Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

soonikx

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    492
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    19

Kõik, mis soonikx postitas

  1. Pakkuda müügiks siis järgnevaid juppe: 1) Tumeda tooniga kupee tagumised küljeklaasid 2) 2x Tagaklaas. 1 tooniga üks ilma 3) Tagaakna ning taga küljeakende tihendid 4) Salongi soojendi kupatus koos kõigega 5) Kaitsmeplokk + mingit juhtmestikku 6) tagumised õõtsad 7) tagumiste küljeakende liistud Asuvad Tõrvas. Kokkuleppel saab ka Tallinna. Kontakti saab Ps-iga.
  2. Pakkuda müüa kerge klaaskiust luuk. Uus ja krunditud. 50.- Asub Tõrvas. Kokkuleppel saab ka Tartu/ Tallinn.
  3. Margus Mangus-el on legaalselt kaar arvel. Minu tiimikaaslase autol ka siin lähiajal võtame legaalseks, eks siis kirjutan kuidas läks.
  4. Tõrva hind kahjuks päris kirves. Soovitan: Green Drift Team garaas Viljandis Ning Simkusracing lätis. Väga hea töö/hind ning saad ka sertifikaadi.
  5. soonikx

    o:m3 laiendid

    mul pakkuda juhi poolne küljekarp
  6. Ma võin sulle müüa 044 replica pumba. tutikas. 35 euri. ma usun, et teeb paremat tööd.
  7. Vaja driftikale seda riba mis tulede/neerude ning stange vahele jääb.
  8. soonikx

    O: Salongiradika

    Mul ka vedeleb terve see kupatus, koos mootorite ja asjadega.
  9. Müüa 16tolli 7.5 laiad ET 35 5x120 veljed. Koos rehvidega. Kaks rehvi üsna head. 1 sõidetav ja üks täitsa õhtal. Hind: 150.- Asuvad Tõrvas, Valgamaal. Kokkuleppel saab ka Tartu/Tallinn. Telf. 555 260 seitse neli
  10. soonikx

    M: suur radikas

    Kui radika ligidusse satud võiksid mõõdud võtta ja siia kirjutada. On reaalselt suurem kui E30 tropical versiooni radikas?
  11. Paremal pool olev tükk on samas asendis mis vasakpoolne
  12. On pakkuda müügiks siis klaaskiust tehtud Mtech 2 ring ilma tagastangeta. Samuti pakkuda klaaskiust esitiivad ning koopalaiendid. Tiivad 80.-müüdud Stange 70.- müüdud Koopa laiendid 40.- üks on räsida saanud müüdud Vedeleb ka Mtech 2 tagastange mis on kolmeks tükiks Karbid ja ustetükid 140.- Asuvad Tõrvas, Valgamaal. Kontakti saab PS-iga või 555 260 seitse neli
  13. Otsin driftikale(kupeele) täis akna liistu ringi. Võib ka eraldi tükkidena.

  14. Ilmselt, et midagi teistsugust silmale vaadata oleks.
  15. https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/323/effjj.html
  16. Ei oska kommenteerida kas töötab või ei. Võtsin driftika pealt maha, kaaluvõit kiirem sõit. Eeldan, et töötab. Kui ei tööta võtan tagasi. Hinda 30.- Asub Tõrvas. Veel on pakkuda kaks halli riidega kupee esimesi uksepolstreid ning kõrvalistuja ukse kesklukk
  17. Müüa AN 8 liitmikud. AN8 45' 10.- tükk AN8 90' 10.- tükk AN8 180' 10.- tükk AN8 sirge 5.- tükk Turbo ja kolde vahelised metall tihendid 5.- tükk Kontakti saab PS-iga või 555 260 seitse neli Asuvad Tallinnas/Tõrvas. Postiga liiguvad kuhu vaja.
  18. soonikx

    ÄRANDUSINFO

    Selle Ms3 kohapealt hoian igatahes silmad lahti, üsna palju uurin selliste juppide turgu. Täitsa võid proovida teha teema, et ostad Ms3-e, äkki pakutakse sulle su enda juppi
  19. On keegi teadlik või upgreidinud enda 30ne pidurisüsteemi? Seitsmese pidureid pandi vahetükkidega vahele. Kellegil täpsemat infi ja tükkide jooniseid? Sillad on mul 5x120.
  20. soonikx

    M: suur radikas

    Ma pakuks vahetuseks pagassi lippi. Ei oska vahet teha kas pre voi face või kas üldse vahet neil.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus