Hüppa postitusse

sillufromIV

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    199
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis sillufromIV postitas

  1. Viisin täna veljed just offroadi-mehele Kosele. Lasen 80mm laiemaks teha. Ainult keevitusega ta rõhupidavust ei garanteerigi, peab õmblused klaasiliimiga üle möksima. Rajapäeval üle saja niikinii sisse ei saa. Tänaval sõitmiseks on teised veljed. Mulle soovitati veel näiteks Vihurautot aga seal taheti kirves selga lüüa hinnaga. Sai veidi orienteerutud lumisel Eestimaal ja hainina pidamine proovile pandud, kui Kose kandis metsade vahel õiget kohta otsisin. Laiendatud veljed lubas Marek P. Tallinnasse ära tuua.
  2. sillufromIV

    Mootori swapp

    95kw peaks ikka kahe klemmiga andur olema. Juhe on sellise otsaga nagu näiteks pihustitel või lihtsalt emane klemm kummilutiga otsas?
  3. sillufromIV

    Mootori swapp

    Mitme klemmiga andur m20-l oli (1 või2)? Mis m20 seal enne aiste vahel oli? Sry, pole tervet seda mootorivahetust jälginud aga seda teemat lugedes tekkisid sellised küsimused.
  4. Vaja oleks vähemalt kaks 13" plekkvelge paar tolli laiemaks keevitada. Nii, et enamvähem tasakaalus oleks ja ka õhku peaks. Muretsesin 235mm laiad slickid aga veljed on vaid 5,5 või 6" laiad. Plekkvelgesid on kõvasti kogunenud ja saaks kahed veljed katki lõigata, et siis ühe õmblusega hakkama saada. Teeb keegi garaažis ära asja? Tallinnas või Harjumaal?
  5. 4 tk 17.- Googelda koodi, saad ehk sobivusest rohkem teada. Teised 2 tk 6.-
  6. Soovijad kirjutavad, küsivad lisainfot ja telefoninumbri.
  7. Ehk ei viitsi ma tühikargajate kõnedele vastata lihtsalt?
  8. Pakun heas korras korralikke kruustange. Lõuad avanevad umbes 140mm. Asi on õlitatud ja töötab. Ei ole pöördalusel. Hinda küsin 45.- Asun Tallinnas
  9. Mu ühel lammutatud e30 pre sedaanil oli parem tagumine uks kinni ja ei aidanud muu, kui võtsin polstri ära ja aitasin hoobasid näpitsatega kaasa. Hoovad olid seal kuidagi paindunud ja täpselt surnud seisus. Lukustus ise oli roostevaba ja õlitatud. Tegevus toimus suvel. E30 polstrid suht lihtsakesed, peaks saama lõhkumata ära küll ka kinnise uksega.
  10. sillufromIV

    Müüa bmw e30 2.4d

    Kui asub Harjumaal, siis pakun 200.-
  11. Pakun 4 tk googeldamise andmetel BBS valude kapslid koodiga 36131179829. Plastikust, kõik nagad ja vitsad terved, vajavad värskendamist. 2 tk alumiiniumist, tõsisema kinnitusseadmega. Kood: 36131178950 Peaksid sobima e32, e34 velgedele. Ehk teiste mudelite velgedele ka. Hinda pakkuge ise või vahetust e30, e21 juppide vastu.
  12. Massijuhtmete ühenduskohad võivad oksüdeerunud olla.
  13. sillufromIV

    S50B32

    Registreerisin eelmisel suvel Tallinna büroos e21 mootorivahetuse ja siin taheti ka näha doonormootori päritolu ja andmeid tõestavat paberit. Mul oli 1992.a väljaantud reg.tunnistus olemas. Kapoti alla vaadati moe pärast ja ühtki numbrit ei vaadatud tehnikal. Luges sõrmega küünlajuhtmed ära ja lubas kapoti kinni panna. Kirja sai tollal 90kw m20 ja reaalselt aiste vahel 125kW. Doonori reg.tunnistuse koopiat näitasin, kuna enne vahetuse regamist suhtlesin tehnoosakonnaga neti teel. Pigem siis mõni imelik ametnik ei küsi doonori dokumente.
  14. Alghinnaga ei võetud maha. Mina pakkisin vähemalt korra ja mind pakuti üle ...
  15. Romu.ee-s lõppes paari päeva eest oksjon, mille esemeks oli see auto. Kuidas selle ajalugu nii täpselt tead? Vabandan, kui pole see auto.
  16. Saite pealelõunal kuivemat rada ka nautida? Mina oma masinatega uisutasin paar kolm korda ja tulin varem ära, sest mingist aja peale sõitmisest sellises seades masinatega ei saanud juttugi olla.
  17. Kes tahab, võib kella 09.45 paiku Tallinnas Mustamäel Sõpruse pst. ja Tammsaare tee ristis asuvasse Statoili teenindusjaama tulla. Tangin seal autod ja hakkame Viljandi maanteed pidi Rapla suunas liikuma.
  18. Rajapäev läheneb. Plaanin seekord lausa kahe autoga minna. E30 kupee ja e21-ga. Selleks pean klassivenna "appi" paluma.
  19. Ise tõin kunagise Key ehituspoe asemel olevast IKH tööriistamarketist 84mm toruklambri. Sellel laiust oma 40mm ja küljel on polt pingutamiseks. Õli vahele, polti kinnipoole ja haamrivarrega õrnalt kolb oma kohale hülssi.
  20. Klassikaliste BMW-de klubi korraldab 2x aastas rajapäevi Rapla lähedal kardirajal. Seekord toimub sügisene üritus 08.09. , mis peaks olema laupäev. Algus 10.30 - 11.00. Rajale minejalt kasseeritakse sümboolne tasu. Ise olen sellel üritusel kaks korda käinud ja see tasu on olnud umbes 13 €. Küsitakse seda auto pealt, osalejaid võib ühe autoga mitu sõita. Mida rohkem autosid rajal, seda väiksem tasu. Sõtmine toimub nii, et kolm autot lastakse korraga rajale, väikese vahega. Sõidetakse 1 soojendus-, 3 aja peale ja 1 jahutusring. Vastavalt osalejate arvule võib korraldaja ka muudatusi teha. Tavaliikleja peaks saama isu täis sõita küll Ise tegin viimati e21-ga vist kokku 30 ringi. Hea võimalus oma tehnika proovile panna või lihtsalt kurvilist rada nautida. Rada pole ohtlik, suurim kiirus sirgel umbes 95 km/h (mõnel ehk kiirem ka). Rajalt pole minu nähes välja lennatud. Vahel mõni spin või rattaga teepeenra puutumine ikka juhtub. E30-neid on üritustel varemgi olnud aga võiks rohkem olla. Raja ääres saab grillida ja chillida, pildistada, oma tehnikat näidata ja teiste aparaate vaadata. Soovitan, kui aega ja huvi on. Tallinnast võiksime koos sinna sõita. Kes uhke pole Täpsem info ja reeglid siin : http://www.bmwclassic.ee/forum/viewtopic.php?p=58094#58094
  21. Päris selgust ei saanud ikka. Kas väikese difri otsad sobivad suude difrisse? Ja kas e34 difri otste muretsemisel peab mingit kindlat difrit jahtima? Kas e34 m20, m40 ja m50 difrid samad?
  22. Aga pooltelje otsad sobivad väikese difri omad? E28 omad tunduvad suurema flantsiga, e30 poolteljed nendega vist ei sobi.
  23. Kas suure ja väikese difri veovõlli otsad on omavahel vahetatavad? On olemas e28 3,64 LSD. Kas e30 TYP 168 veovõlli otsad lähevad sellele difrile? Veel huvitab, kas LSD element tingib ülekande arvu või ei olene see sellest.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus