Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

oo7

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 656
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    64

Kõik, mis oo7 postitas

  1. oo7

    E30 pildid internetist.

    4500 oli hind kui siin a24 viimati müügis oli. Ega odavamalt sellist ei ehita ka tean omast käest
  2. oo7

    E30 pildid internetist.

    Ma ka seda punast korra näinud sõitmas. Päris hea nägi välja
  3. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Kõigil kellel tekib tihk jääpeale ronida: http://www.tv3play.ee/play/346763?autostart=true Täna vajus suht uus merss Klooga järvel läbi
  4. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Tee siis teema ära koos piltidega 325i ?
  5. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Polegi väga vana pilt, kui EST numbrid..
  6. oo7

    Müügiteemad

    Samas, kui naine müüb ja tel nr pandud, siis äkki hakkavad mingid vennad öösiti helistama ja a-la küsima "mis sul praegu seljas on"
  7. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Kui tahta praktikat on ülikool vale koht kuhu minna (ise lõpetasin TTÜ Magistri suvel vägagi praktilisel alal) Koolipoolne praktika oli ikkagi suht naeruväärne Maaülikool ise on kahjuks jh vägagi nõrk, ma vaataks ka mujale
  8. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Kõvamees123-ed kohale kutsuda siis saab liikuma küll ma usun
  9. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Valgus ei ole päris värv. Asi oleneb lainepikkustest. Ju tal õnnestus väga hästi need lainepikkused sobitada, seepärast toimis. Mõnel teisel jällegi mitte..
  10. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Osta uued B-osa tuled parem Näevad välja täpselt nagu originaalid ja läigivad väga hästi. Hind ainult mingi 20 euro ringis. Mul üks on originaal ja teine B-osa. Ja ausalt öeldes ma ei mäletagi kumb on kumb, vahet ei tee.. http://alvadi.ee/varuosad/bmw/3-e30-1982/tagatuli/?sv=1
  11. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Osatel ukselukkudel on see nn sulgurlihas läbi s.t august saab vesi sisse ja ongi kinni..
  12. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Ma ainuke rumal kellele ilusad säravad punased tuled + kollased suunad meeldivad ? Vaat kui ilusti läigivad
  13. oo7

    325e mootori ehitamine

    Väga hiliste ETA-l on ka 885 peal. Muidu ainult kaas ei tee ETA mootorit veel. Nukkvõll on seal sees erinev, mis põhjustabki 325e madala lõppvõimsuse.
  14. oo7

    325e mootori ehitamine

    Heh, sellele on raske vastata. Saatuslikuks saab pikem detoneerimine jms. Muidu siin foorumis mõni ~400hp masin on... Alles hiljuti lugesin kuskilt netist teemat, kus E28 peal olev 325e sisuga M20b25 384kw dünos välja tõmbas
  15. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Ma oskan sõõrikuid teha. Enne kevadet kahjuks ei saa
  16. Ma võin lõunasse tulla küll, pealegi suvel meid siin ikka tuli ka. Saared vast väga ei tõmba sest mingi praamiga keberniitimine võiks ära jääda. Katsuks nii, et saaks lihtsalt kohale sõita
  17. oo7

    325e mootori ehitamine

    Vedrude vastupidavus oleneb mitte otseselt avamise kraadist, vaid pigem sellest, kui palju klapid lahti surutakse. (valve-lift) ja ka kindlasti sellest kus hakkab asetsema mootori piiraja (see oleneb kaudselt avanemise kraadist, sest vastavalt sellele tuleb aju ju seadistada) Mu venna autol on Schrick 284/272 nukkvõll ja see toimib originaalvedrudega vähemalt 6700 piiraja korral väga hästi. Plaan on sel suvel nüüd ajule uued seaded lasta panna ja sellega seoses piirajat tõsta. Vedrud jäävad samad 288 nukal on valvelift sama. Nukkvõlli infot võid siit lugeda.. http://www.avl-schrick.com/dat/MK/Schrick%202011%20E.pdf Muidu Schricki uued vedrud ei ole eriti kallid.. Kui autoga ainult rajal sõita võib nukkvõll ka üle 288 olla.. 2,8 liitrisena kannatab M20 pöördeid päris hästi. Muidu 284/272 nukkvõlliga auto tühikäigul kergelt lonkab (mitte häirivalt, selline Harley-Davidsoni hääl) tühikäik peaks olema umbes 900-1000 siis käib hästi.
  18. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Irw, Päris huvitavaid inimesi on olemas. E30nes on ruumi küll, tasub panna..
  19. oo7

    325e mootori ehitamine

    Sellise mootori ehitus läks kokku umbes 1500.-
  20. oo7

    325e mootori ehitamine

    M52 väntvõll istub sinna väga hästi sisse. Jätke meelde 325e ja 325i plokk on sama. Ketiga võllil nimelt pole seda väntvõlli kaela mille ümber otsakaane simmerling istub ja seetõttu hakkaks sealt õli lahmama. (kett on ju mootori sees, rihm väljas) See kael tuleb ise treida sinna ümber !. Selle saab valmistada m52 väntvõlli otsas käivast rattast. Lisaks sellele jääb ka väntvõlli otsa käiv polt natuke pikaks ja on vaja lühemaks teha. Kui sul on mõlemad väntvõllid olemas pane need kõrvuti ja näed kohe mis vaja teha Kui sa selle 2,8 liitrise võlli paned pead kasutama 325i kolbe. Sobivad kõik M20 kepsud peale 325i omad. Eta kolvid ei kõlba, nendega käib see asi sul klappidesse kohe. Väntvõlli tõus on liiga suur. Nukkvõll vali vastavalt enda vajadusele, millist mootorit sa tahad. M20b25 oma käib tänavasõiduks ka väga hästi. Nukkvõll määrab seda, millistel pööretel hakkab maksimum võimsus asetsema. Kanged sportnukad panevad asja tühikäigul lonkama ja ökonoomsus kannatab. Absoluutseks maksimumiks loeks ma 288 kraadi, mida tänavasõiduks kasutada. Sisselase jms pane seesama mis selle 885 kaane küljes on ehk 325i oma. Seal on parajalt jäme gaasiklapp. Üldiselt selle mootori valmis saad on lõbu küll. Esialgu pane ta tavalise ajuga käima ja sõida sisse, pärast aega programmeerida jne. Auto töötab sellega väga hästi. Ma ei soovita hakata mingeid M30 asju peale vägistama.. 0-100 teeb venna auto igatahes originaal 325i aju ja pihustitega ilma midagi näppimata ~6,5s
  21. Mix sa enam korraldada ei taha ?
  22. oo7

    M:E30 jupid

    Mis differ see müüa on ?
  23. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Rihma seisukorda saab vaadata nii, et painutad selle tagurpidi s.t rulliku pealt näeb. Kui hammaste vahel on praod, on viimane aeg. Sealt pildipealt küljelt vaadates ei saa midagi hinnata..
  24. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Muide paljud naeravad E34 518i-d aga kusjuures see on kiirem kui E36 316i millega ma sõidan 0-100 = 12.2s vs 12.7s E30 324d aga hädised 16,1s Kõik on suhteline
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus