Hüppa postitusse

maxx333

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    16
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis maxx333 postitas

  1. maxx333

    Klubi kokkutulek.

    kuu aega ei saa vähemalt liikuda...peale ebk cupi saugas lasin nookurid ribadeks:D niiet vaatame kuidas edaspidi liikumine toimub :D
  2. maxx333

    Klubi kokkutulek.

    sain auto liikuma aga ilge nuss ilmnes jällegi, aga kui ülevaatuselt läbi saan siis olen tulemas ka suvepäevadele aga üv osas midagi kindlalt ei luba.
  3. maxx333

    Klubi kokkutulek.

    lootuses auto lähipäevil korda saada siis olen igaljuhul kohal ainult teada anda ja minna anda ,talvisel kokkutulekul sai tartumaal kohal käidud , kolmekesi tiirutati ringi , raadil sai siis autosid võrreldud jne...26.juuli toimuvale bmw cup-ile tahan kah kohale minna,kuid eks näis.
  4. maxx333

    Klubi kokkutulek.

    kirjutasin selle sauga teema alla üht teist oma mõtetest,kel viitsimist võib sinna ka pilgu peale heita.
  5. eixile tänud varuosade eest,tahho töötab ja ülejäänud nagunii!
  6. tänud siis teile kes tulid. kaotused pole suured kuid pahteldada saab ja korduvalt oleks Raulile otsa sõitnud aga elab üle!!
  7. loomulikult tuleb tulla,sest ma pärnust tulen siis 30 liitrit kütet garanteeritud et läheb!
  8. palju praegu autosid(pärnust ma tean ainult enda oma tulemas)
  9. tartu hirm võiks küll tulla ....ja kohtumispaiga suhtes ei tohiks mul probleemi tekkida sest kaks viimast e30 mis tõin tulid tartust ja kohtumispaik oli just lõunakeskuse parklas :respect:
  10. ei ses suhtes pole hullu mul juba igasugu ilusaid kommentaare pillutud,kui asi võtab aega ennem kui arenema hakkab auto.Ja kooli kõrvalt suht raske aega leida.kindlustuse asi kah otsustatud,homme teen ära ja nii me tulemegi. 8)
  11. jah aga kahjuks on kindlustusmakse 1150 eeki 3 kuud ja 1 kuu on 700eeki aga ikkagi teen kolmeks kuuks oma liikurile ja oleme kohal! Võimalik et kolmekesi kuid ikkagi ühe autoga sest üks kutt avastas et tal pole load veel käes! Nad lubasid autodest pilte võtta Aga ma ei julge enda oma inimeste sekka tuuagi see näeb jube välja
  12. pärnumaalt 2 inimest tulemas kuid karta on et ühe autoga(kuid veel suht lahtine asi üks auto on remondis ja kindlustus läbi ning teisel saab kindlustus läbi 20.dets) et seega võimalik et tuleme kas mingi non e30 autoga või siis teeme ühele kindlustuse!
  13. ideed on kõik head kuid enne aasta lõppu võiks ju kah koguneda kuhugi isiklik huvi täitsa olemas ...suvised kogunemised ikka suve peale talvel tuleks kah veidi koguneda muidu läheb igavaks ...ega iga kord tallinnasse kah ei saa juminna!!! mõelda kindel kuupäev ja koht ja teha asi lihtsalt ära!! Pärnumaalt oleks kaks kindlat tulijat kuid ühe liikuriga sest teine on ehitusjärgus!
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus