Hüppa postitusse

Chulo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 047
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Kõik, mis Chulo postitas

  1. Teadmiseks teistele, et sellist meetodit kasutades, nagu viimasel pildil näha, võite oma õõtsa kõveraks painutada. Mul olid vanad puksid nii lõvasti sees kinni, et pressis lihtsalt keermelati kõveraks, aga puks ei liikunud mitte üht millimeetrit. Hiljem, kui need ikkagi õige pressiga välja pressisin ja uued poly puksid sisse sain, selgus, et õõts on defformeerunud ja ei mahugi enam vahele, ei jäänudki muud üle, kui puksid uuesti välja lüüa ja keermelatiga õõts uuesti sirgeks tõmmata.
  2. Chulo

    m43 rullikale

    Teema on ju olemas.
  3. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    MIs tal siis häda? Lihtsalt ei käivitu?
  4. Chulo

    O: Mustad liistud

    Pikemad on mul pakkuda, need mis a-piilarist kuni taha välja jooksevad. Need on muideks nii sedaanil kui kupeel samad.Tagumised tuulesuunaja pealsed kupeel erinevad, vähemalt kood on teine.
  5. No siis keera see lihtsalt oma e30 c101 otsa ja korras. Sul ongi juba c101 pistikuga m50 juhtmesari sel juhul.
  6. Kirjutasin just talle teemasse. Ilmselt on tal varasema otsa m50 millel juba c101 otsas ja see ajabki segadusse. Tegelt peaks plug and play lahedusega tegemist olema, aga noormees soovib juhtmestega suguühtesse astuda, kun internet käsib.
  7. Chulo

    M; kupee uksed

    Pre uksed siis? Aknamehhanismid ka sees pre omad?
  8. Tagasilla plaate saab ilmselt varsti minu käest. Tellin uue partii ilmselt järgmise nädala alguses ära. Jooks (8 plaati) on 40€. Ekstsentrik raudvara tuleb united motorsist või h2-st tellida. Teema selle kohta on olemas, seal täpselt kirjas, mis tellida vaja.
  9. Chulo

    Teelpüsivus.

    Kui tagarööbe on oluliselt laiem kui eesmine, siis mõjub see juhitavusele suhteliselt katastroofselt. Tekib olukord kus auto soovib normaaltingimustes ülejuhitavaks minna, ehk siis tagasild soovib esimesest mööduda.
  10. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Sain vist juba asja veidi teisiti lahendatud, kuna tegelikult on asjaga juba kiire.
  11. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Kellegil h2 tellimust pole plaanis?
  12. Chulo

    M: BMW E30 VARUOSAD/JUPID !

    Kas klaasipesu paak on anduriga?
  13. Kuna mu kontakt viibib 15nendani puhkusel, siis enne seda ei juhtu pm midagi.
  14. Chulo

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Selle pildi ma siia postitasingi. Sarnase Thermoteci radika saab Poolast interchars-ist muidugi pea kolm korda odavamalt.
  15. Chulo

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Ehk kasutatakse lülitamiseks lihtsalt tavalist E36 lülitit, mille esimene lülitus toimub 90C juures ja teine aste rakendub alles 99C ja selles kogu asja uba ongi?
  16. Ok, homme uurin üle kes veel kindlalt käpp on ja, kui keegi alt pole hüpanud, siis võib asja käiku lasta.
  17. http://whatismycar.com/files/bmw_bolt_torque_specifications.pdf See hea raamat väidab, et M40/M42/M43/M44/ M51 Automatic/M52 Automatic on 120nm ja ülejäänud kõik 105nm.
  18. Chulo

    Teelpüsivus.

    Ega sul taga mingeid flantse vahel pole?
  19. Chulo

    Tippkiirus?

    Pöörete piirajat ei kannata tõsta?
  20. Chulo

    Tippkiirus?

    Krt panin esimese arvutusega midagi mööda. Ilmselt ratta diameetriga 3.91@6500rpm 228km/h 3.64@6500rpm 245km/h 3.45@6500rpm 259km/h
  21. Chulo

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Ise kasutasin seda http://www.radiaator.ee/moodulid/tootekataloog/joonis.php?j=3099
  22. Chulo

    Tippkiirus?

    Selleks on ka piirajat ja ratta mõõtu vaja teada
  23. Poldid on United Motorsi (H2) kaup. Vajalikud koodid on kõik siin teemas olemas.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus