Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Greger

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    601
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis Greger postitas

  1. Greger

    P: 2,5 L tõmbleb

    proovi tühikäiku regullida. Minul mõjutas näites see, tühiköigu klapi lahti oleks kütuse kulu päris palju ja samuti olid küünladvalged.
  2. Greger

    M20B20

    nii nokitsesin siis täna . Vahetasin termostaadi ja panin pimeda sellele klapile siis mis nii nimetatud toore klapp on. Ja korras käivtumine on täitsa ok nii külmalt kui soojalt. Ja pole vaja võtta lahti õhulugeja pistikut. sai pöörded ka 750 - 800 peale regullitud. Kuid eks nüüd vaja klapisääretihendid teha ja siis klapid regullida ning peaks ka ühtlasemalt tööle hakkama. Praegu seier küllei kõigu aga kõrvaga kuulates ikka nata kõigub. Käisin proovimas ja praegu pole nagu käivitamisega viga. tahab ainult tsipa gaasi saada siis läheb korralikult. Kuid see starteri venituse värk ei meeldi eriti nagu vahel korra venitab kas võib olla viga starteris ?
  3. Greger

    M20B20

    Jap kuradi jama on see. Ma uurin jx kasutajalt e21.ee foorumist ehk ta saab aidata seal mainiti , et ta pidi M20 mootoritega suht sina peal olema.
  4. Greger

    M20B20

    sellge pilt. Eks ma vaatan mis teha annab keeig ei taha seda vidinat müüa ka kuidagi kuulutused igas foorumis ja mitte keegi ei paku seda.
  5. Greger

    M20B20

    Ma lasin neil ainult süüdet regullida. Sest tundus süüte jama olevat,et ta korralikult ei töötanud. Ja õeldi, et see klapp kuhu tulevad tosooli voolikud ja vaakumi voolik, et see klapp läbi. Ja sellest on tingitud siis tühikäigu pöörded 1200 rpm. Et kui see terve panna siis peaks ok olema. Ma ei tea kuidas nad testisid seda autot seal v mis iganes. Asub see klapp seal sisselaske all. Selline toru mille sees on bi metal süsteemi mis soojaga ja külmaga sulgeb ja avab klappi ning seega regullib pöördeid. Sai siis timmitud seda tühikäigu regulaatorit kuis see võimalikult lahti keerata siis külamlt käivitub enamvähem. Kuid teeb maisna uimaseks kohe kuidaig ning näidiku järgi läheb kütsi ka julmalt rohkem.
  6. endal on see sama tegevus ees. Aga lasen vist teha kellelgi kes tegeleb ja vb oskate soovitada ning hindadest rääkida veidike.
  7. Greger

    M20B20

    Nii sai tehtud mootori vahetus. Käis ka Truumu juures, et süüde paika ning sai see tehtud. Kuid selline jama, et külmalt käivitub ainult nimodi kui võtad õhulugeja pistiku lahti ja siis käivitad ning tööle jäädes ühendad pistiku külge ja korras. Kuid külmalt nagu jätab osad pütid vahele ja paugub õhulugeja kopsikus. Vaatasin, et õhu pea sisse võtu osa on kuidagi kahtlaselt õli täis. Sai see suur toru täitsa iluskas ja puhtakstehtud seest. Sooja mootriga on kõik korras. Käivitus on veidike kuidagi pikem. Ja kas keegi oskab õelda mis otstarve selle detaili regullmisel on. Tema otsas ja sees on siis mingi kruvi/siiber mida saab sisse vällja keerata. Kui palju peaks antud asi sees või väljas olema orginaal seadistuses. Tühikäigul kruvides tõstab/langetab pöördeid aga kas on ka käivitamisel mingi otstarve tal (detail 5 ) . http://bmwfans.info/parts/catalog/E30/2-doors/Europe/320i-M20/LHD/M/1986/october/browse/engine/intake_manifold_system-2/#05 Olen proovinud teist õhulugejat ja see ei muutnud olukorda. Kuid soojalt asi jälle korras. Siis vahel käivitamisel nagu venitab jubedalt nagu tahaks tagurpidi tõmmata selline imelik lonkav käivitus. Oskab keeig midagi õelda selle jamakohta ?
  8. Ühesõnaga vaja kedaig kes keeraks paika süüte ning oskaks siit sealt paika keerata mootori tööd. Et mootori töö oleks ühtlane.
  9. Greger

    Lobamokkade rubriik

    täitsa mõistlik hind.
  10. Greger

    Lobamokkade rubriik

    mis hinna klassi see IKH komplekt jäb. Ma siin kasutan 10 aastat vanat töörista komplekti ja sai ta eest kunagi vist makstud mingi 1500 krni. Ning üks pisike narre on ribadeks keeratud ja 19 padrun läks ka pooleks. Muidu toimib aa ja kohver on ka eilsest ametlikult 2 osas kuna see liigend kulus ära mis pool kinni hoiab:D
  11. Greger

    Lobamokkade rubriik

    heh.On ikka need reporterid ka ühed mõtetud mehed ajavad paska koguaeg.
  12. Greger

    Lobamokkade rubriik

    nad võiks parem tallinna tänavaid maha teha ja näidata kui sitad teed meil on, et ilusaid BMW sid puruks sõidetakse
  13. Greger

    Lobamokkade rubriik

    kus juures juhtus täna sama asi:D kuid sain õnneks ilusti vällja Aa ja kelle pill täna Kristiines raudtee ääres seista võis Lilleküla peatuses must preface
  14. Greger

    Lobamokkade rubriik

    sellge pilt . Ilus masin paitis olevat kiire pilguga vaadates
  15. Greger

    Lobamokkade rubriik

    täna tuli sakus mul keegi oma cabrio E30 vastu. Ei tea kas mõni klubiline ? Number pole meeles. Pikk töö ja trenni päev selja taga.
  16. Greger

    Lobamokkade rubriik

    ma ise olen 2 korda autoga üle katuse käinud ja üttleme nii, et sel phul on turvavöö küll aidanud. teed oma kuker palli ilusti ära ilma oma asukohta muutmata ning viga pole ka midaig. Teine kord kui üle katuse käsin siis oli olukord nimodi, et auto läks üle katuse hoopis üle esinina nii et maandus otse katusel ja sinna ka jäi ning siis ei olnud muud kui põlvedga roolitagant kinni ja vöö lahti ja sai ilust iaknakaudu välja roomatud muidug suureks takistuseks oli paks lumi millest tuli läbi kaevata Esivedu n üks jama asi ikka mina taga sõita ei oska ja valget autot ma ka osta ei tohi sest mõlemad autod olid valged
  17. vana tüübimootor lamdat pole
  18. Nii siis kütuse kulu ikka kõrge . Vahetatud siis õhulugeja ja ikka mite midagi. Kas ei või viga näiteks olla summutis. Mul mingi suht tühi imelik sumps all ja lekib ka veits. Et ehk ei teki mootoril korraliku tagasi survet ja siis see asi nimodi jamab ?
  19. http://www.megaupload.com/?d=TUGM8KA4 Tõmmba sealt manual. Seal on lkõpus olemas elektri skeemid ja kõik juhtmete värvid jne.
  20. Greger

    Lobamokkade rubriik

    krt kahjuks veel ei plaani. Vb kuskil dets. kuus. Ma ise veel siin mainisin kuskil, et ma lähen jne. et kui keegi midagi soovib ära tuua siis ma saaks peale visata.
  21. Greger

    Lobamokkade rubriik

    minu viga sain aru, et vaja kaks autot tuua . Kuid need istmed oleksid mule ilusti masinase mahtunud
  22. Greger

    Lobamokkade rubriik

    tulin eile just Saksmaalt läbi. oleks teadnud ning meil oli 7 inimest kellel olid load.
  23. Greger

    Suvepäevad?

    aga võiks midaig ikkagi teha nt kruiis kuskilt kuhugi ja nimodi, et kõik saaks tula. Ning seda kuu lõpus nt. Või Septembri alguses kuna sptembris ka veel suvi.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus