Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

andur

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

20
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast andur

• Tiitel
    Algaja

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. andur

M: vedrud

Tere, Müün vedrud oma auto alt, põhimõtteliselt uued. Esimesi ei tea, aga tagumised peaks olema kabrioleti omad.
  2. andur

O: madaldusvedrud 85 aasta r4 kupeele

tellisin saksamaalt, lukku
  3. Tere, Ostan madaldusvedrud ette ja taha. Auto on E30 1985 baur, 1,8 moororiga.
  4. andur

K: 324 td rihma vahetus

tänud! ja ma arvan, et tulen läbi mingi aeg kruusmann.
  5. andur

1990 aasta 2,4 td ja 85 kW
  6. andur

Kas kellegil on abinõusi? Nukkvõlli kinni hoidmiseks Väntvõlli/hooratta kinni hoidmiseks Pumbaratta kinni hoidmiseks 27 pikk padrun kas vända ratas on õigetpidi keermega Aitähh
  7. andur

324 turbodiisel '90 - Andur

Tuttav värvis 1000+materjal+keretööd ise komplekteerisin
  8. andur

Tagumine turvatala oli jah kinni mädanenud. See sai enne värvi jõuga eemaldatud:D Tagumised uksed tõstsin hingedelt maha, aga esimesed tulid uued ja need olid juba higedeta ja timmima oleks pidanud niikuinii. Kõik mis sai võtsin kõljest ära. Tänud
  9. andur

Ei oska mina siia neid pilte panna:D http://fotoalbum.ee/photos/dusja/sets/1152611
  10. andur

on
  11. andur

Tänud õpetuste eest.
  12. andur

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

Kus see kogunemine siis on? A Le Coq arenal parklas või eks Mustika parklas, kus see muidu on?
  13. andur

Esmasp saan uurida alles, kas saan masina üles tõsta. Kässar ka ei tööta. Ma hetkel mõtlen, mis selle roostega peale hakata, kas lasta roostesed kohad puhtaks ja purgist krunt ja värv peale. Üks vend ütles, pole mõtet. Paari kuu pärast on samasugune. Või mingit spets asja otse roostele pritsida/määrida. Täna jäin tee äärde. Kütuse näidik peksis veits villast ja nii ma siis nukralt ootasin ,vaadates oma ohutulesi, sõpra diislikankuga tobe oli olla (või siis ma ple harjund diisliga)

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus