Hüppa postitusse

Kohupiim

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    214
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis Kohupiim postitas

  1. Kohupiim

    Soojapuhur

    Ei ole mootorit vahetanud
  2. Kui nupust keerata siis puhur häält ei tee,mis voib viga olla ja millest peaks alustama? Kaitsmed terved,mainiks veel seda ka,et auto oli aasta seisnud umbes.
  3. Kohupiim

    Lobamokkade rubriik

    Kas to e30 foorumist ? http://meestekas.net/talvine-driftimine-video/
  4. Kas prel ja faceliftil on sama nuut ?
  5. Kas oskab keegi õelda kus ja mis hinnaga tehakse sportroolile vahetükki mis sobiks e30 nuudile?
  6. Kohupiim

    O: Mõned jupid

    Polegi mingit vahet minuteada. Esiklaas on sul kus ja muu info ???
  7. Kohupiim

    O: Mõned jupid

    * luubiga/smailiga tuled. * pre f esiklaas. * pre f esimest põlle plastikut. Armatuuri vahetusega tuli juurde veel 6 nupuline kell vms? kellegil pakkuda ? Suuremad asjad võiks asuda harjumaal/läänemaal, väiksemaid asju võib postiga saata. Pakkumisi postkasti piltide ja muu infoga.
  8. Tahtsin õelda,et plastik liist matiga üle joostud ehk värvitud.
  9. Plastik matiga üle joostud. Kuid muidu sirge, kui huvi paku mulle fl esimene vastu. Pildid mul teemas.
  10. Mul terve ring olemas, paku tavalised ilma toonita/tooniga vastu ja sinupoolne komp.
  11. Kohupiim

    M: BMW e30 kupee osadeks !

    Rooli hind ja diameetrr ps. Rooli hind ja diameetrr ps.
  12. Kohupiim

    Lobamokkade rubriik

    https://www.facebook.com/photo.php?v=644312465635473
  13. Kohupiim

    Lobamokkade rubriik

    Ostaks keegi mu azevid ära saaks kohe kaupa teha.
  14. Kohupiim

    O: 20mm flantsid

    Samuti olemas paku hinda.
  15. Kohupiim

    M: e30 1,8 85a

    Kaasa tulevad kõik tuled,stanged, ja komplektne sisu.Kõik vajalikud jupid olemas.
  16. Kohupiim

    M: e30 1,8 85a

    Järgmise nädala kolmapäevani veel müügis.
  17. Kohupiim

    M: e30 1,8 85a

    Panen müüki unarusse jäänud ehituse, Müüa võin nii tervikult kui juppidena. Kere on keevitatud ja osaliselt pahteldatud, Mootor tiksuvaba ja töötab korralikult. seest on istmed ja matt välja võetud palju muid juppe kaasa Hinnas lepime ise kokku. Asub läänemaal. Kellel mõni küsimus kiri postkasti või 55601314
  18. Mis hinnaga velgi värvite tk ? Eeltöö ka siis teiepoolt ?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus