Hüppa postitusse

Aaro

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    512
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    22

Kõik, mis Aaro postitas

  1. Aaro

    Bensiinipump undab.

    Kõik voolikud said ikka oma kohale õieti tagasi? Tagasivool takistatud ei ole kuidagi?
  2. Aaro

    O: typ 188 diffri

    Ikka veel otsin. Pakkuge julgelt.
  3. Aaro

    M:E30 jupid

    Küsin ka siis, mis differ see müüa on? Nägin oo7 küsis sama asja mida isegi tahtsin teada. Kas diffri info on salajane, et PS-id seda? PS-i siis mulle ka juba palun.
  4. Aaro

    O: typ 188 diffri

    Ostan korraliku TYP 188 diffri E30-nele. Võib olla ilma kaaneta aga sisu peab olema korralik tihe ja ilma loksuta. Ülekanne 3,46 või 3,26. Pakkumised siia või PS. Olen välismaal ja tel. numbrit ei anna.
  5. Aaro

    m: e30 kupee osadeks

    No ei tule postkasti kaudu hindasid. Või tahad eesti postiga hinda saata?
  6. Aaro

    Mootorite kaal?

    http://bmwfans.info on kaalud juures, klõpsi aga vajalik mootor lahti
  7. Aaro

    M:käigukangi nupp

    Oi kui palju on asju mis on veel väiksemad ja maksavad kordades rohkem.
  8. Aaro

    Võtmetoorikud e30-le

    5,90 eur ja tasuta saatmine eestisse. http://www.ebay.com/itm/BMW-SERIES-3-5-7-M3-M5-E30-E24-E28-BLANK-KEY-/160664839260?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item25685ee45c&vxp=mtr Mis muidugi ei tähenda, et peab odavamalt ostma.
  9. Müüakse ju komplekti vaevalt et jupitama hakatakse.
  10. Aaro

    Bena pumba relee

    Ühendatud on nad ju läbi relee. Kui ma relee välja võtan ja sildan 30 ja 87B siis ei ole nad ühendatud.
  11. Aaro

    Bena pumba relee

    Leidsin oma pdf materjalidest õpetuse. Lisan ka siia, et teistel kellel vaja saavad kätte. Kontrollimine multimeetriga: süüde sees mõõta voolu pin 15 ja mass - peab olema aku vool süüde väljas mõõta takistust pin 31 ja mass starterit andes pin 50 ja mass - peab olema aku vool Mis muidugi huvitav, Bentley annab õpetuses, et tuleb pumpa kontrollides sillata 30 ja 87B mis minu autol ei teinud piuksugi ja skeemi vaadates nagu ei tohiks tehagi, kuna pump ei saa voolu. Kas olen õieti aru saanud? Ülejäänud kontrolli tegin läbi, ning kõik funkab, seega läbi relee. Homme peaks uue relee kätte saama siis selgub aga alles tõeline tõde.
  12. Aaro

    Bena pumba relee

    Tundub loogiline, ehk kellegil veel midagi lisada? Kas kinnitada või ümber lükata. Sillatud releega ei ole vist eriti arukas ringi sõita?
  13. Aaro

    Bena pumba relee

    Pump ei hakka tööle koos releega. Sildasin 30 ja 87 omavahel, ning pump hakkas tööle ja auto käivitus. Siit ka küsimus, kuidas kontrollida relee korrasolekut. Nagu ma aru olen saanud võib läbi olla ka pearelee nn. DME relee, kuidas teha kindlaks kumb neist on küpse. Või siis viga mujalt juba edasi otsida, ning releed välistada. Pumba relee on selline 7 pinniga : http://www.turnermotorsport.com/p-19418-13631714195-bmw-part.aspx Suht kallis detail, et lampi ostma hakata, enne kui pole kindel, tema mitte korrasolekus. Kas kuskile voolu peale lasta, ja klõpse kuulata või midagi? Ei ole võimalik, "laenata" korras releesid.
  14. Aaro

    Tahhomeeter ei toimi.

    Tänud Margo. Musta juhtme kolmesest pistikust vedasin suurte pistikusse, (pin 9, must juhe). Tahhol pilt ees. Teema võib minupoolest lõpetatuks lugeda. Kollast/valget ma ei puutunud sest mul nii vana kell, mis ilma tujurikkujata, aga ju Margol selles ka õigus.
  15. Aaro

    Tahhomeeter ei toimi.

    Ühendasin C104 (3pinni) pistikust musta juhtme spidoploki taga oleva sinises pistikus oleva musta juhmega. Katse eksituse meetodil, ei vinninud jootma hakata, keerasin lihtsalt kokku ja isoleer peale. Käivitasin ei mõhkugi liikumist aga välja suretades tahhoka nõel hakkas liikuma natuke. Järelikult mingi signaali ta siiski nüüd sai. Lasen ühendused tinaga üle, loodan et hakkab tööle. Järjekordsed tänud Tiidule.
  16. Aaro

    Tahhomeeter ei toimi.

    Nii et, ma pean sealt ECU juures olevast pistikust vedama juhtme spidoploki taha tahhomeetrini? Oskad sa Tiit õelda, mis värvi juhe sealt pistikust ja mis pinni alla spidoplokis? Leidsin netist et C101 läheb pin 9 spidoplokki - pin 7 blue plug, kas minu puhul siis ECU juurest pistikust samuti sinna vedada?
  17. Aaro

    Tahhomeeter ei toimi.

    Nii, teema siis, et faceliftil on pre mootor M10B18 peale pandud. Kõik toimib väljaarvatud tahhomeeter. Leidsin netist sellise jutu: If you have swapped your pre-facelift engine to a facelift, and find that your tachometer no longer works, this plug is the issue. Your new engine loom feeds the signals that went through this connector via the 20 pin C101 engine loom plug, so you have the choice of either extending two wires from the hanging plug to the engine loom socket next to the fusebox (as they are in later body looms), or teasing the two wires out of the engine loom, near the ECU plug, cutting them (abandoning the rest of the wire to the C101 plug) and splicing the plug from your old engine loom onto the wires. Kas keegi oskab selle jutu panna arusaadavasse keelde, mis juhtmed, mis pinni alt, kuhu ja kuskohast? C101 on tahho signaal pin 9 ja must juhe. See on kõik mida hetkel tean.
  18. Võtad vana tapeedirulli või kleebid suurema ajalehe kaks lehte otstest kokku. Sinna peale paned oma spoileri, märgid ära augud ja spoileri oma piirjooned. Lõikad välja, lähed auto juurde, kleebid oma sablooni luugile maalriteibiga ja puurid augud kuhu vaja.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus