Hüppa postitusse

oo7

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 656
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    64

Kõik, mis oo7 postitas

  1. oo7

    Tippkiirus?

    Piiraja tõstmisega tõusevad mootoris mõjuvad jõud väga palju (mälu ei peta siis ntx 6000-7000 peale tõsta suureneb koormus mingi 80%), need on seal teatavasti tal nagunii väga suured . Ma vahetaks diffri ära
  2. oo7

    Teelpüsivus.

    Mul tegi nii rehvidest, panin uued läks korda.
  3. oo7

    Tippkiirus?

    Kuna tal on 433hp kirjas, siis see peaks 3,45 nüüd küll 5ndaga täiesti tühjaks tõmbama. Sinna võib veel kiirema diffri panna. 3,91 on selgelt liiga aeglane nii võimsale autole.
  4. Omajagu pedereeritud
  5. oo7

    LSD ülekanne

    1,6 liitrine mootor ei oma 3,45 diffriga suuremat lõppkiirust, sest mootor on liiga nõrk. Isegi 325i ei läheks sellega rohkem välja kui näiteks 3,64. 316i saavutaks max kiiruse sellisel juhul 4. käigul, mis teeb ülekandeks 4,27 ja seega oleks hoopis aeglasem kui originaal 4,10 diffriga. 3,45 diffriga E30 jookseks ~270km/h välja kui jõudu oleks. See sobib suure pöördemomendiga mootorile. See oleks halb valik ma arvan. Soovid madalamaid pöördeid ja ökonoomsust suurendada, siis 3,73 minu arvates täielik miinimum sellele mootorile. Muidugi oleneb see ka sellest mis rattad auto all on
  6. Ilmad paistavad head, enne suurt kokkutulekut teeks see kolmapäev ?
  7. oo7

    Kes, kus ja keda nägi

    Heh tegin sama pildi aga teiselt poolt :-D Meie lähedal pesitseb veel üks 2,7 stroker kupee mis väga viisakas, tumepunane ja borbet a veljed
  8. See vist oli originaalis 316i
  9. Pulmas pole siis käinud, nende kutsetel see tavaline. Tegu on väga fääncy värgiga. Tuleneb tegelikult Prantsuse keelest: "répondez s'il vous plaît"
  10. oo7

    O: Manuaalse katuseluugi vända

    Osta um, seda tervena ei saa mitte kuskilt, endal oli ka kuulutus üleval üle poole Aasta
  11. Kutse millele oodatakse vastust ja kaamera mille ässad panevad oma auto või mille iganes külge
  12. oo7

    Tagatulede tihendid

    See viimane hunnik mis sai ostetud asju s.h need tihendid tuli küll odavam, võrdlesin mõlema koha hindasid. Eks oleneb asjadest mida osta ka.
  13. oo7

    Tagatulede tihendid

    Siiani veel saavad ikka. Muide ma ise plokeradisn ka taga tule isegi special kraamiga külge mis nagu selline kleepuv nöör. Kestis aasta aega siis oli pagass vett täis Pärast andis tuld kätte saada
  14. oo7

    Tagatulede tihendid

    UM tihendid ju nii odavad Üks variant on mingi klaasiliimi vms mögaga aga noo pärast ei saa tuld enam õieti kätte ja milleks jamada..
  15. oo7

    4x100 -> 5x120

    Täiesti õigus. Originaal Lada seetõttu kergelt alajuhitav ongi, et tal tagasild oluliselt kitsam esimesest. BMW tegi ka tagant kitsamaks kui võrrelda E21 vs E30 Drifti autod seepärast eest laiad et rattad keeraks rohkem.
  16. .Nahksisuga turbu-pill http://www.auto24.ee/used/2003502
  17. Ära enne strokert ehita, muidu kohale ei jõua
  18. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Siis on lihtsalt 5. piirajas
  19. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Piisavalt alla mäge on siis läheb mul ka 273 km/h välja
  20. Kus ta siis on, uus on ju viimasepeal http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4c/BMW_Z4_II_sDrive23i_front_20100420.jpg
  21. oo7

    Tagurpidi käik

    Üks asi mis võid testida on see, et lase vaikselt tagurpidi veereda, siis vaata kas läheb hästi sisse. Sassi teooria puhul on sott selge siis, kui paned käigu sisse ja kang logiseb suht normaalselt.
  22. oo7

    Tagurpidi käik

    Sidur ei lahuta täielikult ma arvan. Teistel käikudel on sünkronisaatorid, mis aitavad sisse. Kui käigu sisse paned kas siis käib kerge jõnks ka nagu auto tahaks liikuma hakata vms ? Ma pole 100% kindel ka et kas asi selles..
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus