Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

-Kaido-

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    900
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    34

Kõik, mis -Kaido- postitas

  1. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Alati võib ju mujalt osta kui hind ei kõlba, iseasi palju mujalt leiab...
  2. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Eesti foorumites käivad soomlased ka muidu ja mul nagunii sügavalt suva arvamustest, hind ei lange nagunii. Te ei kujuta ette ka mis hindadega on siin Eestis defitsiitne kaup läinud.
  3. -Kaido-

    O: M20 käigukasti

    Valgamaal pakkuda 2 kasti: Lekkevaba ja ilma anduriteta kast- 90eur Tagumise lekkiva simmekaga ja koos töökorras anduritega kast- 80eur
  4. -Kaido-

    Projektikas

    Algul räägid V12, siis juba et swap võiks lihtne olla, siis juba et võiks odav olla. Kas teed niisama nalja või mõtled tõsiselt? Projekti puhul unusta lihtne ja odav kohe väga kiiresti ära. Tahad kiiret loengut, võta youtube lahti ja toksi sinna otsingusse, saad oma esimese kiire ehmatuse kätte. /// Erxxi lingi peale küsiks, et oled sa varem nii võimsa autoga üldse sõitnud?
  5. Mine vaata oma silmaga üle ja ütle siis uuesti kas talverallikaks julged sellist pidada endale. Varuosi on ka sealt reaalselt nii vähe võtta, et kuskil 200euriga tasuks tema ost võibolla enamvähem ära. Rondiärikas sellist ei osta, ta on ikkagi et liiga jubedas seisundis. Aga no kui minu juttu keegi ei usu, siis pole ka hullu, võibolla mõni kes paremini mind teab, oskab tolle auto ostmist vältida.
  6. Toda pead vaatama mõlemad silmad kinni, minu juttu ei usu, küsi Erki käest. See kere on reaalselt sama hull või tegelikult isegi hullem kui see punane pre mis ma sulle müüsin mingi aeg tagasi.
  7. Reaalsus oli õudne, sai koos siinse kasutajaga vaatamas käidud. (kui veel Tartus müügis oli)
  8. -Kaido-

    O: BMW E30 316i radikat

    http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=56&t=213521&p=14974258#p14974258 E30 pealt pärit.
  9. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    http://www.bmwclassic.ee/forum/viewtopic.php?f=3&t=9419
  10. -Kaido-

    O: Klaasi vedeliku paak

    Oleneb millist otsid, Valgamaal samuti olemas ja saan ka postiga saata.
  11. Huvitav tõesti, ega neid otseselt sõna-sõnalt knowhow-sid on vähe. Saaks täpselt listi mis detaile vaja, ma võiks ka nalja pärast mõne oma lammutuse roima peal käima panna ja ära proovida mis juhtub. Isegi välismaa foorumites on vähe konkreetset juttu.
  12. Kus asub, mis telfi nr?
  13. Mootor võibolla mitte, aga kõik muu küll.
  14. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Raul küll sa meid varsti näed Elvas...
  15. Pane mingi reaalne hind mitte ära virise, et sul on kiire. Keegi ei tea ju palju pakkuda, mis sobiks. Kas kardaan on 2.4td alt?
  16. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Tasulise jutt oli kõigest nali.
  17. -Kaido-

    O: m20b25 väljalaske

    Mitte väga kiire.
  18. Tere! Vaja siis m20b25 mootorile väljalaset, katalüsaatorit ei ole vaja ja ei pea originaal olema. Võib pakkuda ka koos torukolledega variante, peamine et lambda auk oleks õiges kohas ja poleks läbi põlenud.
  19. Veel pakkuda esituled (üks kaugtule klaas täkkega): 30eur Mõne kriimuga esistange- 30eur
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus