Hüppa postitusse

Metalheart

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    473
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    20

Kõik, mis Metalheart postitas

  1. Metalheart

    müüdud

    Sektor vast ei määra, ilus riist ju ja Alpina valge kahveel, neid eriti ei liigu. Oleks ta prefeiss siis ma oleks juba ammu lennukis. Ag no jah, võta kui uppi. Hind on okei
  2. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Mehed jälgige "oma" nahka. Hea hääl reklaamis oleval
  3. Metalheart

    E30 pildid internetist.

    Kuidas sa bemmiga sõidad kui sul miskit normaalset rööki kõrval pole. Mina olen vanemat meest näinud BMW E30 roolis, küllaga ei meenu et oleks mingit milfi kõrval näinud (milf- mother is very pritty) Seega siuke istmekate on kohustuslik, rootslane ei pea olema... Valeri
  4. Ok, hea mõte eks lippan omme läbi ühest.
  5. Tere, Kui kellelgi on veel üle ja vedelemas kuskil siis võib teada anda. Vajan teda grilli ehitamiseks seega võiks ikka korralik olla ja mitte väga ära roostetanud ja auklik. Seda reduktorit ei vaja seal otsas. PS kellel on, asun Harjumaa piirides, naine kaugemale ei luba. saatke mess kui on.
  6. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    http://www.osta.ee/vahekasutatud-torpeedo-26339964.html Vähekasutatud torpeedo:) Ja ma arvasin et mina olen ennast ära otsa joonud. medal
  7. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    12€ saab uued rattad ja laagrid pole ka overkill, lihtsalt miskised 50€ arved võiks kuhugi mujale minna.
  8. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Elu feil, sain omale kasutatud rulluisud, et suvel pirtal naisi lantida kui üle õla ripuvad. Ühel on rattal laager läbi ja sama lodev nagu võluri varrukas, rattal siis. Oskab kegi öelda kas müüakse kuskil uusi rattaid + laagreid aga pappi küll ei tahaks miskit 80€ maksta selle jama eest, ilus uisk riidest ja puha maksis 13€. Või ongi nii, et hundid kes iga päev lajatavad uisule 200km peale ostavad iga palgakas miskise 90€ seti laagreid + rattad ??? Kui nii siis müüa uisud, üks ratas puudu (peitmaks laagris vi***u)
  9. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Eriti boss Audit reklaamivad E30 hoorumi päises
  10. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Sinna ei saa midagi parata. Peaasi et ise sõites ja ümber auto käijes näed lahedat asja. Pohlamoos koos sarapuu pähklitega mis see sats arvab kes nagunii asja tuuma ei jaga. Milleks higistada ja pablada. musjöör
  11. Metalheart

    M/V:E30 Kupee Facelift `90

    See vahetatud juba:P
  12. Tere, Lihtne küsimus mis kangastub pealkrijast, kuidas teha ja nii, et isandad Riiklikus Riista keskuses selle kere arvele võtavad... Ilmselt parim lahendus tuuring kere ja kupee C piilar... On keegi juhtunud nägema üksikasjaliku teemat, saksa keel ei ole suus aga kuugel ei tuvastanud ühtegi müügiteemat inglise keeles... Jooniseid mida iganes, või siis valmis tükk diiselina jope
  13. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Mali saab äkki monopoli rahadega ka maksta Mali osta mult V8, hullult hea hinnaga saad. Ma teen sulle M60B30 müügi paberi ka ja saad arvele isegi oma riista.
  14. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Mule ei ole sõpru, mul on ainult lähijoodikud. nuuks
  15. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Kohe moded heitsid ka sind, liiga vara akkasid kiitma....
  16. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Sa oled ilmselt endast väljas... Tiit, Mali käis ämmaga sõitmas, näitas linna
  17. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Ämma presenteerid essat korda ? PS. karterikatjad ma tegin meile logo ka sinna pääle
  18. Mul on just põllurallikas ja ehitan seda aegamisi. Vahet seal on mis auto seisukord on, ma ajan oma põllurallika ka hea resoga kamera ette ja vallaid lund üless keerutama. Peaks hea saama, töötan selles suuna:P Sest ma pole siin ühtegi pilti veel näinud rullist mis tahes seisukorras talvises olekus:P Kõik ahujeitavad aga pilti pole küll näinud, mu omaomal pole veel karpi küljes ise ei saa veel külge ette... Aga siin ju kümmetuhat beemwee kasutajat ja vähemalt 30 on ju auto Miks mitte vinti anda, kuskil eemal kohas. Püha politseionu, kirjutaja ei vastuta kodanike tegude eest, isegi kui nad vöäidavad, et ma õhutasin nad selleks.... A
  19. Morjes, Kuna seda teist pealkirja subjekti suht võimatu siit leida ja kellelgi pole siis prooviks seda esimest nüüd leida. Kui kellelegi vedeles selline jama kuuseall ja pole sellega midagi teha siis kinkige edasi või müüge. Kui sul juba on kolm sellist toodet siis anna kähku fetisile järgi ja müü üks ära, või veel parem anna... siis mina saan kohtus öelda, et sa ei ole maniakk. Ah mis ma keerutan, ostan leathermani toote, wave,blast whatewa... Baltijaama turul olevaga olen kursis need pole Leathemrani tehast näinudki veelvähem kuulnud sellest ja poe hinnaga asju ma tean ise kust saab. Seega kiired txt ja pm kui kellelgi on... 56902772
  20. üks aasta oli miski ralli kuut lumes külg ees situatsioonis. Ka pole ju paha Ei pea ju talves piltiluspilt olema kui kasvõi teemasse läheb. Aga too aasta tõi snoop lihtsalt pildid ja ise valisin kujundamisel kes mis kuhu. Demokraatia enam nii ei saa:P Kolme pili idee on hea aga see nurkade teema läheb piiravaks, loovalt ainult mingist kärukonksu ämbrist võib ka olla Muidu on kaksteist kuud eest nurk tagant teine nurk:S Ah minu arvamus jälle. Iga kuu hääletama on ka imelik hakata või ei ole? Meil pole aegagi nii palju kellegil et neid pilte hääletamisele tuleks mitmeid üldse. metal
  21. Pohkel see profikaamera võiu asjad, isegi käepärasemad peegelkaamerad teevad automaatseades okei pildi. 10MG kaamera suudab mälukaardile talletada ikka 10-kond pilti ikka, sealt saab lambi all valida kas siis kõige teravama, kõige vähem ülevalgustatud pildi vms. Kolmapäeval saavad rullid kokku, lund on, autod puhtaks . Jaanuari -Veebruari missi pilt ju ... Pole vaja staar metrooseksuaal piltniku. Eks jõuab neid pilidistamisi lavastada muul ajal ka. Tehke midagi, Jaanuar pooleli juba varsti on Jaanipäev ja lund leiab ainult Keila Terko tagant söe hunniku alt... Tehniline UP
  22. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Kas nüüd võib rpm maha lasta vaikselt juba? Mis päev träna on üldse ja mis päev oleks okei maha lasta. Korra olin kaine ka tegelikult hommikul, hästi korraks. Mis siis muidu uudist?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus