Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

m20b20

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 875
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    90

Kõik, mis m20b20 postitas

  1. Kuna endal keerleb peas väike reisi mõte enda Bmw`ga koos perega, siis mõtlesin ehk leidub siit mõni huviline lisaks. Seltsis segasem. Hetkel on lahtine kuupäev ja kindel marsruut. Siit teemast saab lugeda kuidas aastaid tagasi EBK liikmed trippisid http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=8&t=55155&sid=79d947049b7d78e565179c803a77d40f Enda idee oleks külastada Bmw muuseumi, Bmw welti, käia alpides, Europark`is ja mõnes suuremas veepargis-loomaaias. Võimalik, siis sihiks mõnda Bmw`de kokkutulekut ka ehk Teede kvaliteeti on vaja karta kuni Riiani. Salaspilsist( Riia külje all) läbi saab siis edasi on kõvasti parem kui meil siin Andke ettepanekutel ja sooviavaldustel tulla Edit: Airi pahandas kirjavigade pärast. Parandasin ära.
  2. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    ostja jääb hiljem asjadest ilma lihtsalt ja tema asi on vargalt see tagasi nõuda.
  3. m20b20

    E30 Soomest Eestisse

    Elav ja eix räägib E30 mootoritest(ehk siis m40). M43 on juba e36 teema.
  4. m20b20

    E30 pildid internetist.

    ropult ilus usakas
  5. m20b20

    E30 Soomest Eestisse

    kui soome passis vastav vahetus fikseeritud siis pole probleeme. 178 vms oli arvele võtmine eesti. soomes pead mõlemad passipooled saama, kus üks osa on ostumüügi paberi eest ka. samas oleks hea teha lisaks luovotus kirja v Eesti keeles ostumüügi paber lisaks teha. lähed nende paberitega Eesti ark ja nr ka, ning saad arvele. mitu autot nii toonud. võimalus ka minuga ühendust võtta abi korral. transport autoni, paberimajandis või üldse kogu auto organiseerimine sinuni.55 983 010 või soomes 0466123392
  6. Kellel ei ole usku siis ehk see album muudab meelt https://www.facebook.com/E30Community/photos_albums
  7. m20b20

    O: M43b18 aju

    Kas see on nii lihtne sul ? Kas bemmi tehase immol ei ole ka mitte ews plokk veel lisaks ? Pääsed sa vaid aju vahetusega ?
  8. m20b20

    E30 pildid internetist.

    Mmmm usa preface on ülikena
  9. Mul oleks paari pistiku kohta küsimus. Mis on nende otstarve ja kuhu käivad. Esimesel pildil on 2 valget pistikud, millest pruuni ja sinise juhtmega on temp anduri oma? 2 pistik rohelise ja roheline-punane juhtmega on netis kirjutatud no connect. Millejaoks see realselt üldse olla võib? Teisel pildil kompu pistikust tuleb valge pistik kollase juhtmega. Netis olen leidnud ainult no connect, aga realne otstarve asjal? Siis veel omavahel kokku ühendatud pistikud 3 juhtmega? Ago miskit seletas, aga mis otstarve neil on? Osade juhtmestiku piltide peal ma pole ma neid näinud.
  10. m20b20

    1.8i ei tööta hästi

    seda tiksu vahet ei pruugi sa kõrvaga arugi saada kui juba kõva tiks on. mõnel pillil nii et kohati jookseb pöörde ja kohati mitte.
  11. m20b20

    1.8i ei tööta hästi

    lombostmläbi siis kontrolli küünlajuhtmed ja jagaja üle. pöörded üle 4500 rpm ei kisu siis siis võib nukk ümar olla. tiksub kõvasti?
  12. m20b20

    1.8 is ei käi.

    mul m40 oli kütuserõhk täpselt samasuguse sümptomi põhjuseks.
  13. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    jee nahk on elus :-D
  14. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    mul oli ET35 ja ette pidin 20mm flantsi panema see teebki siis ET15
  15. Pead ei anna aga peaks olema 400 seeria Volvo orig velg. Edu müügil!
  16. m20b20

    E30 pildid internetist.

    Väga ei usu et neid rohkem tehtud on kui neid elektriautosid
  17. Saame kokku 13-14 Juuli, Valgamaal Oore puhke alal nii nagu . Koha kohta saab lugeda ka siit Koht asub ligikaudu 20 km Valgast Võru poole sõita. Kruusateed 4km, aga madalad autod said eelmine aasta vigastuste vabalt hakkama Kohapeal on majad kus on puust voodid 12 inimesele, välikäimlad ja suitsusaun. Telkimis ala on kõvasti ja ujumisrand kohe lähedal. Oleks soovitatav muretseda kaasa grillimistarvikud, kuna kohapeal olev rest ei ole kõige mugavam selle jaoks, ning rahvast on palju(loodame ) Lihtsad reeglid: 1. Vindisena rooli ei ronita! 2. Hoiame ümbritsevat loodust ja ei künna seda ala üles. Prügi läheb selleks ettenähtud kasti-kotti. Puude eest kandis hoolt kasutaja -Kaido-. Kui kellelgil on pakkuta suuremat välitelki juhuks kui vihma sajab, siis võib PS`is teada anda. Ajakava Laupäev 13.07.2013 13:30-14:00 Koguneme Valga Bauhofi parklasse, Viljandi 80A, Valga. 14:00-14:30 Teeme peatuse Valga Selveri, Rimi või Maxima ees, kuidas rahvas soovib. 14:30-15:15 Sõidame Oore puhkealale edasi pakitakse asju lahti, grill jne. Pühapäev 14.07.2013 Check out piirangut ei ole E30 Communityl on kokkulepe Riigimetsa Majandamise Keskusega kasutada seda telkimisala 13-14 Juuli 2013.
  18. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Mida ? seda et nii kehva pidamisega rehvid tüübil olid või
  19. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    luup peaks veidi parem olema kui puhas ja korras on. Koondab valgusvihku paremini ma usun.
  20. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Pole küll E30, aga point on hea härral http://vimeo.com/57421694
  21. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Koledad ju nagu Lexusstyle tagatuled
  22. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Miks sa ise ei vvaheta? Lihtne töö ju.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus