Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Chulo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 047
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Kõik, mis Chulo postitas

  1. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Mulle tundub ka, et E34! Kuradi rullnokad!
  2. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Küll juba vana teema, aga ehk keegi pole veel näinud. Üldse ei imesta, et vennad kilo viina päevas hingetaha kallutavad, kui terve tööpäev selline on
  3. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    No sellel inimesel küll mõistust pole. Ainuke vabandus, mis ma sellisele teguviisile leian on ajusurm. Mul puudub absoluutselt igasugune austus inimese vastu, kes linnavahel selliseid sõiduvõtteid kasutab.
  4. Margiesindus peab ainult kinnitama, et kasutatud on mudeli kohaseid juppe, mis on vajalik tüübikinnituse muutmiseks. Neil mingit lisavastutust ei lasu. Rooli ringitõstmine on siiski veidi keerulisem tegevus kui esimeste püstakute vahetamine ja taha ketaspidurite panemine.
  5. Kuna mul mootori swap plaanis, siis täna uurisin arkist täpsemalt. Lubasid mulle emaili teel vastata. Aga telefoni teel rääkides, Tehnoosakonna tüübikinnituse ja sertifitseerimise talituse juhataja kt-ga, tuli sealt ainult mõistikku ja koostöövalmis juttu. Öeldi, et üldiselt on erinevate tüübikinnituste põhjuseks erinev sillageomeetria, amordid, pidurid jms. Kõik pidi olema tehtav. St, et kui on erinevad pidurid, amortisaatorid vms siis võib neid ringi tõsta, aga selleks tuleb käia margiesinduses ja sealt vastav tõend saada, et kasutatud on mudelikohaseid osi. Need inimesed, kes väidavad, et neid arkis peeti on saadetud, on ilmselt vale inimesega suhelnud või vale suhtumisega sinna läinud.
  6. Töömaht 20% siiski. https://www.riigiteataja.ee/aktilisa/1240/7201/2016/MKM42_lisa1_parand.pdf# Kas mitte Sport Evolutionet ka 2,5 liitrist ei tehtud? Ilmselt sellepärast ka antud M3 läbi lasti. Või siis peavad tutvused mängus olema. Arkis ollakse nende ümberehitustega suht karmid, kui midagi ei meeldi, siis saadetakse pikalt. Tihti saadetakse juba selle jutu peale pikalt, kui avaldad soovi midagi ümber ehitada. Selline see meie maanteamet on, täielik 0 vastutulelikkus. M3 ja tava E30 on erineva tüübikinnitusega, sellepärast võib m 3 kerel kuni 227 kw mootor peal olla ja tava e30-l 163. Arkis on üldse jube segane see värk, kui vaadata neid tüübikinnitusi. Mina lugesin sealt välja ühe ja sama keretüübi kohta mitut erinevat tüübikinnitust. See kõik on ametlik info ja maanteameti kodulehel kättesaadav. See mis mitteoriginaal mootorit peale saab panna, sõltub sellest mis mootorit antud tüübikinnitusega kerele on tehases peale pandud. Nii seletas eelmine aasta TKTK-s maanteameti spetsialist asja. Nagu ma aru sain, siis see lektor spetsialiseerus 4x4 ümberehitustele ja rääkis meile nii mõndagi huvitavat. Pooled asjad on juba meelest läinud.
  7. OK! My bad. Igal juhul mootorid mida tohib M3 kerele ja tavalisele e30 kerele peale panna on erinevad. M60B30 mahub veel täpselt tavalise kere piiridesse ka ära.
  8. See kere oli minuarust M3 replica, mitte originaal M3.
  9. Chulo

    Kõlari adapterid

    Audiocity (Kadaka tee 1) müüb igasuguseid margi kohaseid adaptereid.
  10. Kellegil Raplas pole garaazi pakkuda rendiks? Saatke PS või helistage 5028389, Ülo
  11. Chulo

    M50B30 strokeri ehitamine

    No ma sain koos plokiga 200ga. Ploki eest saab ka emeksis veel 50.
  12. Chulo

    M50B30 strokeri ehitamine

    Mis hinnaga saite kui saladus pole?
  13. Chulo

    M50B30 strokeri ehitamine

    Okei. Cometicu tihendid on muidugi päris hea hinnaga. Kunagi sai ES-tuningust Suprale metalltihend tellitud, mis maksis 3500 eeku. Ilmselt jääb see cometic samasse hinda. Asja eesmärk on low budget, sest see mootor jääb nii kui nii ajutiseks lahenduseks, kuni V8 projektiga viitsin lõpuks tegelema hakata. Seda 2x sisselaske nuka nalja ma juba tean, aga kahtlusi tekitas just mootoriploki sobivus.
  14. Chulo

    M50B30 strokeri ehitamine

    Tänud! Tegin seda
  15. Nonii tuuningu gurud. Pöördun teie poole järgneva küsimusega. Kas keegi teab mis vahet on M50 ja M50TU blokil? Väidetavalt saab M54B30 vända, kepsude ja kolbidega strokerit ehitada ainult M50TU blokist, aga mittekuskilt paikapanevat ja definitiivset vastust ei leia. Tõsi, et TU ja tavalise bloki koodid erinevad ja ka kolvid ning kepsud on non-TU-st erinevad. Kas TU mootori silindrihülsid on väntvõllist kaugemal? Lugupidamisega, Chulo
  16. Chulo

    Head muusikat autosse :)

    Lisan selle loo ainult sellepärast, et see on vist ainuke lugu, mis mul pole suutnud kahe kuuga üle visata.
  17. Chulo

    Mis pistik see on?

    No diislitel ei ole eraldi mootorit tarvis, mis segusiibrit liigutab, kuna diislil segusiiber puudub. Kogu teema toimub kõrgsurvepumba ja mootoriaju koostööna.
  18. Chulo

    M: hea kupee kere toorik

    Tagumised küljepolstrid ka olemas või ainult ukse omad? Kui on kogu komplekti pakkuda, siis oleks huvitatud nendest.
  19. Chulo

    M:V12 5.4 mootor

    Laius pole niivõrd probleem kui pikkus. http://www.bmwclub.ru/auto/gallery/data/500/3760m70_-e30-med.JPG
  20. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Selline debiilik, kes selle sealt 30% odavamalt kätte saab ja tahab mingil põhjusel koos kinnitusega pumpa saada. VDO tootega on tegu.
  21. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Tallinnas Autoeksperdis saeveski 12 on kohapeal olemas. Kui hulgiklient ei ole, siis teevad 182 euri võrra kergemaks teid.
  22. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Kui juba pedofiilia näitamiseks läks siis...
  23. 1. bergo #2 2 face #1 3. Hendri #1 4. Lauriest #1 5. ///Mario #4 6. süütusakslane #3 7. karlerik #1 8. m20b20 #1 9. rreims #3 10. Riho #1 11. GTA #1 12 mmadis #1
  24. Chulo

    www.h2.ee

    Sellisena nagu pildil tuleb, ehk siis pm. vahetusosa mitte retrofit tükk. Retrofit tuli maksab 69€/tk autoeksperdis ja enam neid nii kui nii tellida ei saa.
  25. Chulo

    www.h2.ee

    http://www.ladu24.ee/et/ladu2/6145/100010,0,0,1/1NB123582001,2 http://www.ladu24.ee/et/ladu2/6145/100010,0,0,1/1NB123581001,2
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus