Hüppa postitusse

RaidoM

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    659
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    29

Postitused, mis RaidoM postitas

  1. Tundub,et ma pole ainuke, kel temperatuuriga jama. Ventilaator küll jahutab ilusti maha kui see rakendub(samuti 3/4 peal)
    Aga maanteel sõites, mil asi peaks niisamagi jahutama, on temperatuur veidike üle keskmise.

    Eelmisel aastal lekkis termostaadi korpus, kust sai ilmselt õhku vahele. Sai see parandatud aga midagi ei muutunud. Temp kisub ikka üle veidike.

    Andur samuti 80/88 aga ainult ühe astmega, ehk peaks rakenduma 80 kraadi peal.

    Vahel oleks nagu tunda tosooli lõhna. Tasuks ehk samuti see salongiklapp välja vahetada?

  2. @metsaelanik Hea, et sa õhulugejat mainisid. Tuli meelde, et õhufiltri korpust aretades läksid õhulugeja pistikul nagad katki, mistõttu see ei lukustunud enam ära ja tuli lihtsalt otsa torgata. Võimalik, et asi lihtsalt lahti vibranud ja ei anna ühendust korralikult.

  3. Mul hakkas täna hommikul sama jama pihta. M50 mootor küll.  Hommikul kohapeal käies polnud midagi aga maanteele jõudes hakkas jõnksutamine pihta. Täiesti suvalistele hetkedel. Polnud vahet, kas kiirendasin või sõitsin ühtlaselt. 2,3,4 jõnksu ja siis lasi normaalselt edasi mõnda aega. Mõni jõnksatus kestis pikemalt niiet kiirus jõudis langeda juba 10 võrra.  Tööle jõudes lasin koha peal käia natuke ja samamoodi ei käinud ühtlaselt ja tahtis nagu välja surra.

    Endal lõi esimese asjana kütusepump pähe?

  4. Paljud vb ei tea, et neid ümber tõsta saab. Mul polnud aimugi enne.
    Igatahes, 6h ja valmis.

    Uus, "heas korras" lukk oli nagu kinni keevitatud. Nii paska täis ja võtit polnud see vist aastaid näinud. Mitte ükski neist muukidest ei liikunud.

    17968190_120332000207425478_447586550_o.jpg.7abaea742e99e8db0952f6438797e458.jpg

  5. Ostsin kasutatud pagasniku luku võtmeta. Lammutasin nii enda vana kui uue luku laiali, et ühe sisu teise tõsta kuid asjad on veidike erinevad.
    Millest erinevus tuleb?
    Minu oma FL pealt ja uus väidetavalt ka.

    E: Ise küsin, ise vastan. Parempoolne on kesklukuga variant, vasakpoolne tavaline.
    17948394_120332000167434503_565669234_o.jpg.9e93e2d47d9ba842fc1daa34916527c3.jpg

  6. Ma arvan,et see aftermarket ei anna midagi juurde ega võta ka ära.   Läbilaskevõime on täpselt nii suur/väike, kui on selle toru(filtri korpuse) kitsaim koht. Kui nii aftermarketi omal kui ka nt e36 omal on ühesuguse diameetriga õhusissevõtt ja väljund siis teoreetiliselt ei tohiks läbilaskevõimes vahet olla.  Kuigi ma ei tea, kui suurt rolli mängib filtri korpuse suurus seal. Aftermarketi oma tunduvalt väiksem ruumalalt.
    Eks neid asju oleks tore mõõta ja katsetada aga pole sellist aega ega tahtmist raha kulutada, et terve päev dynos erinevaid combosid mõõta :D

    • Meeldib 1
  7. @Toivoku proovisin e36 oma. No mitte ei tahtnud istuda. Ja mul polnud ühtegi kronsat ka segamas. Kuigi jah, olen ka näinud pilte, kus E36 filtrikorpus on rullikale pandud aga ilmselt seal midagi lõigatud ja moditud, et sobiks.
    @Leks eks ma ootan kuni sa enda oma kätte saad ja muljeid jagad :D

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus