Hüppa postitusse

Stiina Kandelin

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    23
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis Stiina Kandelin postitas

  1. Stiina Kandelin

    Ost

    Sooviksin osta salongi puhurimootorit? kellegil pakkuda?
  2. Vaja ainult veel bensiinipaaki, on kellelgi?
  3. Hei! Sooviksin osta: Taga vedrusid Juhipoolset esimest sarniiri (väiline) Bensiini paaki Välimist vasakpoolset rooliotsa Esiamortidele tolmukatteid ja läbilöögi pukse Soovitatavalt Tallinnas ja lähiümbruses, asjaga oleks ka kiire, nii et kellel on siis pakkuge!
  4. Hei! Kas keegi tegeleb auto värvimise ja poleerimisega? Oleks vaja värvida auto bensiinipaagi luuk(värv olemas) ja poleerida pmst auto pool tagaust , mis on jäänud poolikuks ja pagassi luuk tahaks ka natuke poleerimist! soovitatavalt mõistliku hinnaga ja Tallinnas või selle lähi ümbruses.
  5. Tekib sama küsimus, et kas sul on amordid 2,5mootori oma v väiksema mootori omad? Kui on 2,5se mootori oma siis need on suuremad, kui mul vaja oleks. Ja vedrud on pmst juba olemas
  6. Tommyboy, kas sul on amordid 2,5mootori oma v väiksema mootori omad? Kui on 2,5se mootori oma siis need on suuremad, kui mul vaja oleks.
  7. Millal järgi võiks tulla? Kahjuks liiga kaugel, oleks kiiresti vaja ja nv post ei liigu eriti
  8. Mul on originaal madalaks lõigatud ja kui ei eksi siis kas esimesed v tagumised on keevitatud. Kuid soov oleks saada ainult esimesi vedrusid originaalis ja amorte. Mul on originaal madalaks lõigatud ja kui ei eksi siis kas esimesed v tagumised on keevitatud. Kuid soov oleks saada ainult esimesi vedrusid originaalis ja amorte. Mul on originaal madalaks lõigatud ja kui ei eksi siis kas esimesed v tagumised on keevitatud. Kuid soov oleks saada ainult esimesi vedrusid originaalis ja amorte. Mul on originaal madalaks lõigatud ja kui ei eksi siis kas esimesed v tagumised on keevitatud. Kuid soov oleks saada ainult esimesi vedrusid originaalis ja amorte.
  9. Kus sa asud ja millal järgi võib tulla?
  10. Sooviks osta e30 esimesi originaal vedrusid ja amorte. Tallinna lähistel mida kiiremini seda parem.
  11. Asukoht võiks Tallinna lähedal olla!
  12. Stiina Kandelin

    M:m40 karter

    Mul oleks täna v hiljemalt homseks hommikuks vaja, kuidagi orgunnida ei saaks?
  13. Stiina Kandelin

    M:m40 karter

    Tere Kuidas Teiega ühendust saab võtta, oleksin huvitatud
  14. Stiina Kandelin

    O:varuosi

    Oleks vaja: Käsipiduri ümber olevat konsooli sedaani pagassi vaip käigukangi nupp pagassi BMW märk udutule katted, esimesed aknapesupaagi kork katuseliistu klamber sedaani tagaiste tagumine põhjavaip Mida kiiremini seda parem! Aukoht Saku(tallinn) 56614565
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus