Hüppa postitusse

risto21

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    264
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    11

Kõik, mis risto21 postitas

  1. Pole sellel skeemil häda midagi, ennegi nii tehtud, sellise varjandi puhul saab ka mõnele teisele masinale veljed alla panna, nt golf 4. Minul on tagumised koopad rullitud. Rehve kaasa ei saa, tegu on uute velgedega. Usun, et pääseb jah ilma rullimiseta ka.
  2. Velgi saaks endiselt, kellel huvi võtke ühendust.
  3. risto21

    Kes, kus ja keda nägi

    Kas Laagris Harku teel?
  4. Müüa flantsid 10mm, ilma randita, 4x100, keskava 57,1mm. 2tk. Hind: 30 Risto 5249987, Tallinn
  5. risto21

    Kes, kus ja keda nägi

    Nädalas korra-paar saab ikka välja aetud
  6. risto21

    Kes, kus ja keda nägi

    Mingi rullipesakond on Tammsaare teeääres olevas garaažis, nägin, et askeldamine käis
  7. Lisan ka pildi. Foto 1: EBK bengt
  8. risto21

    Lobamokkade rubriik

    Suuremad autoteenindused nt teenivadki põhilise papi varuosade pealt, seega ongi vaja leida olematuid vigu või ei viitsita probleemi süveneda ning lihtsam on uus jupp külge kruvida, sest klient maksab selle nkn kinni Mul nt oli taoline situatsioon V ehos umbes 3a tagasi. Versioon lühidalt: Honda mootor hakkas mingi hetk käima väga halvasti, kohapeal oli ok aga sõites puterdas ja jõudu oli vähe. Vahetasin küünlaid, kuid ikka sama pull. Lasin siis V ehos teha diagnostika, öeldi, et KAT läbi, uus ca 700eur , maksin diagnostika kinni ca 30eur ja tulin ära sealt. Hakkasin siis otsima kasutatud varuosi ja olin õnnelik, sest leidsingi ühe doonori, kust sain korraliku KATi 100euroga. Panin siis selle kohe alla, tegin proovisõitu, ikka sama jama . :SNüüd oli 2 varjanti, kas sain samuti katkise KATi või pole viga KATis. Mõtlesin edasi mis teha, siis meenus üks hea koht Tallinna ARKi kõrval, kus on auto mootori -ja elektriku spetsialist, läksin siis sinna oma murega. Mees korra kuulas ja sai kohe aru, milles viga, auto sai korda 5 minutiga ja maksma läks mulle 10 eurot. Viga oli väga lihtne: Ühele piibule oli tekkinud šlaki kiht ja säde lõi üle küünla. Puhastas siis piibu ära ja oligi korras
  9. risto21

    Lobamokkade rubriik

    Chulo, 300000km läbi vurada ühe ja sama autoga, on ikka isu, igaljuhul
  10. Kui auto tagasi kokku saan, siis veereks kah seltskonda
  11. risto21

    Velgede kohta.

    ET20-ga on ette vaja 8-10mm flantsi ja taha pole midagi vaja aga ilusam jääks taga 8,5"-ga lisaks ca 10mm flants. Võta 9", siis ka rant vähe suurem
  12. risto21

    Lobamokkade rubriik

    Kogu see 4-realise kokkusaamine seal kaheks reaks on üldse täielik jama ja projekteerijate möödapanek. Ülemiste ristmik on nüüd tipptunnil ilusti puhas aga ummikud on kandunud Järvevana teele . Õnneks ise sõidan õhtusel tipptunnil Järvelt Ülemiste poole ja ei ole mingit ummikut
  13. Tere! Müüa uued B B S RS replica poleeritud laia randiga veljed. Veljed on uued ja karbis koos kapslite ja BBS logodega, kaasa annan ka tsentreerimisrõngad 57,1mm. Rehvid ei kuulu komplekti. Velgede andmed: 9x16" ET20 8x16" ET25 Auguvalem 4x100 või 5x100 Keskava 73,1mm või 57,1mm (E30) Minu E30-le proovitud sobivus oleks järgmine: Ees 8x16 ET25- Flantse ei ole vaja aga ilusam jääb, kui panna sinna 5-10mm Ees 9x16 ET20- Vajab flantsi 10mm Taga 9x16 ET20- Flantse ei ole vaja aga ilusam jääb kui panna sinna 5mm (rullitud koopa puhul) Flantsid saab nt Racing Experdist 60eur/2tk koos poltidega. 9"+9" 8"+9" Rohkem infot minu auto teemast, mul enda masinal on ka samad veljed all. Hind: 670 Kõik teemakohased küsimused palun postkasti! Tallinn, 524998seitse Risto
  14. risto21

    O: FL esituled/ klaasid

    Endiselt oleks ühte uut lähituleklaasi vaja, poest vist enam ei saagi. Äkki kellegil vedeleb kodus selline asi?
  15. Tere, Pakkuda 1 jooks tutikad laia randiga BBS RS replica 16X9.
  16. risto21

    Kes, kus ja keda nägi

    Oli näha jah, et väga kiire oli, üritasin velge näha aga ei näinud
  17. risto21

    Kes, kus ja keda nägi

    Selline cabrio sõitis minu ees, rullikad hakkavad ju kohe silma
  18. risto21

    Porimatid, veluurist

    Matid käes ja väga rahul, tänud veelkord
  19. risto21

    Kes, kus ja keda nägi

    oo7 kihutas täna hommikul Järvevana teel
  20. risto21

    Porimatid, veluurist

    Ma võtaks siis järjekorras kolmandad matid
  21. risto21

    Porimatid, veluurist

    Eks järgmine nädal võiks siis uuesti müüjalt uurida. Eelmine kord tuli minumeelest väga kiirelt kohale.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus