Hüppa postitusse

-Kaido-

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    897
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    34

Kõik, mis -Kaido- postitas

  1. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Ma ka Sauele minnes imestasin, et teeäär silte täis. Algul oli Audi omasid ja siis tulid teised vaikselt järgi. Näha neid just Trt-Tln maantee ääres, spreiga kirjutatud automark vineertahvli peale mis omakorda lauajupi küljes.
  2. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    TGS numbrimärgid peaks liikluses olema juba aastaid tagasi, ei usu väga, et Kerdi toodud kabrio on.
  3. Eile Erkiga jällegi käisime seda vaatamas- ma muidugi läksin ilma pilte nägemata seda vaatama, sest omanik nagu ikka kiitis seda autot ja tema seisundit. Originaalis on ta tehasest olnud 1.6 kuid peale pandud 1.8 83kw. Impulsi andur oli millegipärast lahti ühendatud ja rippus niisama. Esipidurid olid kergelt kinni kuna auto väga kaua seisnud, üks tagumine pidur immitses õli kusagilt. Differ oli tugevalt õline. Kere muidu oli selline suhteliselt keskmises seisundis, igapäevaseks kasutuseks kõlbaks, aga kui hobiautoks võtta, siis kõvasti rohkem tööd kui Eixi kupeega. Lisasid mina ei tuvastanud peale rooli. Samuti oli kõrvalistuja istme juures sammalt. Ning sellel autol juhiukse juures üleval katses üsna pikk mõra, kõrvalistuja poole peal mõlk- saab järeldada et kunagi väga tugeva avarii teinud. Hind lasti ilma rehvide-velgedeta 1000 peale. Rohkem infot kere seisundi kohta saate Erki käest, kes orienteeruvalt saabub töölt kuskil kella 15 paiku.
  4. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Kusjuures meil olid selle pooleteljega algul üldse teised plaanid... Parem enesekaitse kui kurikas.
  5. -Kaido-

    P: bensupaagi paisukas

    Kruvikas koguaeg käes olnud ja igaltpoolt temaga uudistatud. Kruvide kohad on isegi enamvähem, ainult kerge rooste peal, aga mujalt on olukord üsna nutune. See tuulutuse voolik mis nn riidega kaetud on nii ära mädanud ja niiskust täis olnud, et rattakoobas on mastiksi alt ka mäda. Hakkan järjest rohkem mõtlema selles suunas, et terve koobas lasta välja vahetada- säästaks raha ja närve. Pilte ma kahjuks täna sheerida ei saa, sest võtsin Tartust digika laadija asemel kogemata peegelkaamera oma kaasa ning pole millegagi akut laadida. Aga sellegipoolest suured tänud kõigile kes nõu ja jõuga abiks olnud!
  6. -Kaido-

    P: bensupaagi paisukas

    Pesen homme survekaga tugevalt üle, laadin digika akud ära, siis annan märku Sulle.
  7. -Kaido-

    P: bensupaagi paisukas

    Mul isegi kinnitused timmis, plekiosa ainult kohati roostes ja need ventilatsiooni voolikud kutud. Aga eks ma veel mõtlen, mida üldse sealse elustikuga ette võtta. Samas tahaks säilitada originaal lahendust, aga kuna tahestahtmata ma liigun ka kruusateedel, siis hakkaks see plekijura jällegi kruusatolmu kaastoimel niiskust koguma mis omakorda viib teada juba milleni...
  8. -Kaido-

    P: bensupaagi paisukas

    Tankimine oleks isegi teisejärguline, aga ega ta kuidagi mootori tööd mõjuta?
  9. Tervist! Hakkan siis laiemat üldsust jälle oma lollide küsimuste ja mõtetega tüütama. Nimelt siis vaikselt ikka eemaldan auto küljest erinevaid detaile ning jõudsin omadega tagumise rattakoopani kus asetseb ka bensiinipaagi paisupaak. Enamvähem isegi tajun milleks ta vajalik on, aga tahaks siis teada kas teda kuhugi nihutada ka saaks- sealt rattakoopast minema? Olen E36 üsna lademetes lammutanud, millel pole sellist paaki täheldanud ( muidugi e36 ena bensiinipaak on plastikust). Selline mõte tekkis tänu lammutamisele kuna see katteplekk oli läbi mädanud, see vahe kus torud lähevad, üleni turbamulda täis Kruvikaga sain sealt päris suures koguses mastiksit ka kätte, kardan et vaja sealt ka roostet välja lõigata. Üsna jubedalt on muud sodi ka korjanud sinna paisuka ümber ja voolikud kõik ära mädandanud.
  10. Kergelt kiitis jah, aga siis pidi tööle asuma ja saime omal käel vaadata ja tegutseda. Lükkasin toda auku veel suuremaks, kleepsu all väga plekki polnud ja karbi olemasolu juhipool ma ei tuvastanud. Esitulede reflektorid olid täiesti surnud, algul lasime pillil soojaks käia, andsin gaasi põhja, algul tegi paar pauku ja siis lendas sinine pilv üles. Tegime talle omapoolse hinnapakkumise, ta ütles et alla 700euri ei lähe ning jääb ootama seda õiget ostjat. See jutt, et ta ainult 200k sõitnud on ja garaazis seisnud ma kohe üldse ei usu- tagauste juurest oli näha, et autot üle värvitud (uus värv koorus) ja seegi juba tugevalt pleekinud. Selliste autode müüjad võiks juba mõelda, et ega rullikaid naljalt enam niisama paugutamiseks ei osteta nagu on E36-tega. Julgen väita, et ligemale pooled e30 huvilised on üsna teadlikud mida vaatama peab ja kuhu kruvikeerajaga vajutama.
  11. http://www.soov.ee/viljandimaa/Bmw_318_2311539.htm?ca=15&w=1 Sai Erkiga koos vaatamas käidud täna. Juhipoolne uksepost alt peaaegu täiesti läbi mädanenud, koopaääred kutud, stangelisad katki ja kruvidega kinni lastud. Aku alune osa peaaegu et täielikult puudus, mootorist tuli soojalt sinist, tagumine pütt puudu. Juhipoolne esimene rehv oli külje pealt katki ja uss sisse pandud. // Aa ja differ ka tugevalt lekkinud. Heade poole pealt- kamei toodangu käetugi( aitäh Eixile info eest!), istmed olid üsna huvitavad, OZ Fittipaldi veljed (ühel kapsel puudu), mootoril all originaal põhjakaitse. Auto tundub et on meeletult kaua väljas seisnud, tugevalt pleekinud, kohati värv lahti tulnud. Pagasniku üks nurk ujus üleni vee all, klaasitihendid kõik tugevalt pleekimiskahjustusi saanud.
  12. http://www.soov.ee/vorumaa/BMW_320i_2276170.htm?ca=16&w=1
  13. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Täna juhtusin Tartus nägema E30 kabriot, pre tagatuledega( MHW tuuning) musta värvi. Numbrimärgi tähtedeks oli TEZ ja autos kaks kiilaspäiset noormeest. Aparaat nägi välja korralik maasikas, kas kuulub ka selle foorumi ridadesse?
  14. Nimelt on mul hunnik m20b25 mootoriajusid, millest üks pidavat olema chipitud. Kõik kolme klemmirealised ajud said testitud, ei olnud. Aga on ka üks aju, millel ainult 2 rida klemmiotsi. Mis sorti masinal neid kohata võis? Google otsing ei aidanud.
  15. Oleks sel ajal müüki tulnud kui endale rulli otsisin, siis võibolla oleks see masin juba minu hoovis. Aga ei kurda ka Viljari käest ostetud rulli üle, tehaselist just see mida tahtsin ja kere väga heas seisukorras. Lihtsalt eks müügiga läheb natukene aega kuni tekib see õige huviline kes oskab antud masina väärtust reaalselt hinnata.
  16. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Mul jookseb üldse kaitsmekarbi juures oleva selle suure kummitihendi vahelt lahinal sisse kui survekaga pesen...
  17. Huvitav mis hinnaga ta müügis on?
  18. Pole kursis nende hindadega, soovitan sul pigem ise mõelda palju antud detail väärt võiks olla. Eix: ma välismaalt tellida nagunii ei oska ise, sain plokikaane tegemise aja kirja. Vaja kiiresti nukaratas leida ja kuskilt kvaliteetsed klapisääretihendid.
  19. Võib pakkuda ka uut, peaasi et kvaliteetne kraam. Pakkumised paluks privasse, asjaga üsna kiire. Ette tänades, Kaido
  20. Keerutaks siis vanal teemal natuke tolmu üles. Aga kui on olnud originaal shadowline ja sealt see nn musta värvi kiht maha tulnud, kui raske taastamine oleks? Kas kavalam lasta uuesti värvida või kiletada?
  21. Käisin töö asjus Jõgeval ning sattusin antud isendi omanikuga juttu ajama. Minu silmis natuke ülehinnatud, sest kere üsna nurkas seisus. Ametlikult sõita saaks, aga esimesed püstakud on mõlemad üsna läbi mädanenud. Autoga on küll aegajalt tegeletud, sest omanik ise töötab automehhaanikuna, aga et sellest isendist asja saaks, tuleb sinna ikka päris korralikult investeerida.
  22. -Kaido-

    Ilmatsalu jäärada

    Ma tulen reedel niisama pealtvaatajaks, kes ära tunneb võib tere ütlema tulla.
  23. http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=13&t=106531
  24. Vabanda, et tülitan, aga mis seisus esistange on? Kuidas alumise lisa kinnitused on? Äkki saaksid mingi aeg ka paar pilti teha, huvi asja vastu olemas.
  25. Mida korralikum, seda parem, kiiret ostuga pole. Peab kindlasti olema originaal, teised ei paku huvi. Pakkumised koos piltidega ps.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus