Hüppa postitusse

Greger

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    601
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis Greger postitas

  1. Greger

    Võti ei keera süütelukus

    jap see tagavara võti on kasulik ka. Kui ühe peaksid lõpuks väsimusest katki keerama v läheb taskus v mis iganes. Ja luku vahetus pole ka nii lihtne. Vaja kuskilt kõik sebida siis.
  2. Greger

    Võti ei keera süütelukus

    proovi lasta teha uus võti. Mul toimetab uus võti paremini kui vana. Ja see 6 eurot pole palju maksta ka.
  3. Greger

    Võti ei keera süütelukus

    mine lase uus võti teha vb on liiga kulunud. Kuid kui ma tegin uut võtit siis minu masinal käisin luksepja juurest 4 korda proovimas milal võti toimib. Kuna oli kõik kulunud siis ta pidi seda võtit modifitseerima natuke.
  4. no jah seisma ei tohks asja jätta.
  5. jah ega kahjuks pilte eriti pole proovin endaomad ka ülesse panna kui on midagi
  6. hape ? Ja noh eks siis ikka lihvida ja ära lõigata ning asemele keevitada.
  7. liiva prits muudab metalli aktiivseks.
  8. Greger

    M20B25 Fuel ecometer ei tööta.

    täna/homme selgub kas mu süsteem töötab. Eks pean katsetama.
  9. loodan jubedalt homsepeale et palkju rahvast
  10. m20b20 loodan ,et su juht ei vea alt Ja, et homme ikka kohal. Ma tulen isegi kui nuge sajab.
  11. Noh jah ei oskagi õelda palju tuleb Mul sõber üttles,et ei saa ka tulla eile. Kuna Oli E60 ostnud ja peb sellel läbikärsanud kaitsmekarbi ära vahetama.
  12. Greger

    Uue võtme tegemine

    mul samuti 2 võtit. Praegu otsin sellist toorikut, et saaks teha selel avatava klõpsuga võtme bmw logoga . Kuskil pidi olema kogu signakomplekt kus BMW toorikuga klapitavad võtmed olemas.
  13. Greger

    M20B25 Fuel ecometer ei tööta.

    no soliidne oleks kui ikka kõik töökorras.
  14. Tere ! Sai tehtud siis mootori vahetus autol. Ja ei hakka tööle salongis spidol olev kütuse hetke kulu näidik. Kusk kohast võiksin viga otsida. Enne mootori vahetust ta töötas. Ja ei usu, et spido seistes peeti läkes. Otsisin infot haynesi manualist kuid ei leidnud midaig peale el. skeemi kuid seal pole näha kuhu ja millega ta ühendub ning kus kohast ta mõdab seda. Ise arvan, et mingi seos on tal õhulugejaga. Sest kui sealt pistik lahti võtta töötaval masinal siis kaob näidik ära. Eelnev mootor oli M20B20 92 kw ja vahetus tuli M20B25 mootor 126 kw.
  15. keegi tegi esimesel stangel 10 eurise pakkumise tule järgi on sinu.
  16. Greger

    Lobamokkade rubriik

    Käisin eile club Korteris drummi j bassi kuulamas päris korralik üritus oli.
  17. Greger

    K: Xenon

    no tuled on korras, kuid tahaks sügisesel ajal ikka paremat nähtavust. ja tulesid saab regullida. Ning ma pole ainuke kelle autol xenonid igasugustle on topitud ja veelgi neid kangemaid keevitajaid mis pimedaks teevad. Ning peale selle on mu auto nii madalal , et mind pimestab ka tavatuli jubedalt. Eks kui mendid jamama hakkavad siis ei jää muud üle kui peab leiutama tagasi süsteemi.
  18. Greger

    K: Xenon

    eks ma siis leiutan selle asja nii, et ei tuleks sinna niiskust sisse.
  19. Greger

    K: Xenon

    ok. mul on seal küik vajalik olemas. Jama on see, et peab need augud puurima. Lootsin, et pääsen selega, et ühendan originaaliga. Aga mis teha ilu nõuab ohvreid.
  20. Greger

    K: Xenon

    Tere ! Selin küsimus paljudel teil on Xenonid paigaldatud ? Ma leian, et talveks on nad ikkagi vajalikud kuna valgustus ikkagi parem Endale soetasin täna 4300k komplekti. Ja kui kelelgi on pagaldatud siis, ehk leidub pilti kuidas ja mis tehtud. Ise sooviks kuidagi nimodi lahenduse ikka teha, et originaal tule korpus jääks muidu hakkab vesi sisse tulema.
  21. mõlemad mootorid lahti ilusti. Homme panene taljed lakke, toestan ja vahelt nad väljas ongi Üttleme nii, et pole hullu midagi. Jak ui kõik sujub siis homme võun juba võtit anda .
  22. What's on your mind?

  23. ei kasti ma maha ei v6ta. Kuna sain eelmine kord ka. Ostan selle torx silmuse mis oli mul nagu see tavalin ja on mure lahendatud. Aga kuulaks veel lahendusi.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus