Hüppa postitusse

TrvP

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    555
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    17

Kõik, mis TrvP postitas

  1. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    @vunts88 Mis seal lingil rullidega ühist? Ladad kõik.
  2. Oleks võinud vähemalt ära pesta hinna kruttimise korral.
  3. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Kasti said?
  4. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    @Spazierstock uuri @Leks -ilt. Tal h2 tellimise tähtaeg täna. Äkki saad veel kiirelt tellimuse lisada, kui Leks ei ole lukku juba pannud. Aga seal ka tarneaeg....
  5. Täna vist natukene vara? Peale Toyota õppesõiduauto siin tühjus.
  6. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Paar küsimust (otsisin foorumist infot, aga ei suutnud leida): 1. Millega on mõistlik põhjavaipa pesta? 2. Mõistan õigesti, et põhjavaipa ei saa kätte, kui ei eemalda salongiradiaatorit (v.a kui lõikab vaiba salongiradiaatori juurest puruks)?
  7. Ma ei mõista teid, kuidas krt saate vinguda selle üle, et hinnad "liiga" odavad? Sellise asja üle peaks ainult hea meel olema. Kõlvatu konkurentsi jm sellega seonduva üle teostab järelevalvet vastav riiklik institutsioon. See hea loogika, et mõned pakuvad kõrge hinnaga ja siis justkui teised peaks ka seepärast kõrge hinnaga müüma? Et võiks olla siis nagu hinnad olla kokkulepitud ehk kartellikokkulepe? Kapitalism- uju või upu. Sai jälle varuosasid tellitud 2 sõidukile. Hinnad parimad ja tarne kiire. Olen kliendina varuosi sealt tellinud, muudmoodi seotud ei ole. Aga seni, kuni teised ei suuda hindadega samale tasemele tulla, siis tuleb antu poe teenust kasutada.
  8. Mhm. Siin üks kodanik paneb minimaalselt õli, et vältida kondentsi teket. Samad amordid. Eks peab kusagilt põhjalikuma kasutusjuhendi üles otsima:
  9. @eix22 Ma ostsin Bilstein 21-030505 esiamordid. Nendel amortidel alumine osa tundub täiesti kinnine: Aga näiteks neil amortidel alumine osa kuidagi teisiti:
  10. Plaanis teostada esiamortide vahetus. Ostsin ette Bilstein B4-d (gaasiamordid). Loen e30 Bentley manuali (lk 405) ja seal kirjas, et kui panna õliamordi asemel gaasiamort, siis ei tohi esipüstakusse 25 ml õli lisada (õli aitab amorti jahutada). Kuidas tagada, et siis see amort püstakusse kinni ei jääks (korrossioon jne)? Mis on teie seisukoht? Kogemus? @Kohupiim Üks manual näitab võtmena sellist tüüpi padrunit:
  11. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    @Priitv01 Ka sai kunagi sealt tellitud. Kõik sujus.
  12. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Kui siin juba helisüsteemi küsimused tõusetusid, siis lisaks ka ühe. Nimelt e30 HiFi süsteemi eesmine kõlar (kood: 65131386546) ragiseb veidi. Kas kellegi asenduseks töökorras müüa või oskate soovitada pealinnas mõnda spetsialisti, kes saaks selle üle vaadata?
  13. Kevad käes. Väike hinnasula. Uus hind: 50.00 €.
  14. Ostan "324" embleemi.

  15. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    @krislinB siia postitatud artikliga seonduvalt paar mõtet. Esmapilgul võib tunduda, et tegemist on ühe veidi emotsionaalselt ebastabiilse noormehe appikarje end kuidagigi internetiavarustes nähtavaks teha ja end kehtestada. Selle noore inimese hinge võib olla jätnud haava mõni elusündmus, kus on näiteks temale kui inimesele on minimaalselt tähelepanu suunatud ja selle tähelepanu on pälvinud mõni muu objekt (nt auto). Artikli sisu ei talu absoluutselt mitte ühtegi kriitikat. Aga põhjuseks võib muidugi olla ka pigem noormehe armuvalu ja reageering antud artiklile samas portaalis: https://auto.geenius.ee/uudis/paula-johanna-adamson-kuidas-ma-armusin-neljarattalisse-rauahunnikusse/ @krislinB Küsitlusele vastatud. Edu!
  16. Tere Sai tellitud endale ja sõbrale esilisad. Mõned IS esilisad (ABS plastikust, replikad) müüki. Kindlasti ei saa OEM esilisaga võrrelda, sellest tulenevalt hind ka vastav. Kinnitus: Originaalklambrite külge Hind: 50.00 € + saatmine (kannatab saata Cargoga, u 7 € transport) Asukoht: Kesklinn, Tallinn Info: PS või viis viis kuus kuus 4115 Võib pakkuda: OEM alarmsüsteemi võti, roolialune kate, valgustusega tahavaatepeegel, Nokia 3110 ja autolaadija + muud huvitavat kraami (+ vajadusel minupoolne komp). T.
  17. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Homme saab täpselt 4 aastat oma rulli ostmisest. Kui sai ostmas käidud, siis esitati paar seisukohta: *Tehase LSD (ei); *Tehase sportchip ajus (m21b24 moto, ei); *Salongivent ei töötanud, kuna vajas "veidi tavotiga määrimist" (reaalsuses oli salongivent sellise lõtkuga, et see ei olnudki võimeline töötama). Ei olnud kindlasti asjad, mille pärast ekstra sai vaatama/ ostma mindud, aga siiski huvitavad seisukohad. Muidu rulliga rahul.
  18. Augutäiteks saad ka hiinakaid panna. Minu arust hiljuti ka keegi siin foorumis müüs neid.
  19. TrvP

    O: is lisa

    Kui replikast üle sõita, siis raudselt jupid taga. Mul endal pidas replika vastu 2 suve ja 1 talve vastu (kandis lund ja kruusa künda küll). Nüüd sügisel sai korralikult äärekivi haugatud ja siis lõpetas koostöö. Aga eks see kvaliteet ka hinnale vastav. Sellise hinna eest rohkem tahta on ka palju palutud vast...
  20. TrvP

    O: is lisa

    Selle originaaliga pidavat ka vahe jääma. See replika istub originaalkinnitustesse. Mul istus pildil märgitult ette (põll paremalt ja vasakult kõver, udutulede kohtade juurest). Aga fakt see, et kui keretööd tehtud, siis originaali ettepanek pakuks suuremat rahulolu. Replikast kahju ei ole, kui pilbasteks peaks sõitma. Seega, @lepa , kui otsid korraliku, siis osta pigem originaal.
  21. TrvP

    O: is lisa

    Lätakate omale pane saatmine ka juurde, kunagi tahtsid saada 20 € saatmise eest. Ma arvatavasti jaanuaris võtan endale ja sõbrale mõned, võin mõned lisaks tellida (replikad). Suvel müüsin 60-65 €. Aga originaal variant ikka parem.
  22. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    @Spazierstock ja nii ongi. Tavaline. Mul touringul sama teema. Kuivavad kokku.
  23. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Juhin siinkohal tähelepanu, et karistada võib ka seadme eest, mis ei tööta. Piisab sellest, kui antud seade autost avastatakse (LS § 228). Eks pead lootma siis mõistlikule suhtumisele. Kui plaanid alles jätta, siis raudselt võta toitejuhtmed tagant, et see tööle ei hakkaks. Suht hästi suudavad nad tuvastada aktiivse antiradari. Muidugi see, et ametnik suudaks selle tuvastada visuaalsel kontrollil ja aru saada, mis see on... Siin teada juhtumeid, kus politsei ei suutnud diisli- ja bensiinimootoril vahet teha, niiet... Igatahes, vinge vidin, mis salongi kaunistab.
  24. Eks vist see turuseis olegi selliselt, et tihtilugu kevadel hooaja alguses neid ostetakse rohkem ja lähevad ka juustud ära. Suve keskpaigast alates avastatakse, et suure hurraaga ostetud rulli taastamine maksab kordades rohkem kui 1500 € ja lükatakse uuesti müüki. Rändkarikad suht nii liiguvad. Talvel vaiksem seis turul. 316 kupeesid isuga müüki tulnud ja müüdud. See minu kui rulliomaniku kujunenud pilt. Eks rullimüüjad oskavad täpsustada.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus