Hüppa postitusse

darkstone

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    50
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis darkstone postitas

  1. 16tk 36136781150 koodiga. Hind: 15€ UUED Tallinn 5 kuus 4 seitse seitse 4 üks neli
  2. darkstone

    O:BMW E3O-le VELJED

    MIM 1900 veljed, vaja üle värvida ja vist ka 1-2 sirgestada. 140.-
  3. darkstone

    O: Lukku!

    MIM 1900 veljed, vaja üle värvida ja vist ka 1-2 sirgestada. 140.-
  4. Valmistatud klaaskiust.Pulbervärviga üle värvitud kunagi. 25.- Tallinn 56477414
  5. Müüa väga korralik nahast MOMO sportrool koos vahetükiga E30nele. Klassikaline 90ndate stiil. Läbimõõtu ei oska öelda, kuna auto asub talvekorteris ja rool on auto peal(peaks olema kas 320mm või 350mm). Pildilt peaks saama aimu rohkem. http://nagi.ee/photo...album_id=124379 Hind 90€ 56477414
  6. Tere, Probleem, mida olen siis täheldanud : Üldiselt suvel kuumaga(päeva aegu) olles eelnevalt sõitnud, jätnud seisma ja hiljem käivitanud, siis polegi see nii lihtne-käijan käijan ja siis vaevaliselt lõpuks veab ennast käima kui olen aidanud gaasiga, justkui tõmbaks täis ennast.... Teisalt reeglina iga kord probleemi pole. Kas midagi pihustitega tegemist, miski pihusti ise, mõni voolik, pump ? Oootan mõtteid ja heietusi targemailt A.
  7. darkstone

    M: E30 324d

    ega lähiaeg piltide jaoks pole kätte jõudnud juba?
  8. darkstone

    Simply the bEST

    Seda tahtsingi kuulda, ei no siis peab kohe kindlasti kohal olema!!! 8)
  9. darkstone

    Simply the bEST

    Sõnad "kõik cabriod" tähendab siis ainult neid tuuningu omasid või võib ka E30 cabrioga kohale ilmuda? Ahto
  10. Muidugi lähme cabriodega Jann, pohh ju mul sama case, ja äkki on ilus ilm ka! :wink:
  11. Nuu mingeid mõtteid juba tekkind?
  12. Olekski hea koht tglt ju, mingi suht odav ka kui kambaga minna, oleksin kindel tulija kui toimuks alates sept. teisest ndlv-tusest!
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus