Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

-Kaido-

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    900
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    34

Kõik, mis -Kaido- postitas

  1. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Bronnimine meil ikka sellesmõttes, et paneme auto kinni sellel eesmärgil et kohe järgi sõita ja ära osta. Mitte et molutada ja raha koguda. Eelmine situatsioon oli meil Erxxiga Iisakul kui mingi ... hakkas vahele tulistama, üritas hinda üles ajada mis ei õnnestunud. Ma pole ajaloos ühtegi autot niisama broneerinud, et raha koguda või mitte osta vms. Alati bronn peale, kohe järgi.
  2. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Eix ma selline m*nn pole nagu mõni kes teiste diilidele vahele situvad. Kes ennast ära tundis, siis edu ja tervist tulevikus.
  3. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Ma nagunii hetkel jagan oma aega kahe töökoha vahest, vaba päev on defitsiit. Las teised ka saavad head kraami vahelduseks, mul nagunii vaja üks E28 ära tuua see nädal.
  4. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Isegi näinud seda kuulutust, aga kahjuks pole aega ja viitsimist nii kaugele järgi minna. Imestan et Tln jupitajad juba tormi pole jooksnud... Pardinokk ja tehase resokas juba omaette väärtus.
  5. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Tagalisale on meeletu tunglemine, aga hetkeplaanide kohalselt läheb ühele väga heale sõbrale. Eix- ma toon auto nagunii algplaanide kohaselt pühapäeval ära koju, aga kui varem tahad vaadata mis pead Erkiga rääkima. Midagi sealt tarvis, siis anna ainult märku.
  6. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Varuosadeks ikka, magusamad palad jäävad endale. Esiosa on liiga ära, et sealt asja enam saaks, katusel ka õrn volt sees. Muidu kere on üllatavalt heas korras, saan sealt enda rullikale ka hunniku keredetaile mida ringi tõsta.
  7. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Kui aega saan siis tuleb lisafotosid, päris huvitav on kaeda mida kõike rullikate hiilgeajal nendega ära tehtud ei ole.
  8. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Koopia lisa jep, auto originaalis muidu sinist värvi olnud ja sees ka sinisest sisust veel jääke alles.
  9. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Paduvihmaga 25km mööda kruusateid nööri otsas ilma kojameesteta, asi oli seda väärt. Nimelt siis 324Td sedaan, manuaal kastiga.
  10. See 324d on passis 320i, huvitav kas korralikult teostatud mootorivahetus või pigem kere?
  11. -Kaido-

    Klubi kleebised!

    Samuti käes, suurimad tänud!
  12. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Hakkasin fotoalbumisse pilte laadima ja vahii mida ma märkan esilehelt: http://fotoalbum.ee/photos/Deluxe65/sets/1410407 /// Kes nüüd albumit jälgima jäi sõitmise ajal, siis see peaks liiklusele keskendumise tagasi tooma:
  13. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Ma kohale ei jõua, pole siiamaani normaalset tagapütti leidnud. Aga eks kunagi üritan tulla.
  14. -Kaido-

    e34 differ e30le

    Vast annate andeks, aga sobib tõesti kenasti alla. Ma loll mõõtsin valesid diffreid.
  15. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Mine ja põleta jah, anna veel nii minna et Reporterisse saaksid. Ja siis käib mingi üleüldine vingumine, et rullikatest arvatakse halvasti.. Krt eelmine aasta ei juletud isegi intervjuud anda- millest me enam siis räägime. Aga noh ostke mu rullikas ära, näeb praegu välja ka nagu mingi vaese õpilase käru, ideaalne kuulsuse kogumiseks.
  16. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Rullikate kokkutulekud on ikkagi kolmapäeviti, mitte neljap. Täna on mingi tänavahulgaanide kokkutulek jälle kuskil Prisma parkla kandis, sinna väga ei tükiks enda autoga...
  17. -Kaido-

    e34 differ e30le

    E34 diffri korpus on pikem kui E30 oma. Võin vaba päeva tekkides pilti teha 520i alt tulnud 4.27 diffrist ja 325i alt tulnud 4.10 diffrist. Peast ei mäleta, aga kuskil ~2-3cm oli pikkuse vahe korpustel.
  18. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Kui genekas kutu, siis peaks laadimise tuli põlema( juhul kui korras on muidugi). Krdi kahju et ma varem seda teemat ei märganud, olin just tunnike tagasi Trt-s, oleksin saanud ära vaadata milles viga...
  19. Ma ise ka imestanud, et miks keegi Karl Madise pre 320 ära pole ostnud, hinda ju peaaegu et polegi kui arvestada seisukorda ja vanust.
  20. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Tiit peale meie viimast jutuajamist on veel palju juhtunud... Tule parem appi, too tikksaag ja aita mul tagapõlle auku suuremaks teha.
  21. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Ma ka olin täna terve päeva metallidetektoriga metsas, aga muidu järgmine kolmap saaks isegi tulla, küll aga nii 15 mintase hilinemisega (tööl). Neljapäeva kohta ma ei tea, mul niigi sinistega viimaselajal liiga palju kokkupuuteid, ei tahaks kuskile nimekirja sattuda.
  22. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Mõte hea, sest Tartu juba suverulle täis.
  23. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Mina küll põhja all midagi kuumutama ei hakka, risk veel põhjamastiks nahka keerata. Ja suudan puurides sama kiiresti vahetuse ära teha.
  24. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Diislite kohta ei oska öelda, aga 1.8 ja 2.0 omad on samuti 3cm pikemad. Disla oma ei vaja juba seepärast, et ülekanne ei sobi enda omale. Peangi hakkama otsima kes sisu ringi viskaks, LSD juurde paneks ilma et kogu kompott ulguma hakkaks.
  25. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Vaatasin et siin foorumis laialt levinud arvamus, et e34 typ-188 diff sobib ilusti rullikale, aga tegelikkuses on ju diffri korpus ~3cm pikem rullika originaalist?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus