Hüppa postitusse

Willard

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    126
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    4

Kõik, mis Willard postitas

  1. Willard

    Kojameeste hoovastikuühendus?

    sain kätte...aga mis asi neid kahte seal koos peaks hoidma? Seesamune kummist julla?
  2. Willard

    Lobamokkade rubriik

    sokid on tõsijutt Aga viskas kopa ette ja saatsin kirja h2-le, saatsid kirja vastu: You must get your parts today. We have sent it on Friday with DPD courier. Delivery for BMW parts takes 14-21 days. Thank you
  3. Willard

    Lobamokkade rubriik

    mul on esimene asi autos turvavöö peale panna, ma ei suuda ilma sõita lihtsalt...sõnad saavad peale ka need kes minuga samas autos turvavöösid ei kanna
  4. Probleem järgmine: See puks on ära kulunud...kuna h2-st tellitud originaal osa ei jõua niipea(kui üldse jõuab...) siis mõtlesin, et võiks kiiresti korda saada...kuna lumi pole kaugel. Kojameesteta päris karm sõita kui mingit asja taevast alla sajab. Mul on muidugi terve kojameeste süsteem olemas(tänud kasutajale kaido) aga ikkagist, pole mõtet vahetada tervet süsteemi sellise väikse asja pärast...ma arvan... Kes on probleemiga tuttavad võiksid mingeid nippe öelda, oleksin tänulik.
  5. Willard

    bensiini näidik.

    Kas ma pean kõigepealt rooli eest ära võtma ja siis selle plastikpaneeli, et näidikutele ligi pääseda? Mul oleks vaja headlight/foglight switchile ligi pääseda, sest ükski tuli ei põle seal peal.
  6. Willard

    Lobamokkade rubriik

    Noh lõpuks ka mingid muutused EDIT: WTF...järsku kadusid tellimuste olekud ära...posti pole saabunud... 28.ndal tegin päringu aga loobusin, siis 30.ndal tegin uue ja maksin kohe raha ka ära...nüüd peale 3 nädalat ootamist näitab, et klient loobus... heatöö h2...
  7. Willard

    Lobamokkade rubriik

    15 päeva möödas ja pole kõssugi kaubast...enda autole läks peale 1.6 kütusepump mis hetkel toimetab edukalt...
  8. Willard

    Lobamokkade rubriik

    Kellel on h2-ga kogemusi, rääkige, kaua kaup kohale tulI?
  9. 1. 65 2. 55 3. 50 4. 46 5. 44 6. 12 7. 1 8. 66 9. 8 10. 53 11. 42 12. 49
  10. Oleks soov rentida sooja garaazi Tartus, kus ma saaks oma rullika kallal tegutseda ja vajadusel seda seal hoida. Kontakt läbi ps-i.
  11. Willard

    Tartu kokkutulek??

    Ülevaatus sai läbi, ei viitsi tulla seepärast.
  12. Willard

    Lobamokkade rubriik

    https://soundcloud.com/wyllson/willy-feel-it Uus lugu üle pika aja
  13. Willard

    Lobamokkade rubriik

    keegi soosib mulle halba...4 tagumise ratta polti täiesti lahtikeeratud...hea,et midagi ei juhtunud.
  14. Willard

    M: R6 amordid

    Olen huvitatud madaldusvedrudest, kui eraldi müüd... hinnapakkumine ps-na
  15. asjalik soovitus, aitäh! Aga ma ise arvasin ka et kat vahelt on parim lahendus
  16. Olen kuulnud, et saab ka püti seest tühjaks teha...on võimalus kat vahelt ära võtta...saab paar auku kuskile teha...aga milline neist on kõige effektiivsem ja mõistlikum? Mul bensiin-kat ja kat on suht läbipõlenud (sellest ka CO-tase kõrge??) Milline variant kõige mõistlikum oleks teiearvates, et jääks suht budget...ei tahaks ka raisata mingi riisipilduripeale sinna taha. Ja sportpütti ei taha seepärast uut, et tahaks säilitada need m20-ne hääled.
  17. Willard

    Lobamokkade rubriik

    Esitasin h2-le päringu kojameeste puksi tellimiseks, eks näis kuna kohale jõuab. Sain Kaidolt hea hinnaga terve kojameeste süsteemi aga pole vist mõtet nagu tervet süsteemi vahetada kui nii väike viga on. Ehk siis see jupp nr. 6
  18. Willard

    Lobamokkade rubriik

    http://www.youtube.com/watch?v=fbiktjtGgWQ&feature=share Soovin lund juba Antud videos olen sõbra masinaga, had fun.
  19. Willard

    Lobamokkade rubriik

    Mul puuduvad eelnevad rikkumised, see täitsa esmane...ja ma ei tea kas kohe kohtusse kirjutada või kirjutada lõuna politseiprefektuurile...
  20. Willard

    Lobamokkade rubriik

    Nojah, tol hetkel ma polnud päris teadlik, et nad tegutsevad valesti... Põhimõtteliselt paarutasin mis ma paarutasin seal parklas, aga see polnud ju põhjuseks...ta ei tulnud isegi autost välja peatamise ajal. Ja asi läheb kohtusse.
  21. Willard

    Lobamokkade rubriik

    Liiklusseadus: § 200. Sõiduki peatamine ja tehnonõuetele vastavuse kontroll liiklusjärelevalve teostamisel (3) Sõiduk peatatakse kontrollimiseks, kui: 1) sõiduki juht või sõitja rikub käesolevast seadusest, eriseadustest või nende alusel kehtestatud õigusaktidest tulenevaid nõudeid; 2) sõiduki liikumise laad viitab sellele, et juht ei valitse sõidukit nõuetekohaselt; 3) sõiduki välimus viitab ohule, tehnilistele nõuetele mittevastavusele või liiklusõnnetuses osalemisele; 4) veose paigutus, kinnitus või tähistus ei ole nõuetekohased või 5) sõiduki müra või heitgaaside suitsusus viitab nõuetele mittevastavusele. Ma olin autost väljas ja läksin katkist esirehvi vaatama...siis tulevad nemad lähedale ja käsevad mul autosse istuda.Isegi vilkureid ei pannud tööle ega midag...jumala lamp ju... Autos sõimavad nad mind debiilikuks ja küsivad kas mul on mingi lapsepõlvetrauma... Rikkumise kirjeldus: (kirjutas politseinik) Juhtis mootorsõidukit, kontrollimisel puudusid esitamiseks tulekustuti, tõkkiskingad ja ohukolmnurk. Nad ei kontrollinud, ma lihtsalt ütlesin, et mul pole neid...ma olin ka nõus KOHESELT minema ostma nad tanklast...nemad ütlesid, et seda saad pärast teha...
  22. Willard

    Lobamokkade rubriik

    sain 100 euri trahvi...puudus tulekustuti, tõkiskingad, ohukolmnurk...gg
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus