Hüppa postitusse

Henrik

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    386
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    8

Kõik, mis Henrik postitas

  1. http://www.auto24.ee/used/1239508 Karburaatoriga pre-facelift.
  2. Minu teada on asi väga lihtne. Pead hankima endale R4-mootoriga E30-ne spidomeetri ploki, millel juba tahhomeeter olemas. Vana võtad ära ja samad pistikud lähevad ka uue sisse samamoodi ning sellega peaks töö tehtud olema. Kui spidomeetril õige kilometraaži tahad säilitada, siis vahetad uuel plokil oleva spidomeetri enda oma vastu. See on ka lihtne töö ja põhimõtteliselt bolt-on värk.
  3. Henrik

    Lobamokkade rubriik

    Tänud vastutulelikkuse eest, aga hetk tagasi tulin õuest ja praegu töötavad. Loodame, et nii jääb. Vahetasin paar kaitset, mis suunatuledega seotud ja hakkas toimima. Naljakas ikkagi, varem ka sarnast pulli juhtunud, aga siis pole minu mäletamist mööda kaitsmetes asi olnud. Oma lollus, et sellest kõige lihtsamast kohast pihta ei hakanud.
  4. Henrik

    Lobamokkade rubriik

    Võimalik. Nüüd avastasin, et ohutulesid sisse lülitades kõik suunad vilguvad. Päev tagasi ohutulede lülitit sisse pannes jäi taustaks tuli ilma vilkumiseta põlema ja väljast olid samal ajal kõik suunad mittetöötavad. Imelik lugu. Lähen vist taas uue relee järgi ja püüan midagi leiutada. Oskab keegi öelda, kas ohutulede lüliti töötab sõltumata suunatulede relee korrasolekust?
  5. Henrik

    Lobamokkade rubriik

    Selge, mul ei klõpsuta ka, kõik on tumm, nii tuled kui ka relee ise. Väga imelik igatahes, varem oli nii, et relee pidas ikka vastu mõnda aega ja paar korda sai pirnikontakte tagant lihvitud, kui mõni suunatuli korraks töötamast lakkas. Aga eile suutis uus relee tunniga tummaks jääda. Ma lõunal vaatan väljast kõik tuled ka üle, kuid praegu arvan veel, et tuledes ei saa ju asi loogiliselt võttes olla, kui uue releega ikkagi töötas jälle korra Aga igasugune nõu on teretulnud
  6. Henrik

    Lobamokkade rubriik

    Mure. Nimelt eelmisel aastal sai suunatule releed umbes 3 korda vahetatud. Tundus ebanormaalne, aga ei viitsinud viga otsida. Eile läks jälle läbi, kakkusin armatuuri alt laiali, võtsin rooli eest ja käisin poes ja panin taas uue relee asemele. Tund aega sai sõita ja nüüd ei vilgu jälle ükski tuli. Elektrist tean tagasihoidlikult. Lihtsalt oli plaan täna õhtul üle pika aja pikem ots sõita, aga kus sa sellega. Kui kellelgi sarnast jama on või oskab pakkuda, mis seda pidevat relee katkiminekut põhjustab, võib ehk nõuga abiks olla. Algul mõtlesin, et ehk suunatule kang ei funka või on viga mujal, aga kui ikkagi vana releega ei töötanud ja uuega töötas ning siis selle ka läbi lõi, peaks jama milleski muus olema. Ootan häid ideid, jube hea oleks veel täna korda saada. Palju tänu ette kah.
  7. Henrik

    Häid pühi!

    Head pühade jätku ka minu poolt !
  8. Bergo 2# Face 1# matu665 1# lauriest 1# Mesa 2# süütusakslane 3# karlerik 1# rreims 1# Tanelss 2# Mario 1# Riho 1# Muffka 1#
  9. Henrik

    Lobamokkade rubriik

    Indreku endine on ikka kuradi kena pill, vähemalt minu silmis. Sattusin ka sellele Vasalemma ja Keila vahel kuskil suvalises metsatukas peale, vaarutas niisama teepervel. See oli ehk kuu või paar tagasi ja erilisi muutusi ei täheldanud. Väga kurb oleks, kui sedasorti liikur ära "töödeldaks".
  10. Risustame küll huvitavate pakkumiste teemat, aga üldiselt on ju ikkagi nii, et omanik otsustab, mis hinnaga ta oma autost loobub. Iseasi, kui palju ostjaid sellele on. Jõudu müügil, kena kabriolett on küll !
  11. http://www.auto24.ee/used/1122743 http://www.auto24.ee/used/1150817
  12. Henrik

    Lobamokkade rubriik

    Päris huvitav lahendus. Indrek, kas su endist valget tõlda hakkab siin foorumis veel nägema ka ?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus