Hüppa postitusse

dcshoes

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    48
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kasutaja dcshoes saavutused

Kaasalööja

Kaasalööja (5/14)

  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem
  • Üks aasta foorumis
  • Esimene postitus

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. karter müüdud ja kardaani kohta ei oska miskit öelda kuna ostsin ise neid varuosad kuid külge nad mulle ei jõudnud.
  2. kardaan ja roolilattt müüdud
  3. Asub tallinas,on e36 tds oma ja tuli e30 alt viimati. Hind 25e. Veel olemas e36 roolilatt ja ühepoole tuttikas rooliots sissemine ja välimine ja lemferderi oma
  4. sama küsimus . touringu kogu sisu teha.
  5. dcshoes

    4x100 -> 5x120

    okei see juba põhjalikult seletatud . aga noh ma rohkem pidasin silmis seda kas kellegil midagi katki läinud vms. kuidas asjad vastu peavad nendel kes teinud . aga edaspidi jah eks ma katsetan aitahhh sulle.
  6. dcshoes

    4x100 -> 5x120

    hea foorum . paistab sama mis streetrace
  7. dcshoes

    4x100 -> 5x120

    kas mitte foorum pole selleks et lolli küsimusi esitada ? kui sinul pole miskit targemat olla selle koha pealt siis parem ära ütle miskit.
  8. dcshoes

    4x100 -> 5x120

    nii mul veel 1 loll küsimus selle kogu asja kohta . kuna oman nüüd esimesed püstakud mis tehtud 5x120 selle treitud puksiga ja taga ikkagist 4 x100 siis kaalun asja kuidas teha kas taha 5x120 või ette tagasi 4x100. asi seisab rohkem turvalisuse taga. ma ei tea muidugi kuidas need esimsed tehti,tulid nad mingi turboka rulli alt . aga üldse turvalisust ja vastupidavust neil nagu originaalidel vms ? mõtlen siis 5x120 ümber tegemine nii ees kui taga . kuna samuti plaanin kasutada hiljme ees 9 ja taga 10 laiad velged jne siis sooovitused kuulaks ära.
  9. dcshoes

    mis juhtmega tegu?

    noo okei ma mõtlesin ehk see seotud tahhokaga vms kuidagi . sest too juba kolmandal spidokal ei tööta.
  10. dcshoes

    mis juhtmega tegu?

    Ei oska keegi soovitada kuhu see juhe käib ?
  11. tervist. avastasin spidoka vahetusel et 1 juhe rippub niisama ja ei oska seda kuskile yhendada . mis juhtmega vqib tegu olla? juhe ise sinine. spidokal ei funka tahhokas ja kyttuse kulu https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1797454_10202984615673772_1225683805_n.jpg
  12. dcshoes

    spido plokk

    minul samuti tahhokas ja küttekulu ei tööta juba pannud 3da spidoka ja ikka sama jama
  13. korralik ja terve . ei vaja rooste unnikut see endalgi all.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus