Hüppa postitusse

MairoG

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    385
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis MairoG postitas

  1. Kas selline teguviis kehtib ka Preface e30 325i puhul ?? sest lambda ja kat ju puudub preface e30 325i-l Kas siis ka aju suudab, end paika sättida ?
  2. Saab küll, aga seda juhul, kui see 126kw mootor on pandud Facelift e30 -le peale.
  3. Talvel ma ju sõidan isegi punase E30 sedaaniga, ehk siis mõtesid, et vähemalt 2 punast E30-d heh ära muretse, hoovi suurendama ei pea sinna mahub vabalt ka vaat et peaaegu 25-40 E30 autot ära tule ütlema, et sa ei ole mul maal tagahoovis käinud oled ja vägagi palju
  4. Kas need kogunemised on nüüd tõesti igal esmaspäeval Mul maal peres on kokku 5 E30 autod, kõik erinevad, nii et mul maal on iga reedeõhtu E30 kogunemine Küll tuleb ka 6-s E30 :twisted:
  5. Mina hakkan alles siis, kogunemistel käima korralikult, kui minu avataril olev auto arvab, et ilmad on juba piisavalt soojad ja kuivad, ning kui asfalt hakkab kannatama korraliku 2.5l mootorit [size=7]Loodetavasti siis viimaseid aegu 2.5 liitrisena suve ajal peab hakkama kannatama see kogenemiste paiga asfalt ehk juba koguni M20B3X mootorit 8) [/size] Ennem kevadet, ei taha eriti oma nina toast välja pista, külm kurramus [size=7]3.X stroker tulekul minupoolt, kui aega ülejääb ja finants lubab[/size]
  6. Ranzzzi oma pildil pigem nagu e32 mitte e34 kas tõesti on e30 klubikokkutulekul preface e30-d välja surnud :shock: ... mitte üht nagu :shock: Ma veel mõtlesin, kui ilmad ilusamaks muutuvad ning oma preface 325i kupee talvekorterist välja veereb jälle ning kevad käes, võiks tulla oma oma preface 325i kupeega kaa... aga pole mul sinna asja vist kõik ju facelift masinad hakkaks vist vähe imelik olla nagu ainuke "Penskar" seal :lol:
  7. Aga näengi just politseisid rääkimas moblaga autoroolis Tallinnas sees sõites, pidevalt sõidavad vastu nad Tallinnas mobla kõrva ääres :shock: Imelik on see, et nemad peedistavad selle eest, aga ise teevad seda...
  8. See jutt ei saa tõele vastata, sest peaaegu iga uuem kallim auto, mis on eestis, või isegi eestist uuena ostetud, on juba tehasepoolest Angel Eye-ga varustatud, pean silmas just BMW-d ( samas on vääga paljudel teistel autodel see olemas samuti tehasepoolest peale BMW). Ning kui lülitad sisse ju tuled, siis nii ehk naa hakkavad tööle koheselt ka Angel Eye-d, tahad sa seda või mitte, aga nad töötavad. Eesti on üks paras banaani vabariik, kus varsti maksustatakse ka õhk, mida hingame :shock:
  9. Mina sõidan koguaeg Pargid+udukad, korra on julgestuspolitsei kinni pidanud ja palunud need välja lülitada ( paluti kusjuures väga viisakalt, vastasin neile samuti väga viisakalt) , lülitasin korraks välja , peale ära sõitu panin uuesti sisse... seda 2007 aasta suvel... sõidan siiani pargid+ udukad, ükski politsei kinni ei pea, ega tüüta seepärast üldse... Liiklen sellises piirkonnas, kus on kohutavalt palju politseisid... keegi ei tülita mind seepärast,. et sõidan pargid+udukad.. isegi kinni ei peeta, ma ei mõista, kuidas teid kõiki kinni peetakse igast asjade pärast mind aga ülimalt harva. Aastas heal juhul korra. Kui sedagi kuigi sõidan E30 325i kupeega... Ei tee sellest probleemi politseid, ega ka mina mitte 8) kõik rahul Pealegi udukad valgustavad väga tugevalt teeääri, mis on samuti oluliselt tähtis, et märgata praktiliselt kõike, mis teeääres vedelevad. Sõidan niimoodi edasi ja ei kavatsegi muuta seda. Samas on keelatud ka telefoniga rääkimine sõiduajal... ja peedistavad nad selle eest tublisti. Aga samas.... Näen pidevalt politseiautosid sõitmas, mille juhid räägivad mobla kõrva ääres... Olen mõelnud, et heistaks politseisse ja teatakse neile sellest ja ütleks neile ka selle politsei autonumbri, milles nemad ise sõidavad ja räägivad mobla kõrva ääres.... Kui nemad peedistavad autojuhte iga pisemagi asjapärast...siis miks mina ei võiks samaga vastata ?? vähemalt jääb endale parem tunne...
  10. Kahju, et nii läks, aga mind võttis muigama video lõpus see, mismoodi kojamehed käisid peale õnnetust. :oops:
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus