Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Myyr

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    68
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis Myyr postitas

  1. Myyr

    M20b20 turbo rõhu abi

    Kui võtad õli, siis õliandurist kolmikuga.
  2. Jagaja on juba kaane otsas, selle järgi kõige kindlam.
  3. Saan endale m20b25'e ploki. Tahan tõsta b27 kaane b25'e ploki peale koos väntvõlli,kepsude ja kolvidega. Või siis tõsta b20'e kepsud b27'e kolvidele ja kasutada b25'e ( 75mm strokega väntvõlli, b20'el on sama, kas ei peaks sobima? ) Kuna b27'el on üks keps puudu, et see jätta vahetamata ja tõsta terve 2.5 plokk ja panna b27'e pea? Mul seisab hetkel üks m20b20 ja kasutaks selle heameelega ära nii kuidas saaks. Kasutades b20'e kepse,b27'e plokki ja kolbe,b25'e väntvõlli,b27 pead ja ülejäänud ka b27'e oma, peaks saama n.ö töövalmis mootori? Kõik tihendid, alustades karteri omast kuni klapikaane tihendini, vahetan välja.
  4. Olen selle "stroker" koha pealt täiesti teadmatuses, aga pakuti mulle m20b25'e alumist osa. Kui tõsta vänt + kolvid ümber, m20b27'e plokki.. on ta siis stroker?
  5. Kui vaid leiaks selle b25 väntvõlli ja kepsud nii kergelt
  6. Tahan soetada m20b25'te. Väidetavalt ETA mootor millel on 2.7l töömaht.. 95kw. tal on puudu väntvõll. Seda soovin, et komplektseks saada mootor
  7. m21d24 siis? Pean siis otsima kas seda või b25'e väntvõlli?
  8. On lootus endale soetada komplektne b25 eta mootor. ( ehk siis 2.7L töömahuga ) Puudu on ainult keps ja väntvõll. Vana omanik räägib, et sinna peaks sobima b20'e keps ja väntvõll. Kas vastab see tõele või pean otsima samatüübi oma?
  9. Myyr

    M20B25 ja M20B27

    Ja ma tänan sind
  10. Kas B25'e väntvõlli andur töötaks B27'e juhtajuga?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus