Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Chulo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 047
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Kõik, mis Chulo postitas

  1. Ma siis täna veel asja lukku ei pane? Pm praegu on variant, et homme tellime kõik 30-ga ära või ootame veel veidi.
  2. OK! Kuna asjad on veel segased, siis pole raha veel kellegilt kasseerinud peale Eixi.
  3. Chulo

    Head muusikat autosse :)

    See lugu nõuab väga head bandbass kasti!
  4. Ok! Vaatame milline proovikas välja näeb. Ma arvan, et siis on mõtekas sealt võtta, kui kõik ok.
  5. Kes pakkus sellise hinnaga? Kas freesitakse välja või painutatakse? Praegu soovijaid ca 100-le plaadile. Lase siis juba selle joonise järgi teha. Vähe kõrgem rant seibi jaoks.
  6. Vaata eelmist postitust, seal on link olemas. Vastuste seast leiad erinevaid variante sellest kuidas keegi on teinud. Need plaadid lähevad õõtshoova sisemise ja välimise kinnituse külge. Originaalis on seal tavalised poldid, mis ei võimalda tagaratta kallet ega kokkujooksu muuta. Need plaadid võimaldavad sinna paigaldada ekstsentrik poldid. Sisemise kinnituse külge keevitatakse need plaadid nii, et need lubavad mööda vertikaaltelge poldil liikuda, muutes seega ratta kallet. See on eriti vajalik madaldatud autodel, sest nendel läheb sillageomeetria tuksi ja ratta kalle liiga suureks. Tugevalt madaldatud autodel soovitan plaadi paigaldada nii, et ovaali algus jääb originaalist kõrgemale, vastasel juhul ei pruugi antud komplekti pakutavast 7mm-sest reguleerimismaast piisata. Võib panna ka lihtsalt silla kalde reguleerimiseks sisemistele kinnitustele komplektid, aga siis võib juhtuda, et kallet reguleerides läheb ka kokkujooks paigast. Välimised plaadid keevitatakse sillatala külge nii, et need lubaksid poldil mööda horisontaaltelge liikuda. Mina plaanin veel välimise kinnituse veidi kaldu lasta, et puks jääks loomulikku asendisse.
  7. Nii! Esimese proovipartii hinnaks 3.75/tk, ehk siis auto komplekt 30€. Kes on sellise hinnaga nõus võtab minuga PS teel ühendust! Kuna oma taskust ei kavatse neid maksma hakata, siis võtan komplekti eest 100% ettemaksu + posti raha. Tallinna ja Rapla piires võib ka käest kätte tehingut teha. Panen asja lukku 5.september kell 22:00 ja hetkest mil plaadid tellimusse lähevad kulub nende valmimiseni 2 nädalat. Kes eelmainitud kriteeriumeid (ettemaks) antud kuupäevaks ei täida, jääb ilma. http://www.e30tech.com/forum/showthread.php?t=80410 Seda teemat vaadates, pm 2+ korda säästu. Edit: Kuna osadelt teenusepakkujatelt pole veel hinnapakkumist kätte saanud, siis on võimalik, et hind võib veidi paremaks minna. Seega, kes peale hinna kuulmist ikka veel asjast huvitub, võtke ühendust.
  8. No ma arvan, et riho hinnast peaks odavam tulema. hetkel olen teinud päris mitmesse kohta päringu, aga vastuseks on alati, et nad ei töötle musta metalli. Paar kohta pole veel vastanud ja kõige parema hinna saan ilmselt sõbra käest, aga see venitab vastamisega juba reedest saati. Midagi pole teha, hõivatud inimene ja pole aega tühjade asjadega tegeleda.
  9. Pilt on illustratiivne, st et mõõdud pole päris õiged, aga point jääb samaks. Teen tänase päeva jooksul õige joonise solid edges valmis ja pildi siia konkreetsest asjast. Kasutada saab E39 tagumise alumise õõtshoova ekstsentrik polte, mis võimaldavad 7mm parandust. Mina sain poldid Saue lammarist 8 euro eest. Kel soovi võib tutikad 40+ € eest osta. Edit: Asi peaks siis tegelikult selliste mõõtudega olema.
  10. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Kellegil strongflex puksidega on kogemust? Plaanis tellida lähiajal jooks, aga ei suuda otsustada, kas punased või kollased. Kas kollased tänaval sõiduks (pühapäeva auto) liiga kõvad ei ole?
  11. Chulo

    Head muusikat autosse :)

    http://www.youtube.com/watch?v=Oe7iy4Ald_E Väikest tiksu reede õhtusse!
  12. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    See käis jah läbi kuskilt.
  13. Esialgse hinnapäringu tegin 40-le plaadile, aga pole veel vastust saanud. Kui huvilisi rohkem, siis ilmselt hind ka odavam.
  14. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Palju mersu poldi pakutav parandus on? E39 oma on väidetavalt 12mm.
  15. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    No hetkel tegin hinnapäringu 5 komplektile. Vastuse saan siis kui inimene kontorisse jõuab. Tegin tuuninguks vajaliku alla teema ka, kellel soovi, siis andke märku. Poldid saate ise UM-ist. E39 tagumise alumise õõtsa polt ja seib sobivad väga hästi.
  16. Tervist härrased rullijad. Kuna enda tagasild on vaja reguleeritavaks teha, siis lasen valmistada sellised detailid nagu juuresolevalt pildilt näha. Kui kellegil on soovi, siis võib sellest märku anda siia teemasse, mida rohkem neid tellin, seda odavam lõppkokkuvõttes tuleb. Edit! Kuna kevad on tulemas, siis on tekkinud jälle mõni huviline komplektidele. Hetkel on huvi üles näidanud järgmised kasutajad ja enamusel ka makstud: Penu Mart Arxman MLU Riho 4X4 IX Eix22 Muffka Uus tellimus sisse antud ja hinnaks jääks 35€ komplektile (8 plaati).
  17. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    No kui soovijaid on rohkem võin neid rohkem lasta teha.
  18. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Kas kellegil foorumlastest on ligipääsu CNC pingile? Oleks tarvis valmistada 8 sellist jumpstükki.
  19. Chulo

    V8 peale panek e30-le.

    Kaalu vahe polegi nii suur, kuna V8 on alumiiniumist. Pigem hakkab rolli mängima mootori asetus, see et ta rohkem üle esisilla ripub kui M20 näiteks. Rinka jaoks on mõni kergem ja suutlik (turboga) R4 parem lahendus, arvan ma.
  20. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    ebayga on jah nii nagu on, vahest õnnestub midagi ka odavalt ka saada. Mina sain näiteks väga heas korras originaal FLudukad koos lülitite ja kõikide poltidega 50€, see sisaldas juba transporti. Olen ka neid konkreetseid kitte näinud 80€-ga minemas.
  21. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    See plaanis ongi. Originaal nupul on sisu pleksist, nii et valgus kumab ka läbi nupu.
  22. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Olen isegi seda vaadanud, aga mind häirib see, et nupp on vale kujuga. Endalgi plaanis elektriline teha, aga see on alles kuskil töödenimekirja lõpus. Olen midagi kuulnud, et fordi tükkidest tehakse. Idee poolest peaks sobima vist E34 actuaatorid ja mõni keeratav lüliti fordi pealt?
  23. Chulo

    E30 pildid internetist.

    On jah üks selline müügis. See on ilus värv, loodan et Vana-Vigala teeninduskooli poisid asja korralikult teevad.
  24. Chulo

    E30 pildid internetist.

    Mulle meeldib see mingil põhjusel. Plaan on oma rull ka calypsorot'iks võõbata, tuleb vist Eixi käest karbikatted ka ligi võtta
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus