Hüppa postitusse

001WSK

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    367
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    3

Kõik, mis 001WSK postitas

  1. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    Kes Tallinnas vahetaks 1.6 mootoril hammasrihma komplekti ära ? Ja mis selline töö maksab...
  2. Ega enam ei olegi huvi Sõber tundis huvi ja mõtles et saab odavalt E30 peale tulla, aga võta näpust !
  3. Jah aga uue siduriga tõuseb hind 500€ ?? mitte et hind kallis oleks vms, aga ma oleks ostnud pigem 450ga ja pekkis siduriga
  4. Müüa terve jooks Nokian Hakkapelita 4 naastrehve mõõdus 195/60 R15. Mustrit 5-6mm ja kõik rehvid ühtemoodi kulunud. Hind 30 € terve jooks ! Asukoht Tallinn, telefon 5666 3151 Kuna olen saatnud rehve ka DPD-ga, siis mitte Tallinna inimestele pakun saatmise võimalust , ostja maksab postikulu. Edit: piltide lisamine läks pekki kuna läks topelt ja ei saa neid ka kustutada, et uuesti üritada... seega ehk saab mingi ülevaate. Lisasin ka auto24 kuulutuse teiste piltidega.
  5. 4000€ oli eelmine aasta.
  6. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    krt pidin kustutama ...
  7. 001WSK

    M: Azev A 17x8

    Suurem kiire möödas. Muudke oma auto välimust Sobivad rullikale nagu valatult ju...
  8. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    Proovi teist ohutulede lülitit. kui sul ei ole, siis prooviks võin laenata enda oma. asun mustamäel. helista 5666 3151
  9. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    Mul oli sarnane viga, et lambist suunad ei töötanud. Esimeste pirnide pesad ei andnud kontakti ja millegipärast ei töötanud selle tulemusel ka tagumised. pirne pesades liigutades hakkasid tööle (kahtlane, ma tean) Relee ei teinud mul siis klõpsugi , kui esimesed suunad jamasid.
  10. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    no väga hea see pilt pole. Kui see mingi muu firma kaamera on, siis tahaks teada mida nad sellega valvavad ? Pilt suunatud otse parklale , midagi muud see ei filmi ju ? Eixile vastuseks, et minu teada seal võrkaed ees..
  11. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    Mis linnas see on üldse? Edit: Riho sul väike viga sisse tulnud Aga sellise video pealt ei ole küll midagi näha ja katkise otsaga E34 ka liikumas näinud ei ole. Uuesti vaadates peab tunnistama, et väga s**t kaamera CityMotorsil
  12. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    Keegi 1.6 õhulugejat saab laenata prooviks ? Tahaks CO ära mõõta teisega, et saaks vähemalt ühe asja ära proovitud. Vaja oleks ainult korraks, koht kus mõõtmist teha on olemas, Tallinnas mustamäel.
  13. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    kabriot suveks kellelegi ? http://www.auto24.ee/used/984290
  14. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    Ütleme nii, et täielik debiilik Nõustun Chulo-ga yuuduubi kommentaare lugedes jääb suu ammuli, kui paljud seda normaalseks peavad Tahaks juba näha mida selle foorumi inimesed asjast arvavad
  15. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    Sa ei saa siis maanteel normaalselt sõita Igapäeva autole ma ei paneks sellist ülekannet nii suure mootori puhul. Enda kogemusest 3.25 diffriga maanteel suht öko ja linnas hea.
  16. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    Mis mõjutab ökonomaiseri tööd? Nimelt lambist on kogu aeg 30L peal, aga kui pidurdad käiguga, siis läheb nulli. Nullis on niikaua kuni gaasi annan või käigu välja võtan. Seda kas auto nii palju kütust tarbib ei oska öelda, eks tuleb natuke sõita, aga korda tahaks ikka saada selle tujurikkuja CO ja lambda näit olid korras, seda sai kontrollitud. Oskab keegi aidata ? Update: küttekulu näidik hakkas ise tööle. Oskab keegi aimata milles viga võib olla, et miks see jukerdab nii ? spidokas ise ?
  17. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    Sama siin, ei saanud ka õpetuse järgi tehtud. Lõpuks tuli läbi suure häda üla pedaali. Õnnelik lõpp Aga Head uut aastat kõigile !
  18. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    Rahvas, kuidas gaasipedaal ära käib?? mingi nipiga värk. Täielik peavalu :/
  19. 001WSK

    M: Azev A 17x8

    Hind ei ole päris kivist
  20. 001WSK

    Kõrin rooli alt?

    Mingil rullikul oli mul kunagi sama kõrin/klõbin, aga see ei olnud kogu aeg vaid nt munakivitee peal sõites klobistas veidi. (roolisamba alt, seest, tagant vms ) Kas see tuleb nagu rooli alt, roolisamba juurest ? Roolirist ? (või kuidas seda nimetataksegi...) Rihma välistaks mina isiklikult kohe, sest ei kujuta ette kuidas see kolisema hakkab......
  21. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    Ok selge. Tänud !
  22. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    Kas kupee/sedaani HiFi tagumised kõlarid vajavad originaal juhtmestikku + võimu, et tööle saada korralikult ? Või piisab ka niisama maki taha ühendades, aga sobib ka mingi tavaline väiksem võim ? (orig. juhtmestik oleks tore, aga selle leidmine on pea võimatu) Miks küsin on see, et "fitment" näitab ainult 325e, 325i, 325iX ja M3 ehk siis neil vist tehasest juhtmete valmidus ja muu selline olemas ?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus