Jump to content
E30 COMMUNITY

Stiina Kandelin

Foorumikasutaja
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist

About Stiina Kandelin

 • Rank
  Algaja

Recent Profile Visitors

383 profile views
 1. Stiina Kandelin

  Ost

  Sooviksin osta salongi puhurimootorit? kellegil pakkuda?
 2. Vaja ainult veel bensiinipaaki, on kellelgi?
 3. Hei! Sooviksin osta: Taga vedrusid Juhipoolset esimest sarniiri (väiline) Bensiini paaki Välimist vasakpoolset rooliotsa Esiamortidele tolmukatteid ja läbilöögi pukse Soovitatavalt Tallinnas ja lähiümbruses, asjaga oleks ka kiire, nii et kellel on siis pakkuge!
 4. Hei! Kas keegi tegeleb auto värvimise ja poleerimisega? Oleks vaja värvida auto bensiinipaagi luuk(värv olemas) ja poleerida pmst auto pool tagaust , mis on jäänud poolikuks ja pagassi luuk tahaks ka natuke poleerimist! soovitatavalt mõistliku hinnaga ja Tallinnas või selle lähi ümbruses.
 5. Tekib sama küsimus, et kas sul on amordid 2,5mootori oma v väiksema mootori omad? Kui on 2,5se mootori oma siis need on suuremad, kui mul vaja oleks. Ja vedrud on pmst juba olemas
 6. Tommyboy, kas sul on amordid 2,5mootori oma v väiksema mootori omad? Kui on 2,5se mootori oma siis need on suuremad, kui mul vaja oleks.
 7. Millal järgi võiks tulla? Kahjuks liiga kaugel, oleks kiiresti vaja ja nv post ei liigu eriti
 8. Mul on originaal madalaks lõigatud ja kui ei eksi siis kas esimesed v tagumised on keevitatud. Kuid soov oleks saada ainult esimesi vedrusid originaalis ja amorte. Mul on originaal madalaks lõigatud ja kui ei eksi siis kas esimesed v tagumised on keevitatud. Kuid soov oleks saada ainult esimesi vedrusid originaalis ja amorte. Mul on originaal madalaks lõigatud ja kui ei eksi siis kas esimesed v tagumised on keevitatud. Kuid soov oleks saada ainult esimesi vedrusid originaalis ja amorte. Mul on originaal madalaks lõigatud ja kui ei eksi siis kas esimesed v tagumised on keevitatud. Kuid soov oleks saada ainult esimesi vedrusid originaalis ja amorte.
 9. Sooviks osta e30 esimesi originaal vedrusid ja amorte. Tallinna lähistel mida kiiremini seda parem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy