Hüppa postitusse

P2hkel

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 018
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    24

Kõik, mis P2hkel postitas

  1. P2hkel

    M:suured pihustid

    Ei taha nüüd su vastu paha olla ega midagi aga siukse kuulutuse peale mina küll reageerima ei hakka sina oled ju ikkagi müüa mitte mina,
  2. Keegi midagi uut kah valmis saanud on ja tahab äkki täna näitama tulla ? :wink:
  3. P2hkel

    M:suured pihustid

    Kui suured, need suured pihustid on ? Tootja ? Hind ? Kontakt telefon jne.. Rohkem infot ei teeks paha.
  4. Kui te kella 8st kogunema hakate siis ma jõuaks suts peale 8t kohale ehk siis kuskil veerand 9 paiku ..
  5. Okei aga lahe oleks olnud mõlemad külge keerata. :twisted:
  6. Holset jäi liiga suureks et müüki panid ?
  7. Võibolla tulen kah kohale aga jällegi ei tea millega.
  8. Ära tee aint teasereid. Tahaks rohkem näha. :wink:
  9. Aga mis te eemal ikka olete tulghe astuge ligi ja puhuge juttu. ja kuskil poole, 8st me hakkasime arenalt liikuma cruisile...
  10. Ise kah siis tulemas. Kui joppab siis ühe e36 cabrioga aga kui mitte siis longin cruiisi sabas ford fusioniga loodan et te ei pahanda. :oops:
  11. Nujha jupid tellimises ja jõuavad alles järgmise nädala lõpus nii et seekord minu masinat ei näe.
  12. Asi hakkab arenema vb isegi saan enda masina selleks ajaks valmis. :twisted:
  13. Ega mul eriti parem see auto välja ei näe aga noh kui enda masinat selleks ajaks valmis ei saa siis loodan et te ei pahanda kui venna e36ga tulen ? :roll: Edit kui ma e36ga tuleks siis saaksin pilte teha cruisist
  14. Ranzz see oli driftime.ee treening ja see asus hoopis raplas aga ise kah käpp kui auto kokku saan selleks hetkeks.
  15. Päev enne võiksid ikka teada anda Aga ise ei jõua kohe mitte kohale.
  16. Võtsid töölt puhkust et nii pikkad päevad garages veedad? Ja naist ei ole kes auto peale armukade oleks et sellega nii kaua aega veedad? Igatahes oled kõva töö teinud ja jõudu ja jasku ka edaspidiseks. :wink:
  17. Kus kandis teil see töö tegemine käib ? Et äkki saaks migni päev läbi tulla ja vaataksite üle ja teekiste hinnapakkumise (Enne muidugi helistaks ette).
  18. Sai siis käidud ja väga tore oli. Üks kena kevade kuulutaja oli kah kohal. :wink: Eix tegi pilte kah äkki kui viitsid siis lisad mõned ?
  19. Aga teeme siis nii esmasp. kell 20.00 arenal. 8)
  20. Pole nagu ammu toimunud midagi äkki saaks kokku esmasp kell 20.00 arenal ? Mõned on vb oma suve masinad kah kevade saabudes välja ajanud ? 8)
  21. Sellest ongi siin samas räägitud eelmise lehekülje peal.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus