Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

ivar130

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

195
  • Registreerus

• Viimati külastas

Kõik, mis ivar130 postitas

1. ivar130

AÄ: mõned jupid

Klaasid mis tooni?
  2. ivar130

M: Varuosadeks 316i touring

Mis on kütusepaagi hind?
  3. ivar130

O: E30 Turvavöö vastuse

Kas leidsid?
  4. ivar130

O: turvavöö vastuseid

Olemas Paides, kui endiselt soovi otsin üles!
  5. ivar130

O: Käsipiduri pudinaid

Nr 7 on forssis alla 20€, keegi siin foorumis mainis 9€ aga see on võibolla oma inimestele vms..
  6. Käsipiduri klotsidele oleks ikka seda kruvitavat pingutit vaja!
  7. Tere, Auto ehitus on nii pikale veninud, et asjad hakkavad kaduma minema:D *Oleks vaja siis esimesele uksele seda osa millest lukk kinni haarab(b-piilari küljes). *Siis on puudu käsipiduri pinguti mida keeratakse kruvikaga läbi piduriketta.. *Ja ehk leian ka puruks pekstud klaasile asenduse, kunde poolne rohelise tooniga pre ukseklaas. Kindlasti on veel midagi vaja, jooksvalt kirjutan ja uuendan siis..
  8. ivar130

O: releed

Üks kollane suunatuli olemas ja teise auto pealt sai kõik releed maha kistud, leiaks need nüüd üles ka.. Mitut releed sa tahad? Mul nii lihtsam otsida
  9. Millise tõstukiga töötavad soovitud klaasid? Mul vb on
  10. mul on teine komplekt udukaid raamidega ka, seisukorda pean veel vaatama.
  11. ivar130

O: M10 mootori torukollektori

M10B18 oma oleks pakkuda
  12. Su kiri on jah kuidagi märkamata jäänud.. Hinna kohta ei tea midagi, terve lukuring on vist 50€? Üksik osa siis 10€?
  13. Kui akna kiil on kahe akna vahel siis paides oleks pakkuda.
  14. ivar130

O: Turvavöö jms

Kui sedaani oma sobib siis mul mõlemad esimesed turvavööd pakkuda.
  15. Kesklukuga pagassi lukk pakkuda, küll FL masina küljest aga pildi järgi tundub sama.
  16. ivar130

O: FL sedaani juhi turvavööd

Paides pakkuda mõlemad esimeses turvavööd koos vastustega.
  17. ivar130

M: osadena 318 m10b18 facelift.

Mis tooni klaasid? Ja mis süsteemiga ukse sees? Huvitab esimene kõrvalistuja poolne klaas.
  18. Numbrialus olemas ja vb leian check paneeli ka, digitaalne kell kui huvi. 55577null55
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus