Hüppa postitusse

Chulo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 047
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Kõik, mis Chulo postitas

  1. Chulo

    Kustutada

    Võtsin asja lahti ja ei valgunud seal laili väga midagi. Kogu kurja juur on seal üks O-rõngas mis kuumaga lõpuks kõvaks on läinud. Tuleb lihtslt leida vähe asjakohasemast materjalist (silikoon, EPDM või vitoon) O-rõngas ja korras ta peakski olema.
  2. Telefon on sul ka väljas.
  3. Mida täpsemalt vaja? Esimesi sadulaid või tagumisi? Ventileeritava kettaga või tavalised? Palukülas on mul olemas esimesed sadulad tavalistele ketastele.
  4. Chulo

    Kustutada

    Nii kui nii läheb utiili, toru puruks sellel.
  5. Chulo

    Kustutada

    Oli jah klapi vahelt ka oksiidine. Peaks huvi pärast needid läbi puurima ja vaatama, ehk on selle vastu mingit ravi.
  6. Chulo

    Kustutada

    Raipenahal oli torul mõra sees ja lekkis salongi.
  7. Nonii... järgmine nädal plaadid käes. Pidin sama juba see nädal, kuid mingi uus pingi operaator olevat need peeti keeranud.
  8. Selvä... Mis saab sel juhul aegunud müügiteemadest? Jäävadki üles nagu BMW foorumis?
  9. Ma ei suuda kuidagi leida kust ma vana teema kustudada saan.
  10. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Kellelgi mingeid konditsioneeri juppe? Kondiga ahju, lüliteid juhtmestikkun pean just silmas. Voolikute seisukord on pohlad, pumpa pole samuti tarvis. Nii kui nii läheb M50 peale ja tuleb artetada, aga kerepoolne osa torustikust võik olemas olla, pump tuleb ilmselt nii kui nii M50 oma panna.
  11. No hetkel peaks jaguma. Tellisin ikkagi jälle 18 komplekti. Hetkel on vist mingi 10-12-le juba tahtja olemas. Aga valmistaja ei taha mulle millegipärast vastata. Täna igatahes e-mailile vastust ei tulnud. Homme üritan helistada. See kord on asi kuidagi jubedalt veninud.
  12. Väike muudatus tuleb ka uute plaatidega. Uued plaadid tulevad muidu samasugused 7mm paksusest materjalist, aga väljafreesitud osa on 4mm sügav mitte 3,5mm nagu varem ja sellest tulenevalt on põhja paksus 3mm, mitte 3,5 nagu varem.
  13. Homme täpsustan millal valmivad.
  14. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Pole jõudnud veel ühendust võtta, aga suhtleme pm teemal edasi
  15. Tean seda jah, lihtsalt seal käies jäi silma, et sel peal.
  16. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Ok, Mis nende mootoritega tehtud on? Lihtsalt üks see kõrv(naga) õhemaks töödeldud?
  17. Hoovis seisab teil üks punane FL kupee. Kas selle pealt elektriakende ajameid ka raatsitakse ära müüa? Kuuldavasti pidi see pill küll taastamisele kuuluma.
  18. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Kellegil E34/32 tulede reguleerimise mootoreid on kuskil üle ja niisama vedelemas?
  19. Esmaspäeval selgub, millal plaadid valmis saavad. Laseri operaator pidi seni puhkama.
  20. Kui keegi lähemal ei paku (Tallinnas/Raplas), siis läheb ilmselt käiku.
  21. Tarvis oleks anduri kohaga klaasipesuvedeliku paaki. Lisaks paagile võiks ka tihend olemas olla, anduri olemasolu pole oluline, see on mul endal olemas. Paak peaks olema selline nagu pildilt näha.
  22. Tarvis sellist jurakat koos kummipuksidega, millega ta kasti külge kinnitub.
  23. Chulo

    Kustutada

    Rapla Tallinnasse toimetamine ei ole ka probleem.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus