Hüppa postitusse

uunp

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    165
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    5

Kõik, mis uunp postitas

  1. uunp

    O: õliradikas FL

    Veel pakkumisi?
  2. uunp

    O: õliradikas FL

    Tere, Vaja korralikku õliradikat koos tervete torudega. Hinnapakkumised ps. koos tel nr-iga. Asun tallinnas, harjumaa piires saan ka ise järgi tulla. Korraliku asja puhul olen nõus kohe ära ostma!
  3. Tere, Vaja siis 14" velgi. Suurim huvi oleks pudelikorkide vms. originaal valuvelje vastu, kuid hea hinnaga sirge plekk sobib ka. Kindlasti peaksid olema nii sirged et kuni 120km/h ei viska
  4. uunp

    K: 200mm stabika kont

    Keevitusega praegugi lahendatud, tahaks vähe ilusamat ja kindlamat võimalust.
  5. uunp

    k: coiloverite kohta

    FK automotive, bilstein ka üsna head. 500-ga peaksid odavama otsa FK-d kätte saama küll. Teine asi on transpordi maksumus. Näiteks: http://www.fk-shop.de/en/Suspension-Tuning/Coilovers/Coilover-Highsport-fit-for-BMW-3-Ser-Typ-E30-Yr-11-82-12-90.html?z=&y=&lang=1&page=&filter=&_artperpage=&listorderby=&listorder=&searchparam=e30&cnid=9ea6d66418df7b1cb497f96cd449409d
  6. uunp

    K: 200mm stabika kont

    Audi 80-l vale pikkus(270mm) ja otsad ka vastakuti, mitte nii nagu mul vaja. Ise ehitada mõtlesin ka, teeks siis juba reguleeritavad, kuna auto talveks tuleb kõrge ja suveks madalam, siis oleks kasu sellest reguleerimisest ka. Pole ainult välja suutnud mõelda, mis see hea tugev materjal oleks, millest ehitada. Ise mõtlesin, et võibolla rooliotsadest teha, millel ka m10x1,5 keere. Teine asi, kuidas lahendada reguleerimine, kas keerata tugeva toru sisse vint ja keevitada rooliots/kondipuks tugeva keermelati otsa ja vsjo? Midagi taolist siis: http://www.ebay.com/itm/ADJUSTABLE-DROP-LINKS-UNIVERSAL-150-200mm-220-320mm-BMW-E90-91-92-93-ASTRA-G-/390720467127?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5af8c130b7&vxp=mtr
  7. uunp

    K: 200mm stabika kont

    Töötan ise ka autovaruosade alal, aga siiski seda otsida on pea võimatu. Vaatasin fordi oma, see on natuke teistsugune(alumine mootoripoole, ülemine rattapoole), ehk et ei sobi. Pikkus on ka 238mm, ehk et natuke liiga pikk. Kui 240mm ringi vaja, siis tean, et e39 omad läheksid ideaalselt. Ise leidsin siin programmis ringi surfates A-klassi mersu omad, mis 207mm pikad. Eks näis kas sobib või mitte.
  8. uunp

    k: coiloverite kohta

    2-300euri eest ei saa häid coilovereid.
  9. Tervist, Küsimus siis selles, et kust kohast saab otsida mõõdu järgi stabika konte? Kui tecdoci lapata siis jääbki otsima. Vaja on 200mm+-10mm stabika konti, mis on asetusega alumine kere poole, ülemine paremale/vasakule. Pilt siis ka: http://images.gasgoo.com/MiMgIzg1MTU2ODEwMA--/auto-part-stabilizer-link-for-bmw-e39-oe-31-35-1-095-662.jpg
  10. uunp

    Õlivahetus

    Castrol Edge SAE 5W-30 Castrol Limited Castrol Edge SAE 5W-40 Castrol Limited Castrol Edge Formula RS SAE 0W-40 Castrol Limited Castrol Edge Sport SAE 0W-40 Castrol Limited Castrol Edge Turbo Diesel SAE 5W-40 Castrol Limited Castrol Magnatec C3 SAE 5W-30 Castrol Limited Castrol Magnatec Professional B4 SAE 5W-40 Castrol Limited Castrol SLX Professional LL-04 SAE 0W-30 Castrol Limited Castrol SLX Professional LL-04 SAE 5W-30 Castrol Limited Castrol SLX Professional OE SAE 5W-30 Castrol Limited Castrol SLX Professional Powerflow LL-04 SAE 0W-30 Castrol Limited Castrol SLX Professional Powerflow LL-04 SAE 5W-30 Castrol Limited Castrol SLX Professional Powerflow C3 SAE 0W-30 Castrol Limited Castrol SLX Professional Powerflow C3 TD SAE 0W-30 Castrol Limited Castrol TXT LL-04 SAE 5W-30 See on copy-paste Castroli soovitusest bmw longlife -04 sertifikatsiooni kohta Tec-docist. Lisaks kui vaadata ll-01 ja ll-98 siis mitte üksi ei paku 10w40-t. Ehk mina ei soovitaks nii paksu õli enne talve küll panna, aga eks ise tead.
  11. uunp

    Õlivahetus

    minul on stroker 2,7l ja kahjulik ta kindlasti pole. Mootor vaevalt 20 tuhat sõitnud. 0w selleks, et talvel külmkäivitusel ja poolsooja mootoriga pöörded väga halba ei teeks. Strokeril kombeks väga varakult max nm kätte saada, mis tähendab et kogemata isegi võib ta kiirelt pöörde üles lüüa. Esimese käiguga suhteliselt keeruline startida ja siis pöördeid alla 3 tuhande hoida kuni sooja mootorini. Eks igaüks eelistab ise, aga poolsünti ma kindlasti sisse ei paneks, kui just mootor ei leki.
  12. uunp

    Õlivahetus

    5w30, 0w30, 0w40, 5w40, vastavalt eelistusele. Sertifiikatsioon bmw longlife -04, ll-01 või ll -98 peaks potsikul peal olema. Mina panin autosse Castroli 0w40, sest kavas jäärajal ka sõita.
  13. uunp

    Võtmetoorikud e30-le

    All teemas on kirjas, et 3 doltsi saatmine, kui arvutada tuleb ca 7 eur. Aga kui isu ise tellida, siis palun, mina ju ebay-d kinni ei hoia.
  14. uunp

    Võtmetoorikud e30-le

    Edit: Täna õhtul tellin, ehk et kui kellegil huvi, saab veel lisada tellimusse end! Lukku läheb tellimus 02.12.13 19:30!!
  15. Tervist! Kuna plaanis endale doorikuid tellima hakata, siis huvitab, kas keegi veel sooviks? Tegu koopiaga ja maksab 10€ tükk. See on siis juba kohal oleva tooriku hind, transport on hinnas. Kui rohkem tellida, saab ilmselt soodsamalt. Võti ise ilma valguseta, selline nagu antud lingil. http://i289.photobucket.com/albums/ll232/sevendayclub/bmwold.gif Kel huvi andku teada, esimesed näidised tellin ära, kui kohal siis saab uue tellimuse teha. Ma arvan et jaanuari keskel või lõpus teen uue tellimuse ära, kui huvilisi on.
  16. uunp

    topelt või paksem plokikaane tihend?

    olen kuulnud, et vaese mehe metallist kaanetihend lastakse teha cnc lõikusega, aga ma ei tea mis materjali täpselt kasutama peaksid jne. Kui googeldada, siis vast midagi leiab.
  17. uunp

    M: 14" m+s rehvid

    Läksid utiili, lukku!!!
  18. uunp

    m20b25(2,7i) stroker

    130mm 2,7l vs. 135mm 2,5l
  19. Pane umbkaudne hind ka. Huvi oleks muidu küll.
  20. uunp

    4x100 -> 5x120

    Plaan on ix ehitada 5x120 peale, olen näinud/kuulnud eestis igasugu 5x120 e30ix mis sõidavad e34 neliveduga, mis neil siis tehtud on? Kas kogu e34 tehnika all? Ehk oskab keegi kommenteerida.
  21. Tänud inglise keelse nimetuse eest. Enamus kohad mis leidsin, küsivad hingehinda sellise jubina eest, kuna müüvad koos vedrudega asja. Koni inglismaa esindusele saatsin kirja, eks näis mis saab. Aga avatud pakkumistele siiani!
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus