari andurid siis feislift kere peale tõstes ära kaovad, mul ei jõua kuidagi kohale. sry teema risustamise pärast
  14. MartinRoo

    K:MAFIA stange

    ka minul on see MAFIA stangede komplekt mõtteis mõlkunud, on ta siiski üks paremini sobivaid tjuuningstangesi minu meelest mis e30 sobida võiks peale M-stangede ja originaali
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus