Hüppa postitusse

harcore

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    850
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    21

Kõik, mis harcore postitas

  1. harcore

    Lobamokkade rubriik

    hind oli ka suht krõbe kui müügis oli.
  2. harcore

    Lobamokkade rubriik

    tahtsin küsida oli müügis üks v8 mootoriga e30 kas see on müüdud või kuhu see müügist kadus?
  3. minu rullist võib ka mõned pildid võtta albumist kui sobiva ja kui kalender valmis saab võtaksin ka ühe oma kodu seinale
  4. ise ka seda kaugelt silmanud päris kena rull
  5. harcore

    otsin e30

    peaks sama auto olema
  6. andke tuld http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1760666
  7. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    ma arvasingi et sina läksin koos sõbraga linna olime ka bmw e36 compakiga vaevalt sa mu ära oleksid tundnud kui oleksin käppa visanud
  8. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    täna tuli pärnus tammiste metsa vahel kus oli parasjagu tee tööd mulle vastu punane sedaan millel all olid ilusad randiga veljed ise olin koos sõbraga
  9. harcore

    Lobamokkade rubriik

    tootja oleks ka hea teada tänud
  10. harcore

    Lobamokkade rubriik

    peaks olema m20 kardaan kuna mootor pärineb RocketBunny auto pealt
  11. harcore

    Lobamokkade rubriik

    m50b25 moto jaoks ja kupee
  12. harcore

    Lobamokkade rubriik

    kes teab millist kardaani vahepukka osta? oleks täitsa uut vaja osta aga ei tea mille oma sinna alla osta.
  13. selline rull ka müüki paisatud http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=13&t=135162
  14. võiks teha jah saan ka siis pärnu rullid üle kaeda ja veaksin oma rulli ka kohale
  15. pärnus ka kokku saamist tehakse veel?
  16. endal mõte peast läbi käinud et võiks üks e30 veel olla ja diisel
  17. auto on tervelt müüdud töökaslasele temaga saab ühendus sellel numbril 56286302 asjad asuvad ikka pärnus
  18. harcore

    K:318karpa vs 2,5l 141kw

    mul seda pilti ei ava tahaksin ka näha kuhu juhtmed ühendada mul endal ka karba ja hetkel juba vahele tõstetud m50b25
  19. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    täna nägin siis pärnus uue silla peal tuli vastu musta värvi cabrio päris ilus oli teine
  20. harcore

    M50 mootori paigaldus e30-le

    tõstsin teise e30 pealt paagi sisese pumba ringi oma kupeele ja seal ta tööle ei hakkanud kuhu mida ühendama pean?panin kõik nii nagu teisel oli
  21. tervist! alles olevad asjad: tagumised istmed alumised osad 10 tagumised amordid esimesed püstakud 45 euri sedaan/kupee pagasniku luuk musta värvi 10euri esipiduri suporteid pakkuda 2x ühed punased teised kuldsed 10 euri müüdud asjad: E32 pidurivõim müüdud Hall kapot müüdud kupee lukuring müüdud Taga vedrud müüdud Tagumised uksed müüdud FL taga tuled müüdud Sport rool müüdud juhi uks müüdud kaas sõitja uks müüdud ukse polstrid musta värvi neli tükki müüdud esi klaas müüdud külje karbi katted on müüdud ketastega taga sild müüdud taga luuk müüdud taga stange müüdud salongi ventikas müüdud esimesed istmed müüdud bensiini luugi keskluku mootor müüdud esi stange koos talaga müüdud asuvad asjad pärnus 56700583
  22. harcore

    M50 mootori paigaldus e30-le

    tekkis küsimus milliseid mootori patju pean ma kasutama m50b25? kui kasutan e30 piduri võmendit.
  23. on see mõne siit foorumi kasutaja rull http://auto.motors24.ee/vehicles/422896-BMW-320-1988.aspx?pg=1&sort=paid
  24. harcore

    E30 väärtus

    isegi vaadanud e30 hindasid ega vast varsti odavalt neid saa eriti cabriot nii et mina hoian enda oma alles
  25. harcore

    M: e30 320 kupee 2.5 125kw lsd

    selle rulli hinnd on 1600 euri
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus