Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

-Kaido-

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    898
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    34

Kõik, mis -Kaido- postitas

  1. Kas kaant maha võttes alustatakse samuti keskelt või hoopis äärest?
  2. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Suht tüüpiline, et kulunud kummist läbi lööb. Mul lammaris mitu autot olnud, millel kapoti sisse ka augu löönud.. Lihtsam sinna mingi kasutatud kinnitus seda ja laiad seibid mõlemale poole, siis kaob mure ära.
  3. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Aa, jah... Kes Tartus musta pre sedaaniga ringi liigub millel kõrvalistuja tagauks korralikult mõlkis? Mitu korda silma jäänud linna vahel ja täna oli veel Ilmatsalus.
  4. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Entu täna pühap, kõik veel koomas või üleväsimuses... Mitte sinusugused hullud, kes turbot silitaks õues.
  5. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Käisin täna vaatamas Ilmatsalu rada, vett peal oli, aga sõitjatel oli kõigil emotsioon laes. Selle aasta rada väga hästi välja kukkunud ja loodan, et võistluste jaoks ikka külma ka piisavalt tuleb. Tekitaks kergelt endalgi isu proovida, aga kahjuks autot pole.
  6. -Kaido-

    O: M20 käigukasti

    Pigem enne uuri mis kast sul seal all on. Getrag 240-l on pikem kardaan ja 260-l lühem... Väldid hilisemaid probleeme kardaanide ja kastidega nagu mul oli.
  7. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Täna ikka Ego laks, mullegi paar kutset tulnud juba...
  8. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    s***a Entul lastakse võõraid naisi kaeda ja veelgi rohkem nendega väljas käia. Raul, läks vähe lappama eile siis?
  9. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Tibi hakkas vinguma w? Suss nagu sa oled...
  10. Andurid vaja lahti leotada, päris hästi oksüdeeruvad kinni. Pmst kui Lõunaosariikides elad saaks minu kasti küljest andurid võtta ja proovida, mul nagunii mootor kottis, aga muidu töötas.
  11. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Entu??? Mis kardad??? Mine ja vaata lihtsalt, ega keegi sind ära ei söö.
  12. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Pmst küll, aga väga edukalt ja kiiresti kütab soojaks. Omal suurele mersu veokale vahele pandud, millel eelsüüteküünlaid pole.
  13. Pakkuda siis 86" aasta 325i pealt esimene põllelisa, mis on see nn kahe avaga. Hind selline, kuna oli kinnitatud kruvidega ja kahjuks paar lisa kruviauku tehtud. Pildid lähipäevil- näha saab Tartus kuni laup õhtuni ja peale toda Valgamaal, Pukas. Hind on 40 euri ja ei kuulu tingimisele. Kontakt: Ps või 56 452 444 Illustreeriv pilt:
  14. -Kaido-

    M: sportrool 40.-

    Up! Uus hind 30eur.
  15. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    https://www.facebook.com/photo.php?v=514354388682944
  16. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Vaatasin täna, et Rannakülas juba aktiivne jäärada käib Võrtsjärve peal. Peab kokkutuleku vist linnast välja peksma hoopis.
  17. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Sai ka siis moodsad koopalaiendid tellitud ühe hea tuttava rullikale:
  18. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Kohe anname pasunasse, ilma hoiatuseta! Vahet pole millega tuled, siin teisedki liikmed käinud erinevate autodega.
  19. Kui reaalselt kellelgi tellimiseks läheb mingile asjalikule teemale, siis huvitun samuti nii esimesest ja tagumisest just R6-le.
  20. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Ma kohale kahjuks ei jõua, olen tööl. Aga teistele kena koosviibimist!
  21. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Eix sa vist vanaks ära jäänud lihtsalt. Mul samuti kupeel mingit problat pole uste avanemise või siis kinni jäämisega. Enda sinine rullikas läheb ka vist ikka müügist maha, sain garaazi ruumi juurde ning jääb paremaid aegu ootama.
  22. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    MHW tõesti raske leida, aga kuradima ilusad on küll.
  23. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Sain kasutaja Siimu-ga asjad kenasti aetud, mõni mode võiks ta varuosa müügiteema lahti uuesti teha.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus