Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Stiina Kandelin

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

23
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast Stiina Kandelin

• Tiitel
    Algaja

Hiljutised profiili külastajad

158 profiili vaatamist
  1. Stiina Kandelin

Ost

Sooviksin osta salongi puhurimootorit? kellegil pakkuda?
  2. Stiina Kandelin

M:e30 pre.fl kupee pudinaid:liisturing,süütelukk,paisupaak,aku kaabel

Tere! Sooviks osta kojameeste kangi!
  3. Stiina Kandelin

O: e30 juppe :)

Vaja ainult veel bensiinipaaki, on kellelgi?
  4. Stiina Kandelin

O: e30 juppe :)

Hei! Sooviksin osta: Taga vedrusid Juhipoolset esimest sarniiri (väiline) Bensiini paaki Välimist vasakpoolset rooliotsa Esiamortidele tolmukatteid ja läbilöögi pukse Soovitatavalt Tallinnas ja lähiümbruses, asjaga oleks ka kiire, nii et kellel on siis pakkuge!
  5. Stiina Kandelin

Auto värviminie ja poleerimine

6. Stiina Kandelin

Auto värviminie ja poleerimine

Hei! Kas keegi tegeleb auto värvimise ja poleerimisega? Oleks vaja värvida auto bensiinipaagi luuk(värv olemas) ja poleerida pmst auto pool tagaust , mis on jäänud poolikuks ja pagassi luuk tahaks ka natuke poleerimist! soovitatavalt mõistliku hinnaga ja Tallinnas või selle lähi ümbruses.
  7. Stiina Kandelin

O: e30 1,8 83kw originaal vedrusid&amordid

Tekib sama küsimus, et kas sul on amordid 2,5mootori oma v väiksema mootori omad? Kui on 2,5se mootori oma siis need on suuremad, kui mul vaja oleks. Ja vedrud on pmst juba olemas
  8. Stiina Kandelin

O: kiiremas korras bmw 1,8 karterit!

olemas!
  9. Stiina Kandelin

Siis amordid kahjuks ei sobi.
  10. Stiina Kandelin

Tommyboy, kas sul on amordid 2,5mootori oma v väiksema mootori omad? Kui on 2,5se mootori oma siis need on suuremad, kui mul vaja oleks.
  11. Stiina Kandelin

Millal järgi võiks tulla? Kahjuks liiga kaugel, oleks kiiresti vaja ja nv post ei liigu eriti
  12. Stiina Kandelin

Mul on originaal madalaks lõigatud ja kui ei eksi siis kas esimesed v tagumised on keevitatud. Kuid soov oleks saada ainult esimesi vedrusid originaalis ja amorte. Mul on originaal madalaks lõigatud ja kui ei eksi siis kas esimesed v tagumised on keevitatud. Kuid soov oleks saada ainult esimesi vedrusid originaalis ja amorte. Mul on originaal madalaks lõigatud ja kui ei eksi siis kas esimesed v tagumised on keevitatud. Kuid soov oleks saada ainult esimesi vedrusid originaalis ja amorte. Mul on originaal madalaks lõigatud ja kui ei eksi siis kas esimesed v tagumised on keevitatud. Kuid soov oleks saada ainult esimesi vedrusid originaalis ja amorte.
  13. Stiina Kandelin

Kus sa asud ja millal järgi võib tulla?
  14. Stiina Kandelin

Sooviks osta e30 esimesi originaal vedrusid ja amorte. Tallinna lähistel mida kiiremini seda parem.
  15. Stiina Kandelin

O: kiiremas korras bmw 1,8 karterit!

Tallinna lähistel

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus