Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

m20b20

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 875
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    90

Kõik, mis m20b20 postitas

  1. m20b20

    Kes, kus ja keda nägi

    Pitäjänmäel BLY vms nr tähtedega hõbehall kupee just tuiskas mööda Edit: Nüüd konalas sama pill 464BLY
  2. Cd boxi värk. Viisakas lahendus aga ilmselt järelturu asi.
  3. m20b20

    O: m42 käigukasti

    Üks kast vedeleb millel 5 käik teeb häält. 15€
  4. Oli kokkutulekul kogunemisel ka Bauhofi parklas Proov numbritega
  5. kui ma nüüd ei eksi siis kapotiall äkki suur relee paneb segast. Pikk must relee kaitsmekarbis.
  6. m20b20

    Kes, kus ja keda nägi

    Nägin ka tanelit helistades ütles et just olla Leks vastu sõitnud
  7. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Autode järgi otsustades oli seal vähe rahvast.
  8. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Eks seal tolle parkimisega on nii et sõidad ja tsekid kus vaba nurka leidub
  9. Vabandan kui kellelegi liiga olen teinud, aga kirjutasin Pühapäeva õhtul n.ö. tutvustava teksti ajakirjanikule ja lootes et sellele järgneb põhjalikum intervjuu. Pole varem ajakirjandusega kokku puutunud ja ei osanud arvata et üldse paberlehes kajastust leiab. Baur 325e kindlasti väga rariteetne auto jah. Intervjuu on kahe inimese jutust kokku pandud sinna. Ennast esile tõsta ei soovinud ja kedagi peale enda ei süüdista
  10. Reimol minu materjal käes. Loodame et tuleva nädala jooksul ta saab Bad Ass video kokku
  11. See on poolik artikkel kahjuks ja vigadega.
  12. Lubasin valgamaalane.ee lehel kasutada siin jagatud linkidel olevaid ürituse fotosid. Loodan et see on ok, kui mitte siis kirjuta mulle Täiendatud artikkel galeriiga http://www.valgamaalane.ee/3258063/galerii-valgas-toimus-vanade-bmwde-kokkutulek
  13. Vahendan sõbra soovi. E30'le soov 16 valuvelgi osta 4x100 auguvahega. ET peab olema E30 sobi Telefon: viis viis 548 774
  14. Trvp tänud et viitsisid vedada seal valimisi koos Margoga jne Nalja sai korralikult ja mina olen väga rahul. Maru palju ilusaid ja huvitavaid autosid oli:) Voorimehes seljanka tiks oli (Y) kahju et meid nii vähe sinna aftekale tuli Trvp summa võib jääda igaühel vabalt valituks Ei ole kohustust, on võimalus toetada
  15. Tere. Kokkutulek peetud ja üle ootuste edukalt. Kohal käis kokku 32 erinevat E30 tüüpi sõidukit, mis on 12 võrra rohkem kui eelmisel korral. Ilmataat suutis ka ennast tagasi hoida ja väga ära ei rikkunud kokkutulekut. Ise jäin väga rahule, v.a. ühe härra koera kiusamine! Pidu ise lõppes 5:30 paiku viimaste kustumisega Sai esimest korda valitud rahva lemmik E30, milleks sai valitud kasutaja Leks kabriolet. Oodatud on nii negatiivne kui ka positiivne kriitika, et siis tulevikus paremini üritust korraldada. Kirjutad võib siia või PS'i . Kuna sel aasta kujunes üritus kulukamaks kui eelnevad aastad, siis täiesti vabatahtlikult võib teha tagasihoidliku panuse korralduskulude toetamiseks kontole Signe Hunt a/a EE672200221029567646 selgitus: E30 Oore 2015. Kui laekub rohkem kui kulus, siis suunaksime järgmise ürituse eelarvesse selle. Taarast tuli 23.90.- . Kulud olid üle 400km sõitu telgi organiseerimisel ja peokohal 2x käimist + telgi rent ja hilisemalt valvanud neiule väike meene vaeva eest. Suur tänu osalemise eest ja eriti suur tänu abimeestele kes hommikul aitasid platsi korrastada ja telki kokku panna!!! Näeme 2016 taas ja seda juba uues kohas
  16. TÄHELEPANU TARTU RAHVAS! Kuna Karli lennuk hilineb siis palun sõitke ajakava järgi välja. Waide motelli juurest haagivad vahepealsed poisid sappa teile. Telk kohe püsti. Ilm on ilus ja soe!
  17. Kellegil GoPro iminapp kinnitust on laenata ürituse ajaks?
  18. Õlut mul on zaddam väljamaa oma veel vahetame ?
  19. Rehealune koos laua ja toolidega olemas ja ka 5x8 peotelk renditud
  20. Olen ennustusi vaadanud erinevatelt lehtedelt ja need on pidevas muutumises olnud. Hetkel ennustus ja realsus ka ei ühti
  21. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    +37 ja ummikud kiirteel ei lasknud ilma Viscota sõita. Tuli kiire lahendus leida toimis 2000 km ja elusalt kodus, kahjuks suri veepumba laager selle peale Mägiaivari teip aitab alati
  22. m20b20

    Kes, kus ja keda nägi

    Siis äkki läks Kaidi juurde pimpimisele
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus