Hüppa postitusse

P2hkel

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 018
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    24

Kõik, mis P2hkel postitas

  1. Kohe mitte ei jõua täna .. Liiga kiired ajad hetkel.
  2. Nuh mia tea ma arvan et tuleks kah vast kohale kui midagi toimub Aga kas mustikas või areenal ? Ise enesest ilmad juba soojaks läinud.
  3. P2hkel

    E30 Touringu ajalugu

    E30 333i oli kah suht haruldane asi mida tehti ainult mõned ja need kah lõuna aafrika turule vms ..
  4. Seoses lähenevate tehnoülevaatustega pakume CO kontrolli poole hinnaga st.50.-EEK Kampaania kestab 01.02.2010-31.03.2010
  5. Mõni teine admin võiks teema üle vaadata kui on piisavalt infot siis äkki panna kleepsu alla. :wink:
  6. Diagnostika ja veakoodide kustutamine bensiini ja diisel mootoritega autodele. Firma "Truumu Diagnostika OÜ" loodi kahe tehnilise eriharidusega ja ligi 15 aastase praktikaga diagnostiku poolt 2007.aastal. Meie suurim eelis konkurentide ees on töökoja lahtioleku aeg, kaasaegne aparatuur ja diagnostikute kõrge kvalifikatsioon ning suur kogemus. Peaeesmärk on klientidele parima teeninduse pakkumine: niikaua kui teie neljarattalise sõbraga tegeletakse, on teie käsutuses puhkenurk, kohviautomaat, puhtad ruumid ja kõik olemasolevad maksevõimalused. Asukoht: Pärnu mnt.137, Tallinn 11314 Avatud: E-R 09:00-18:00 Erandjuhul teenindame teid ka töövälisel ajal Kontakt: Toomas Truumure:+372 50 128 69 e-mail: toomas@truumu.ee Ivo Parve : +372 50 22 306 e-mail: ivo@truumu.ee Üldine: 6 503 890, +372 56 52 301 Info: e-mail: info@truumu.ee Konkreetseid diagnostikaaegu e-maili teel ei broneerita, palume kasutada telefoni! Hinnakiri: *Diagnostika - 35 EUR *E-Test - 20 EUR *Veakoodide kustutamine - 15 EUR *Hooldusvälba nullimine - 5 EUR *Elektritööd - 25 EUR/h *Mittekäivituva mootori diagnostika - 40 EUR *El.pihustite kontroll ja puhastus - 6 EUR /tk *El.pihustite pesu ultraheliga - 3 EUR/tk *Meh.pihustite kontroll - 3 EUR/tk *Individuaalne teenindus töövälisel ajal +50% PS! E30 klubi liikmetele diagnostika 10% soodsam. Gaasiseadmega autodele diagnostikat ei teostata! Koduleht: http://www.truumu.ee/index.php
  7. Kusjuures seda touringut olen isegi mitmeid kordi seal näinud, ma arvan et see on mingi töötaja oma. Järgmine kord kui näed pisti paberike akna vahele kutsega meie klubisse. :wink:
  8. Teotab päris hea tulla. :twisted: Jään huviga ootama. 8)
  9. Eks näis mis saab mina olen seekord igatahes E36-ga. :twisted: Lõpuks ometi õige veoga masin. :twisted:
  10. Arenal ! Võtke soojad käpikud ja riided kaasa. :wink:
  11. Aga seekordne eesmärk oli ju driftimine.. 8) Ja Yux paned kastipealt 2 käigu süsteemi peale ja ajab asja ära küll :wink:
  12. Võta pigem teine masuudikas vähe rohkem jõudu. :wink:
  13. Kui lumi maas on siis mina oleks kindalst käpp ja kui hästi läheb siis vb veeregb homme minu õuele kah üks bmw, aga kahjuks mitte E30. :roll:
  14. Timmitud juba, aga vabalt võiks kaardi lugejaks tulla. 8)
  15. Kas ma Fusioniga tphiks kah liituda või keegi äkki võtaks mind peale ? :roll:
  16. Kuidas muidu selle masina sisuga pole pilte nagu silma jäänud.
  17. Kui jõuan pärnust enne 6te tagasi siis astun kah läbi. :wink:
  18. Milline see isane IX veel on? Vaatab võibolla astun ise kah läbi seekord.
  19. Räägiti sin väiksest pausist, aga eks näis mis saab..
  20. Ega kõik kõiki ei teagi, aga astu lihtsalt ligi ütle kes oled ja ühine jutuajamisega.
  21. Kui satun nii kaua linnas olema siis tulen kah vast läbi.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus