Hüppa postitusse

Greger

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    601
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis Greger postitas

  1. Kuidas M20 tüübi mootoritel kõige paremin ülemisi polte lahti saate mis võtmeid kasutate. Mul tegemist torxidega. Kuid narre on suht seline liiga suur, et vahele mugavalt mahuks keerama. Eelmsiel mootoril olid tavalsed poldid ja sinna sai nata kõverema silmusega ligi. kuid torx silmus puudub. Muidugi teen ma seda nii ,et kasti lahti ei lase kuna ei näe sellel mõtet. Teine varjant on sinna korralik pikendus teha ja ksutada jõu õlga. Ehk on kelelgi häid nippe kuidas seda teeha?
  2. mul siin tekib varsti üks pre coupee 2.5 liitrine ja läheb enamvähem samas hinnaklasis müüki.
  3. Greger

    K: M20b20 = m50b25

    vabandust mehed minu viga. Ei süvenenud eile asjase ja sealt tagajärjed. K6ik on nii nagu peab.
  4. Greger

    K: M20b20 = m50b25

    hmm. Mul seal küll pistikut ei tundu olema vaid tuleb üks suur pundar sisse selel toonoril. Enda oma pole veel lammutama hakanud. Ehk on kellelgi pilte ja infot kuskilt. Ja ma sooviks koos kaitsme karbiga süsteemi ümber t6sta.
  5. Greger

    K: M20b20 = m50b25

    aga kaitsme karbist tulevad taga tulede juhtmed ka ja need vaja ka vahetada? Nende jaoks pole pistikuga ühendust armatuuri all.
  6. Greger

    Lobamokkade rubriik

    imelik mul tuleb sealt kaitsme karbist kõik läbi ja muud moodi ei saa sealt midagi muuta kui kaitsme karbiga koos vahetama. See auto millelt mootiri võtan on oma mootori saanud E34 pealt.
  7. Greger

    Lobamokkade rubriik

    Juhtmestiku ümber tõstmine ? Kas tõesti peab kogu juhtmete puu vahetama kui teen vahetust 2.0 mootori to 2.5 Kõige hullem on just see tagumiste tulede süsteem. Sealt rooli alt saab küll palju pistikutega lahti. Kuid uste sees olev peegli süsteem jne on ka vaja tarida kaasa jube töö ikka Või on selele lahendust ?
  8. Greger

    K: Taljed

    Kas kellelgi oleks tlna lähiümbrusest taljesid laenata, et saaks autol mootori vahetuse ära teha ? Võib ka väikse tasuga milngile kokkuleppele jõuda.
  9. Greger

    Iseteenindusgaraazid

    http://www.iseteenindus.ee/
  10. Lähevad siis müüki sellised asjad. Teen nädalase oksjoni. Panen pildid ja parim pakkuja saab omale.
  11. Greger

    Lobamokkade rubriik

    Ubli ma jätan joomise maha. Nii s**t pole mul veel olnud:S. Tegin eile pudeli Old captenit ja oi oi oi oi ... ( seda tuleks nii palju kirjutada, et see terve lehekülg tuleks täis ) Minu oi oi oi oid
  12. Greger

    Lobamokkade rubriik

    ma pole ammu nimodi nalja teinud nagu täna
  13. Greger

    Lobamokkade rubriik

    sry ma joon tripi jooki ja viskan saltosid hetkl
  14. Greger

    Lobamokkade rubriik

    ma olen hetkel nii purjus et ma ei saa midagi
  15. Greger

    Lobamokkade rubriik

    Mul täna vabapäev ning sinna kanti sja ning lähen toon oma kütuse ära
  16. Greger

    Lobamokkade rubriik

    Mario : Ei pidanudki purjus olema Oleks seda teadnud oleks mudarehvi alla lükanud ja sinna läinud oleks paagi täis saanud
  17. Greger

    Lobamokkade rubriik

    Kurjam täna jagati haaberstis tasuta kütust. Olenevalt mitu mm mustrit 4 rehvil kokku on said kütsi. 1mm võrdus 1L.
  18. Greger

    Lobamokkade rubriik

    Tegemist oli suunaga Kohila Tln mitte Tln Kohila. Ka mind ei häirinud see pigem lihtsalt naljaks kuids opeli mees ei kannatanud ära
  19. Greger

    Lobamokkade rubriik

    Mina olen neid seni Talinnas leidnud . Muidugi neid kohakätte näitajaid on ka jah . Üleeile tulin Tallinna kuskil 20:00 paiku. Linna sisse sõites sõitsin kuskil 60 nega ning mingi OPEL Calibra nägi mind kuskilt maalt ja siis sõitis veel must mööda nagu postist . Viljandi mnt vahetult enne raudtee ülesõitu, et ikka enem BMWd üle raudtee saaks
  20. Greger

    K: Tulede klaasid.

    võite teema kustutada või lukku panna. Leidsin endal garaasist ühe kaug ja lähitule oma . Oli kunaga jäänud vedelema.
  21. Greger

    M20B20

    see pöörete kõikumine jah peaks olema ingitud klaipuudusest. Ning regullisin mina teda siis Sisselaske otsast selline imelik junn miles kruiv sees kuhu 2 vaakumit tuleb ja asub ta väljalaske poole peal.
  22. Greger

    Lobamokkade rubriik

    ma ei tea. ma olen ikka vägagi korralik ja viisakas liikleja. Suunad ja asjad alati ning ei sõida kunagi kelegile ette. Peeglid on head sõbrad. Ning ma ei üttle, et ma ka halvasti sõidan pigem üle keskmise. Ja ei ela ennast liikluses vällja vaid teen seda kohas kus see on ette nähtud. Nii, et on ikka nid jobusid kelele ei meldi v on kaeda v ülbitsevad. Lihtsalt mul pole vedanud ja olen selliste jobudega ühte samase kohta sattunud.
  23. Greger

    Lobamokkade rubriik

    jah ega suhtutakse nendese armastese E30 netes jah kuidagi vastikult. Ma pole kinagi saanud osaliseks ühegi autoga sellisele kiusamisele tlna tänavatel kui E30 nega. Sõid stiil on mu kõikidel autodel sama. Volvoga sõites ei saa ma signaali ega ei rammita ette ega midagi E34 samut, E28 samuti keegi ei nussi ajusid. Aga see suvi ja aeg esimene kord E 30 nega ja oi kui palju jamatakse. Mõtlen vahel juba relva ostmisele ning suuremale kaikale autose mis teeb palju paha kui visata või lüija mõnda.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus