Hüppa postitusse

MairoG

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    385
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis MairoG postitas

  1. Minge täna ikka jah, Airi palus edasi öelda, et tema on juba kohal ning keegi pidi seal veel ringi rullima, ise ma tulla ei jaksa eriti. Tõbine üpris karmilt :?
  2. Täna oli tõesti päris mõnus. Rahvas võiks järgmistel kordadel samamoodi kohaletulekut kaaluda.
  3. Ära muretse, homme läheb meil jällegi grillahi küdema väljas
  4. Hiljaks oled jäänud, meil juba kaks talvegrilli maha peetud.
  5. Tundub küll jah, tegelikult.. värv mulle meeldib
  6. No aga..... reede õhtul viin su nagunii ju ristile... seal tuleb sulle su rull vastu... siis kimad maale... ja hakkad "Neile" iglu ehitama, ma ööbin toas Ja, kui sula tõttu teie iglu kipub ära sulama... ärge pabistage.. tulen viskan ämbritäie vett ... sorry, kui mööda läheb ja saate öösel näiteks kell 3 ämbritäie jääkülma vett kaela See teie enda huvides Ma vähemalt üritasin teie iglu päästa, aga kui mööda läheb ja märjaks saate... on ju kah hea... mõnus värske olemine :twisted: :twisted:
  7. Sa ei mäleta seepärast, et olid natukene vist midagi tarbinud Ei tegelikult olid päris head grill õhtud, see aasta, võiks jätkata samamoodi Rahvas võiks rohkem osaleda, kuigi rahvast oli ikka omajagu, aga võiks veelgi lisanduda aktiivseid inimesi.
  8. Nonii... õues juba sula... kevad pole kaugel, millal grillime jälle Eelmine aasta oli päris hea "Grill graafik" :twisted:
  9. MairoG

    Lihtne ja odav tuunig.

    Sa tahaks endale kah raudselt
  10. MairoG

    Lihtne ja odav tuunig.

    Sellised ilukilbid.. mis pöörlevad kah veel, kohapeal seistes Eriti pervod ikka help! help!
  11. Võibolla isegi olen kohal, eks näis, kas päkapikud panevad sussi sisse kutse või ei.
  12. Täna oli suht mõnus kogunemine, kuigi rahvast oli vähe, aga siiski juttu sai puhuda küll mõnusasti. 8)
  13. Võibolla tulen ka isegi läbi, pead ei anna muidugi.
  14. Eee oli ikka... sina ju olid vähemalt üks auto oli järelikult
  15. Miks tänase ilmaga end mustikasse peidate täna võiks just Arenale minna. 8)
  16. Sul ju puukuur ka olemas.. seal saavad ka osad ööbida.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus