Hüppa postitusse

MargusRaska

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    448
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis MargusRaska postitas

  1. Puurid on spessal jah. Maksavad ka rsk.ligi 10€ tk. Kestaks need ka siis,kuigi würthi omad. Keskmiselt kulub auto peale 5-7 tk
  2. Ega neid uksi väga ei liigu jah enam. Kui siis kõik ikkagi valtsi vahelt roostes ja peab lahti võtma. Oleks aega rohkem, siis võiks taastamist vajavaid uksi omale hankida ja korda teha. Aga kas keegi jällegi on nõus maksma õiglast hinda,taastatud ukse eest? See tegevus ei ole mitte kerge ja suhteliselt ajamahukas. Tasuks vaid siis teha kui uksed saaksin pm. Tasuta.
  3. Ratta on löönud koopasse,aga eks ta neid kõkse teisigi saanud. Aga paneme siis uue nina😁
  4. Viimasel pildil oleva mäda kohta julgeks arvata,et puuduv hermeetik kere ja tiiva vahelt ning puuduv logar annab sellise tulemuse. Väljast päris kobe pill veel,aga vaata mis karul kõhus.
  5. Mida põhjalikumaks minna,seda aeganõudvamaks töö kujuneb. See antud isend mille täna lõpetasin oli üle keskmise paremas korras,aga aega kulus sellegipoolest 236h.
  6. MargusRaska

    Lobamokkade rubriik

    Mingi hinnakiri ka on?
  7. Kuna roostevabad uksed on vist otsa saanud,siis tuleb hakata olemasolevaid korda tegema.
  8. MargusRaska

    Lobamokkade rubriik

    Lätist peaks ka saama neid detaile. https://www.facebook.com/valcavimas/ Parandus. See ikka Leedukas ja hinnad on : esimene põhjaplekk-70€ ja tagumine-60€+ postikulu komplektile(4tk)-33€ Ainult sellele ma vastust ei saanud,et kui paksust plekist detailid on? edit: 1mm paksusest plekist tükid.
  9. Kunagi kui ise selle teemaga tegelesin siis algul panin kati alla. Käisin enne ARKi vormistama minemist TÜ punktist läbi,et teha selline paber,et kõik tehniliselt korrektne ja seal ülevaataja ütles,et kui enne passis ilma katita,siis nahh.... sul seda sinna vaja panna on.Ja nii see passi ka läks,et ilma katita.
  10. MargusRaska

    Lobamokkade rubriik

    https://www.mdecoder.com
  11. Ja paljud kiidavad Cobra tooteid,aga kui seda kliendile pakud ning selle hinna ütled,siis arva ära😀 Minu arust täiesti ülepakutud mant ja veel eriti kui arvestada selle hinda ja kulu. Keskmiselt kulunud auto peale tavalist kivikat juba 7L ja lisaks veel mastiksit sinna otsa sama palju. Motipi ja dinitroli hinnad suht ok,aga Cobral juba ca 30€ L. Mina võin sinna kulla ja teemantid ka alla lasta,kui klient nõus maksma ja sellest abi oleks😁
  12. Siit tekib ka kohe küsimus,et miks kasutada siis happekrunti kui metall juba roostest haljas? Kas haljad ja keevitatud kohad oleks mõistlik kohe epoga üle teha? Töö isegi juba päris kallis ja kui veel liita sinna otsa igasugu "säilitusaineid" siis nuttu kui palju. Kui ma ise seda ära ei tee,siis paljud ei tee seda üldse ja ongi esimese talvega pm.p***e ja mina suur M
  13. Eks ta ole. Kui kasutada umbe häid ja kvaliteetseid viimistlus vahendeid, siis vast kestab kauem ka. Aga millised need täpsemalt on,seda on terve internett ning erinevad foorumid täis,aga mis on see kõige õigem ja vingem? Neid arvamusi ja variante on sama palju kui maamunapeal inimesi.
  14. Kindalaeka panin tõesti ehitusnurkadega külge,sest alles peale viimistlust avastasin,et ära kaotatud akukoht on ka ühtlasi kindalaeka kinnituskoht. Vigadest õpime ja viimased asjad mis minu grillilt on tulnud,ei vaja enam kindlast sellist pahtlikihti ka ilma spottimata. Ja kindlasti on enamus siin virisejatest ise kahe vasaku käega,või mis veel hullem,pöidlatega ,mis kasvavad peopesast välja😀 Häid pühi! Ärge roojake teiste asjadesse! Eriti veel kui olen asjaosalitega pm. rahu juba teinud.
  15. Normaalne...et milline soperdis nende taadu on Sorry....ei mõelnud kõige hullemat
  16. Omale teed, siis paljudes kohtades pigistada just silma kinni,et mind see ei häiri jne. Teistele üritad ikka paremini teha
  17. Molu pole ju eriline sõimusõna😀 Ära võta hinge. On siis lihtsalt vaja teiste üritustele vett peale tõmmata? Kõik areneb iga päevaga,sama ka siin. Üks mis kindel,et neid tagumisi tiiva rem. komplekte ei tohi ülevalt poolt valtsi külge sobitada,sest valtsi madalam,kui tehase omal ja kumerus ka puudub. Vitsad olen saanud nendega ja rohkem nii ei tee. Enda omal pidi spetsialist need välja spottima ja suurema pahtelduse ära tegema. Sellepärast sellest pilte polegi. Nüüd selgus,et tehti tõepoolest "suur pahteldus" ja spottimist ei ole üldse näha. Loomulikult olen/olin viimistluse osas täielik võhikule ja kasutasin selleks materjale mis keegi soovitas. Juba ammu ma ühtegi Katuse äravoolu karpi sisse ei jäta ja paljud kaitsevahendeid kvaliteetsed. Kasutan würthi ja cobrat. Teema võib nüüd vist kustutada,sest vaevalt,et seļline reklaam mulle rohkem leiba lauale toob. Edu teile!
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus